Poczta   we współpracy z komputersatzaloguj się przez facebooka
Dodaj do ulubionych Startuj z nami 25 października 2014, Sobota
Login:
Hasło:
Przypomnij hasłoZapamiętaj mnie
Polecane:
Kiedy zrobiono to zdjęcie? (30) Ananasy z naszej klasy Awantura o wejściówki (39) Prawica chce prezydenta (158)

Jesteś tutaj: Strona główna  strzałka  Aktualności  strzałka  Zatrucie pokarmowe na kolonii

Zatrucie pokarmowe na kolonii

Dodano: 23.08.2012 09:24
Czytaj więcej na temat: kolonia, szpital, zatrucie
30 osób wypoczywających w ośrodku Delfin w Półwiosku Starym pod Koniniem trafiło do konińskiego Szpitala na oddział zakaźny. Młodzi ludzie z całego kraju i zza granicy wymiotują i mają biegunkę. Dododzenie w tej sprawie prowadzi koniński Sanepid.  - Dziś w ośrodku zaplanowana była rutynowa kontrola - rzeczniczka konińskiej stacji Aleksandra Stacherska.


 
O godzinie 10:00 odbędzie się konferencja prasowa z dyrektorem konińskiego szpitala. O tej sprawie będzie informować was na  bieżąco.
Czytaj więcej na temat: kolonia, szpital, zatrucie
cornerDODAJ SWÓJ KOMENTARZ
usuń Odpowiadasz na:
max 1000 znaków (0)
max 21 znaków (0)
Treść:Podpis:wyślij
* - Twój komentarz ukaże się na stronie najpóźniej 5 minut po wysłaniu formularza. Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
cornerKOMENTARZE
dodano komentarzy: 27, ukryto komentarzy: 3
W rozmowie telefonicznej na antenie TVN24 była mowa o zatrutych 13 osobach dorosłych.
Oceń: (0) (0)    usuńZgłoś do usunięcia usuńOdpowiedz
Dodano: 23.08.2012 09:43    Przez: ~info
dododzenie??? cóż to takiego?? żal to czytać.
Oceń: (1) (0)    usuńZgłoś do usunięcia usuńOdpowiedz
Dodano: 23.08.2012 10:56    Przez: ~aaa
avatar Pewnie byli w Licheniu napić się cudownej wody ze źródełka.
Oceń: (1) (0)    usuńZgłoś do usunięcia usuńOdpowiedz
Dodano: 23.08.2012 11:20    Przez: noidupazbita
nie trzeba jechac do Egi*** zeby miec zatrucie jak widac
Oceń: (0) (0)    usuńZgłoś do usunięcia usuńOdpowiedz
Dodano: 23.08.2012 09:53    Przez: ~masakra
Kto jest organizatorem tego obozu??
Oceń: (0) (0)    usuńZgłoś do usunięcia usuńOdpowiedz
Dodano: 23.08.2012 10:11    Przez: ~Ciekawski
Telewizja widać kłamie.Ośrodki są często w takim stanie sanitarnym,ze strach tam jeżdzić,a do tego brak opieki medycznej.Oszczędzanie ma swoje konsekwencje
Oceń: (0) (0)    usuńZgłoś do usunięcia usuńOdpowiedz
Dodano: 23.08.2012 10:15    Przez: ~czechu
Czy w LM nie można zatrudnić kogoś piszącego po Polsku?
Oceń: (0) (0)    usuńZgłoś do usunięcia usuńOdpowiedz
Dodano: 23.08.2012 10:19    Przez: ~zz
Lepiej napisać-z USA!
Oceń: (0) (0)    usuńZgłoś do usunięcia usuńOdpowiedz
Dodano: 23.08.2012 11:22    Przez: ~patent
Nic dziwnego że ludzie się potruli....Gdybyście wiedzieli co w tych ośrodkach wypoczynkowych dzieje się w kuchni.......
Oceń: (0) (0)    usuńZgłoś do usunięcia usuńOdpowiedz
Dodano: 23.08.2012 11:28    Przez: ~bbb
Nareszcie głośno o Koninie w telewizji ogólnopolskiej. Cieszmy się, że chociaz tak robią nam reklamę.Szkoda tylko, że relacje nadawane są ze szpitalem w tle a nie z jaziorami, ośrodkami wypoczynkowymi czy pobliskim Licheniem.Nie zawsze brak wiadomości jest dobrą wiadomością.
Oceń: (0) (0)    usuńZgłoś do usunięcia usuńOdpowiedz
Dodano: 23.08.2012 11:35    Przez: ~lokalny patriota
Znam ten ośrodek, byłem tam kilkakrotnie i wszystko zawsze było w porządku. Wielka szkoda, ze coś takiego przydarzyło się dzieciom ale myślę, że co do winnych to poczekajmy za wyjaśnieniem sprawy.
Oceń: (0) (0)    usuńZgłoś do usunięcia usuńOdpowiedz
Dodano: 23.08.2012 11:43    Przez: ~Luis
N a tym ośrodku jest moje dziecko ,które przebywa właśnie w szpitalu w Koninie.Obecnie trwają badania jednak wykluczono rotawirusy.Niewiem skąd prezes klubu KTW ma informacje o dziecku z grypa jelitowo-żołądkową .Na obóz pojechały zdrowe dzieci panie prezesie!!!!
Oceń: (0) (0)    usuńZgłoś do usunięcia usuńOdpowiedz
Dodano: 24.08.2012 09:42    Przez: ~mamuśka
W ubiegłym tygodniu bodajże w sąsiednim ośrodku też coś się działo.
Oceń: (0) (0)    usuńZgłoś do usunięcia usuńOdpowiedz
Dodano: 23.08.2012 11:48    Przez: ~harcerz
Poprzednia123Następna