Poczta   we współpracy z komputersatzaloguj się przez facebooka
Dodaj do ulubionych Startuj z nami 28 stycznia 2015, Środa
Login:
Hasło:
Przypomnij hasłoZapamiętaj mnie
Polecane:
Z Ukrainy do Medyka (16) Na boisku i w kalendarzu (18) Dziecko uduszono (79) Świadek historii (24)

Jesteś tutaj: Strona główna  strzałka  Aktualności  strzałka  Głosowanie na schronisko - kolejna szansa
Żródło:  

Głosowanie na schronisko - kolejna szansa

Dodano: 24.09.2009 06:04
Czytaj więcej na temat: schronisko
Do końca września można głosować na konińskie schronisko dla bezdomnych zwierząt, by pomóc mu w zdobyciu leków i karmy dla podopiecznych.

Konińskie schronisko znów zostało zgłoszone do konkursu Krakvetu, internetowego sklepu zoologicznego, który co miesiąc przeprowadza głosowanie na schronisko dla zwierząt, któremu przekaże pomoc.

Oddanie głosu wymaga uprzedniej rejestracji (o ile ktoś nie zarejestrował się wcześniej), co trwa jedynie krótką chwilę. - Mamy szansę wygrać, ale potrzebna jest nam wasza pomoc - apelują członkowie konińskiego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami. - Pomóżcie bezdomnym zwierzętom z naszego schroniska! Każdy głos się liczy. Pokażmy, że jesteśmy solidarni.

Głosowanie trwa do środy - 30 września.

Jak głosować:Na górze strony http://www.krakvet.pl znajduje się pomarańczowa belka, a na niej przycisk 'REJESTRACJA'. Po kliknięciu na niego wyświetli się regulamin, który należy zaakceptować. Na następnej stronie trzeba wpisać kilka informacji o sobie i kliknąć na 'Wyślij'. Teraz trzeba czekać na e-mail z linkiem aktywacyjnym. Kiedy przyjdzie (trwa to kilka do kilkunastu minut), należy na niego kliknąć i już można głosować. W tym celu na pomarańczowej belce na górze trzeba kliknąć 'TOP', potem 'Pomoc dla schronisk', wreszcie na pierwszy od góry temat 'Głosowanie na schronisko które otrzyma pomoc - sierpień 2009'. Teraz można oddać głos. UWAGA: jedna osoba może głosować tylko jeden raz.

Głosować można TUTAJ (kliknij).

Czytaj więcej na temat: schronisko
cornerDODAJ SWÓJ KOMENTARZ
usuń Odpowiadasz na:
max 1000 znaków (0)
max 21 znaków (0)
Treść:Podpis:wyślij
* - Twój komentarz ukaże się na stronie najpóźniej 5 minut po wysłaniu formularza. Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
cornerKOMENTARZE
dodano komentarzy: 4, ukryto komentarzy: 0
Głosować, głosować.
Oceń: (0) (0)    usuńZgłoś do usunięcia usuńOdpowiedz
Dodano: 24.06.2011 07:50    Przez: ~psiak
Głosujmy :) W poprzednim miesiącu prawie nam się udsało. Spróbujmy jeszcze raz :) To nie jest trudne ani pracochłonne :)
Oceń: (0) (0)    usuńZgłoś do usunięcia usuńOdpowiedz
Dodano: 24.06.2011 09:00    Przez: ~Izka
Koninianie pokazcie swoje dobre serca i zaglosujcie;) Tak nie wiele mozna zrobic aby uszczescliwic zwierzaki;)) Wystarczy sie zalogowac i oddac glos. Ja juz to zrobilam teraz twoja kolej;)
Oceń: (0) (0)    usuńZgłoś do usunięcia usuńOdpowiedz
Dodano: 24.06.2011 09:34    Przez: ~Tasha
na stronie tesco też jest głosowanie na schroniska potrzebujące pomocy!
Oceń: (0) (0)    usuńZgłoś do usunięcia usuńOdpowiedz
Dodano: 24.06.2011 21:32    Przez: ~gosia