Dzisiaj jest poniedziałek 30 marca 2015, imieniny: Amelii, Kwiryna, Dobromira WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (38313) SPORT FORUM FIRMY (4557) PRACA (25) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
8 / 4oC
Jutropogoda
4 / 3oC
Pojutrzepogoda
5 / 1oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl
POLECANE:
Nie będzie remontu, będzie nowy dom przy ul. Staszica (19)Już niedługo niespodzianki na konińskiej starówce
jesteś tutaj: Strona głównaAktualnościCzarnobyl. Reaktor strachu

Czarnobyl. Reaktor strachu

Dodano: 21.06.2012 11:25
Horror twórcy przełomowego "Paranormal Activity". Sześcioro młodych ludzi szukających ekstremalnych wrażeń wynajmuje przewodnika, który, mimo surowych zakazów, zabiera ich do owianego tajemnicą miasta-widmo. Tu mieszkali niegdyś pracownicy reaktora w Czarnobylu. Po tragicznym wybuchu, ponad 25 lat temu, w ciągu 48 godzin przeprowadzono ewakuację całego miasta. Pozostali w nim nieliczni ludzie, których już nigdy więcej nie widziano... Wkrótce bohaterowie filmu odkrywają, że choć nikt nie przeżył katastrofy, bynajmniej nie są tutaj sami. Wszystko wskazuje na to, że przerażający rozdział w historii miasta nie został jeszcze wcale zamknięty. 

  • Czarnobyl. Reaktor strachu
Czytaj więcej na temat:kino,   Konin,   Kino Studyjne Centrum

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

usuń Odpowiadasz na:
max 1000 znaków (0)
max 21 znaków (0)

Twój komentarz ukaże się na stronie najpóźniej 5 minut po wysłaniu formularza. Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

Pokaż wszystkie komentarze dodano komentarzy: 1, ukryto komentarzy: 0

KOMENTARZE

Kiepski kino kiepski film.Wzruszają jedynie zdjęcia... puste place zabaw i tragedia która tam się kiedyś wydarzyła. Natomiast pożal sie boze niedzwiedzie to juz lekko smieszne. Fatalny film isc na to do kina strata czasu i kasy.
Dodano: 17.07.2012 17:23    Przez: ~Znawca

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO