Dzisiaj jest piątek 22 maja 2015, imieniny: Heleny, Wiesławy, Romy WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (32910) SPORT FORUM FIRMY (4629) PRACA (38) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
12 / 10oC
Jutropogoda
18 / 7oC
Pojutrzepogoda
18 / 9oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl
POLECANE:
Łatwy weekend piłkarzy. Zdobędą komplet punktów? (6)Drzwi otwarte. Huta zaprasza do walcowni (16)
jesteś tutaj: Strona głównaAktualnościKońskim Okiem: Połowinki radnych

Końskim Okiem: Połowinki radnych

Dodano: 07.12.2012 12:35

Reprezentują mieszkańców, podejmują w ich imieniu decyzje i realizują wyborcze obietnice. Jedni są bardziej, a inni mniej znani. Wszystkim zostały jeszcze dwa lata.

Konińska Rada Miasta ukonstytuowała się 1 grudnia 2010 roku. W połowie szóstej kadencji postanowiliśmy sprawdzić aktywność rajców. Jak się spisują Wasi przedstawiciele? Sami oceńcie.  

  • KOŃSKIM OKIEM: Połowinki radnych


DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

usuń Odpowiadasz na:
max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz ukaże się na stronie najpóźniej 5 minut po wysłaniu formularza. Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

Pokaż wszystkie komentarze dodano komentarzy: 30, ukryto komentarzy: 3

KOMENTARZE

Cicho siedzą jeszcze Wojdyński, Lipiński, Winczewski, Chojnacki
Dodano: 07.12.2012 12:58    Przez: ~silent night
Na tym portalu akcji Konin ma byc wszystko czarno na białym
Dodano: 07.12.2012 13:08    Przez: ~black
W PIS NAJLEPSZE STANOWISKA ZAJMOWALI NIE JACYŚ TAJNI WSPÓŁPRACOWNICY ALE SAMI UTRWALACZE WŁADZY LUDOWEJ tacy jak: Kryże, Jasiński, Karski, Wasserman, Łopiński, Kostrzewski, Urbański, Kurowski... nie musieli się ukrywać ani być werbowani ponieważ nosili czerwone legitymacje. Ludzie którzy znęcali się w kazamatach, ferowali sądowe zbrodnie byli najmilsi Kaczyńskim bo produkowali kwity na osobistych wrogów Kaczyńskich i zakonu Porozumienia Centrum
Dodano: 07.12.2012 16:31    Przez: ~W PIS NAJLEPSZE STANO ...
TVN nie podaje, że zadłużenia budżetu przekroczyło bilion złotych, drugi bilion, to zadłużenie firm państwowych i samorządów, a w ZUS-ie nie ma pieniędzy. PO narobiła długu więcej niż pozostałe rządy przez 20 lat.Mimo dorobienia do budżetu 500 mld długu, dotacji unijnych, sprzedaży majątku narodowego mamy stagnację gospodarczą.
Dodano: 07.12.2012 19:11    Przez: ~Lemingowy trol
AK kreci sama na siebie bata bua ha ha, po następnych wyborach będziemy mieli możliwość ich rozliczyć dzięki ich własnemu portalowi. Panie Prezesie najlepszym rozliczeniem radnego są głosy wyborców, jeśli ktoś pracował mieszkańcy dadzą mu ponownie szansę by ich reprezentował. A tak swoją drogą proszę sobie poczytać i douczyć się troszkę na temat budżetu miasta i jakie możliwości w tym temacie mają radni i co w ogóle oni mogą.
Dodano: 07.12.2012 20:55    Przez: ~luzik
Na pewno zgodzą sie na to. To transparentni ludzie
Dodano: 08.12.2012 08:14    Przez: ~fanAK
Marta Kaczyńska, oraz Jarosław Kaczyński otrzymali po 3 mln złotych z tytułu ubezpieczenia na życie swoich rodziców i brata. Jeśli wierzą oni w zamach i nie zwrócą tych pieniędzy, to "będzie to wyłudzenie". Prezes Kaczyński mówi to wprost używając słów o potwornym mordzie. Jeśli te słowa są według Jarosława Kaczyńskiego i Marty Kaczyńskiej prawdziwe, jeśli głęboko w to wierzą, to znaczy, że ich konsekwencją powinien być zwrot pieniędzy z tytułu ubezpieczenia. Ubezpieczenie nie obejmuje przecież zamachu.
Dodano: 08.12.2012 12:29    Przez: ~Marta Kaczyńska, ora ...
Nierob rozlicze w nastepnych wyborach zwlaszcze tych ktorzy twierdza ze sesja nie jest od mowienia :) to po h tam przychodza popatrzec sobie to do kina .......niekotrzy radni to powini sie za swoje lenistwo po ulicach chodzic
Dodano: 08.12.2012 20:16    Przez: ~wyborca
Podstawowa teza śledztwa brzmi: ten winny kto kłamie. Sprawa katastrofy smoleńskiej, to nie jest sprawa między PiS a PO. Gdyby w katastrofie zginął prezydent Komorowski, to z równym uporem domagałbym się prawdy. Bo zamach na prezydenta jest zamachem na Polskę. Mocno uzasadnione podejrzenie o zamach stawia zasadnicze pytanie: czy zgadzamy się, żeby spory polityczne były rozstrzygane za pomocą skrytobójstwa? Czy uznajemy morderstwo za narzędzie walki politycznej. Wszyscy ci, którzy nie domagają się wyjaśnienia prawdy o katastrofie smoleńskiej, wszyscy ci, którzy odmawiają uczestnictwa w marszach domagających się prawdy, milcząco zgadzają się, żeby skrytobójstwo było narzędziem polityki. Ci, którym Smoleńsk jest obojętny, tym samym dają przyzwolenie na stosowanie morderstwa w polityce. Nawet gdyby z czasem wykazano, że katastrofa nie była zamachem, obecna obojętność pozostanie zachętą do przyszłych skrytobójstw.
Dodano: 09.12.2012 03:28    Przez: ~żelazna brzoza
Co ta Kosińska wygaduje za głupoty!? Gdzie i jak mieszkańcy mają zobaczyć tych radnych, którzy "idą w osiedla" i "przygotowują się do sesji"??? Nie przypominam sobie, przynajmniej w moim, drugim okręgu, żeby JAKIKOLWIEK radny/radna organizowali jakieś spotkanie z mieszkańcami. Do tego końscy radni żyją jakby był XIX wiek bo próżno szukać ich aktywności w internecie. A panie, które wyszły z założenia, że milczenie jest złotem może niech zaprezentują przykłady tej swojej aktywności na komisjach.
Dodano: 07.12.2012 13:00    Przez: ~Ktoś
Radni organizuja spotkania z mieszkańcami. Tuz przed wyborami. Raz a dobrze
Dodano: 07.12.2012 13:07    Przez: ~hahahaha
milczy to sie jak ma sie pelne usta czym maja panie zapchane usta nie wnikam ale glos mogly by zabierac.......
Dodano: 08.12.2012 20:25    Przez: ~xxx
O Boże jaki obciach i ci ludzie mają coś zrobić dla Konina,dla Polski.Aż boję się zapytać kto ich wybrał.Przewodniczącemu Rady pasują bo może robić co chce,Prezydent też się cieszy bo z ramienia Radnych ZERO inwencji w sprawach-bez wyliczania- WSZYSTKICH.Jeszcze dwa lata marazmu politycznego i przekrętów.Wielko-szanowna Rado Miasta WSTYD.
Dodano: 07.12.2012 13:16    Przez: ~obywatel.
avatar No , cóż po ostatnim wyczynie POPZPR-owskiego dziadygi, i wzięcie do koalicji a tak de facto oddaniu w władzy w mieście POzlodziejstwu , nic dobrego nas mieszkańców spotkać nie może .Ale jak się z bolszewikami wchodzi w komitywę to trudno nie dostać od nich kulę w tył głowy.Teraz pewnie już bez przeszkód w życie wejdzie pomysł radnego z PO aby stadion przerobić na market, POwstaną znów za moje pieniądze klombiki za 0,5 mln zł jak ten przy ,,Domu Partii''. Kolejne terny miasta dostana prywatnego właściciela i to za symboliczna złotówkę. A degradacja miasta, zamykanie szkol , przedszkoli postępuje w tempie porównywalnym jedynie do działań wojennych. Myślę iż już nigdy nikomu nie przyjdzie do głowy zagłosować na ten POkomunistyczny syf, na to złodziejskie bagno ,,nocna zmianę'' .Od normalnego uczciwego obywatela nie dostaniecie ani jednego głosu więcej. A głosów zmanipulowanych debili , złodziei i pociotków wam już nie star ...
Dodano: 07.12.2012 13:21    Przez: Tomasz Kobrzycki
Tomasz Kobrzycki - patriota, dawny Major. Ma syna Ignacego. W obronie jego czci wyzwał na pojedynek Gonzala. Gdy ten własnym ciałem obronił jego syna ofiarował mu swoją przyjaźń. Szybko jednak zerwał z sentymentalnym stosunkiem do homoseksualisty, który chce posiąść jego syna. W obronie honoru postanowił zabić Ignacego, co mu się nie udało.
Dodano: 07.12.2012 15:20    Przez: ~Trans-Atlantyk
Kobrzycki znów nadajesz ta Twoja stara śpiewka na nikim nie robi wrażenia za to masz opinie lokalnego id... lizusa Czarneckiego i Hofmana. Masz zaszczytne miano wyznawać człowieka który ma więcej żelu na głowie niż rozumu. O prezesie nie będe już wspominał tóż to dziadek powoli odchodzący w polityczny nie byt
Dodano: 07.12.2012 17:50    Przez: ~polak katolik
Mniej gadania na pokaz, a więcej czynów. Przykładem godnym do naśladowania dla wszystkich jest p. U. Maciaszek. Dla niejednych jej tydzień praktycznych działań na rzecz innych, byłby nie do zrelizowania przez całą kadencję. Pozdrownienia dla Pani p. Urszulo!
Dodano: 07.12.2012 17:20    Przez: ~Praktyk
Ona ??? No dawno się tak nie uśmiałem :-) A za co ją wywalili z Salezjan ??? A i fakt bym zapomniał czy wolno sobie brać pensje z kasy stowarzyszenia ???
Dodano: 07.12.2012 20:47    Przez: ~buahahaha
Podoba mi się wypowiedź Kozłowskiej , dziewczyna ma rację. Sesja nie jest od trzepania dziobem pod publiczkę tak jak często robi to słynny Rejtan jeden z radnych PO specjalista od rżnięcia głupa w sprawie podwyżki wody i ocieplania wiaduktu Briańskiego styropianem od spodu...
Dodano: 07.12.2012 20:51    Przez: ~to dopiero As
Problemem jest to że ta pani niby radna nie zabiera głosu nigdzie. Zresztą o czym mogłaby mówić?
Dodano: 07.12.2012 22:13    Przez: ~Alicja
no wlasnie w tym problem e ramonka nie trzepie dziobem w sumie to nic nie robi tyle............ wiec ten komentarz to byla pochwala nic nie robienia........
Dodano: 08.12.2012 20:28    Przez: ~cvn
O Kozłowska sie odezwała nie wierze :D:D
Dodano: 08.12.2012 20:32    Przez: ~be_be
Panie Kobrzycki niech Pan napisze coś o "Briańskim"!!!
Dodano: 08.12.2012 02:15    Przez: ~Ciekawe
Czekał pan w SOR osiem godzin - to jeszcze dobrze, że zachorował pan w ciągu dnia. Niedaj Boźe w nocy to dopiero dostać się do SOR to jest sztuka. Wszystko pozamykane na zamki i dopiero trzeba zdrowia i siły , aby dostać się do SOR. Ktoś wspominał,że ZUS nie ma pieniędzy. Niech jeszcze większe apartamenty "wali" to pieniądze są. Co mnie np.obchodzi jak ZUS się rządzi z naszymi pieniędzmi tzn.skąd weżmie. Co m-c każdy pracownik ma potrącane składki na wszystko. Niech ZUS nie pobiera od nas składek to wówczas nie będziemy liczyli się z tym czy ma pieniądze czy nie. Teraz powinien mieć bo ma nasze składki,.W naszym codziennym gospod.braknie nam pieniędzy to robimy tak aby przetrwać - pożyczamy i ZUS ma nasze składki niech robi tak aby starczało.
Dodano: 08.12.2012 10:03    Przez: ~xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx ...
NA RADNYCH JUŻ NIGDY NIE ZAGŁOSUJĘ BO MAM JASNY DOWÓD Z LAT UBIEGŁYCH. ONI NIC NIE POMOGĄ . ZAŁATWIAJĄ TYLKO SWOJE SPRAWY DLA SIEBIE I SWOJEJ NAJBLIŻSZEJ RODZINY I MAJĄ DODOATKOWO KASĘ. JUŻ MNIE NIKT NIE PRZEKONA, ŻE PRZED WYBORAMI ZACZNIE CZAROWAĆ SWOIMI OBIETNICAMI. MOŻE ISTNIEJE "JAKIŚ" RADNY CO CHOCIAŻ PO CZĘŚCI CO MOŻE TO POMOŻE SWOIM WYBORCOM. ALE TO JEST CHYBA WYJĄTEK.JA JUŻ NIE WIERZĘ.
Dodano: 08.12.2012 10:10    Przez: ~/[/[/[/[/[/[/[/[/[/
Taki jest Jarosław Sidor, porozmawiaj z mieszkańcami Zatorza, Niesusza, Gosławic. Tak powinien działać prawdziwy radny , społecznik
Dodano: 08.12.2012 11:25    Przez: ~kiszony kukumber
WŁAŚNIE DLATEGO NA SIODORA DRUGI RAZ NIE ZAGŁOSUJĘ. ZAŁATWIŁ SOBIE ROBOTĘ W WODOCIĄGACH I PODNOSI ŁAPY ZA CIĄGŁYMI PODWYŻKAMI. LUDZI TO MOŻE MAMIĆ ALE GŁUPICH.
Dodano: 08.12.2012 17:23    Przez: ~/[/[/[/[/[/[/[/
Akcja Konin już kombinuje z Wilczewskim i KKS. Za dwa lata zapowiadają się naprawdę ciekawe wybory. Ludzie będą Nowickiemu pamietac jak potraktował Wilczewskiego