Poczta   we współpracy z komputersatzaloguj się przez facebooka
Dodaj do ulubionych Startuj z nami 1 marca 2015, Niedziela
Login:
Hasło:
Przypomnij hasłoZapamiętaj mnie
Polecane:
Oscara otrzymuje...Marzyciel! (17) Jakubowski będzie walczył w Wenezueli (3) To nie jest strażnik żyrandola (99)

Jesteś tutaj: Strona główna  strzałka  Aktualności  strzałka  Śmierć w jeziorze
Żródło:  

Śmierć w jeziorze

Dodano: 09.08.2012 11:02
W Licheniu utonął 36-letni mieszkaniec Koła. To już kolejna ofiara wakacyjnych kąpieli.

Kolanin przyjechał nad jezioro Licheńskie z kilkoma kolegami. Wspólnie pili alkohol, a potem poszli się kąpać. 36-latek popłynął w innym kierunku. Tonącego zauważył pływający łodzią nieznajomy mężczyzna, który natychmiast wezwał pomoc.

Strażacy wyciągnęli 36-latka i rozpoczęli reanimację. Mężczyźnie udało się przywrócić funkcje życiowe i w stanie krytycznym zabrano go do szpitala. Niestety mimo wysiłków lekarzy, 36-latek zmarł.

cornerDODAJ SWÓJ KOMENTARZ
usuń Odpowiadasz na:
max 1000 znaków (0)
max 21 znaków (0)
Treść:Podpis:wyślij
* - Twój komentarz ukaże się na stronie najpóźniej 5 minut po wysłaniu formularza. Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
cornerKOMENTARZE
dodano komentarzy: 18, ukryto komentarzy: 0
Nie narzekajcie na lekarzy i ratowników. To dzięki nim udało się przywrócić pracę serce. W tym wypadku jak zwykle zawiedli koledzy i to ich zasługa, że facet nie żyje. Kto to widział żeby obcy człowiek wzywał pomoc a nie koledzy którzy pływali wraz z ofiarom. Powinno się ich ukarać zgodnie z art. 163 kk, ponieważ sięgnięcie po telefon nie stanowi żadnego zagrożenia, a może uratować życie. Słowa uznania należą się dla tego Pana który powiadomił służby ratunkowe.Gratuluję odwagi!!!Brak ratownika nad tym akwenem to zasługa tylko i wyłącznie władz gminy i to właśnie im możemy zawdzięczać śmierć tych wszystkich osób nad tym akwenem.
Oceń: (0) (0)    usuńZgłoś do usunięcia usuńOdpowiedz
Dodano: 09.08.2012 19:19    Przez: ~GUE
jezioro śmierci
Oceń: (0) (0)    usuńZgłoś do usunięcia usuńOdpowiedz
Dodano: 09.08.2012 20:57    Przez: ~dd
Odwaga,że gość zadzwonił po służby ratunkowe?To obowiązek,tak jak i obowiązkiem każdego jest udzielać pomocy zanim przybędzie wykwalifikowana pomoc medyczna.Strazacy udzielili przedmedycznej,ale było chyba trochę czasu,ażeby świadkowie wcześniej pomagaliNiestety krzykaczy jest wielu,a pomóc nie ma kto w wielu przypadkach.Zanim przybyli strażacy to już plazowicze powinni reanimować.Nie ma wymówki,ze nie potrafią.Jest na to paragraf.Ratownik i policja tam potrzebna,ale przydałoby sie szkolenie z ratownictwa wodnego dla plażowiczów.Fajnie byłoby jakby strażacy choć z dwa razy w sezonie zrobili taki pokaz.W szkołach pierwsza pomoc też marnie wygląda.
Oceń: (0) (0)    usuńZgłoś do usunięcia usuńOdpowiedz
Dodano: 10.08.2012 10:39    Przez: ~taka prawda
Ciekawe czy koledzy się nie przyczynili do jego utonięcia . Bo bardzo dziwne że mu nie pomogli jak się coś działo .
Oceń: (0) (0)    usuńZgłoś do usunięcia usuńOdpowiedz
Dodano: 10.08.2012 15:05    Przez: ~Kolaż
Wie ktos ksywke tego chłopaka? i z jakiej ulicy w Kole pochodzil?
Oceń: (0) (0)    usuńZgłoś do usunięcia usuńOdpowiedz
Dodano: 11.08.2012 21:33    Przez: ~tyu
Poprzednia12Następna