Dzisiaj jest czwartek 8 grudnia 2016, imieniny: Marii, Wirginii, Zenona WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (28173) SPORT FORUM FIRMY (5212) PRACA (33) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
6 / 6oC
Jutropogoda
7 / 8oC
Pojutrzepogoda
9 / 8oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl
POLECANE:
Zagadkowa śmierć Julianny K. Mundurowi poszukują świadków (10)Czesi, Francuzi i Polacy zmierzyli się w Wiśnik Cup 2016 (0)
jesteś tutaj: Strona głównaAktualnościDwie osoby zginęły na drodze

Dwie osoby zginęły na drodze

Dodano: 21.11.2012 20:23
Dwie osoby nie żyją. Do śmiertelnego wypadku doszło w miejscowości Koszary, gm. Sompolno.

Jadący samochodem marki Rover w kierunku Racięcic, 36-letni mieszkaniec gm. Sompolno, na drodze gminnej zderzył się czoło z fiatem Seicento. Śmierć na miejscu poniósł 36-latek i 54-letnia kierująca Seicento. – Będziemy badali przyczyny i okoliczności tego zdarzenia – mówi Renata Purcel-Kalus, rzecznik konińskiej policji.

Na miejscu jest straż pożarna, policja i prokurator.


FOT. PSP W KONINIE

  • Dwie osoby zginęły na drodze
  • DSCN3457JPG1
  • DSC_0016

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

Chcesz być powiadamiany o nowych komentarzach w tej dyskusji?

KOMENTARZE

Osp Sompolno zadysponowano ok. godziny 17:40 :)
Dodano: 21.11.2012 20:39    Przez: ~dsadsa
Roman [*]
Dodano: 21.11.2012 20:40    Przez: ~xyz
[^] KONDOLENCJE DLA OBYDWU RODZIN
Dodano: 22.11.2012 15:20    Przez: ~Kolerzanka
Smutne że jest tak duzo tych wypadkow
Dodano: 21.11.2012 20:45    Przez: ~Julai
Wypadek był znacznie wczesniej.
Dodano: 21.11.2012 21:02    Przez: ~on
do wypadku doszlo okolo godz 16 a nawet wczesniej....
Dodano: 21.11.2012 21:48    Przez: ~bliski
Nasza sąsiadka...
Dodano: 21.11.2012 21:34    Przez: ~Racięcice
ludzie jeżdżą jak kretyni nie biorą tego pod uwagę że ryzykują swoim i czyimś życiem też ostatnio przeżyłam dość groźny wypadek na szczęście doszłam do siebie rodzinom wspłczuje
Dodano: 21.11.2012 22:16    Przez: ~k
Dostałem informację że wypadek był nawet OK. GODZINY 15:30Natomiast pomoc dopiero poinformowano OK, 18 ponieważ przejeżdżał tam dopiero Pewien Pan ciągnikiem i wtedy dopiero zauważył ...Do godziny ponad 20 zwłoki leżały na ulicy... !
Dodano: 21.11.2012 22:18    Przez: ~siel
To było chyba BMW a nie Rover...Szosa 3metry, wyboje i po bokach las, bardzo niebezpieczne miejsce
Dodano: 21.11.2012 22:27    Przez: ~xxx
LUDZIE jadąc troszeczkę wolniej i z W Y O B R A Ź N I Ą można b a r d z o wielu przykrym przypadkom zapobiec . Traktujmy innych na drodze jak byśmy chcieli aby nas traktowano.
Dodano: 21.11.2012 22:47    Przez: ~....)(....
No cóż, dla niektórych wolna jazda to potworna nuda. Wolą pędzić bo to frajda i uciecha kiedy posłuszny rumak pędzi na gazie do dechy. Mój tatko prowadzi już 32 lata samochód osobowy, i nigdy nie miał wypadku. Człowiek jak chce to może nie mieć wypadków, ryzyko nie opłaca.
Dodano: 23.11.2012 09:33    Przez: ~syn
Wspolczucie dla rodziny,ludzie szanujcie zycie bo to moze na kazdego trafic wielka tragiedia.Pozwolcie innym przejechac obok siebie bezpiecznie