Dzisiaj jest poniedziałek 30 marca 2015, imieniny: Amelii, Kwiryna, Dobromira WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (38338) SPORT FORUM FIRMY (4557) PRACA (25) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
8 / 4oC
Jutropogoda
4 / 3oC
Pojutrzepogoda
5 / 1oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl
POLECANE:
Nie będzie remontu, będzie nowy dom przy ul. Staszica (20)Już niedługo niespodzianki na konińskiej starówce
jesteś tutaj: Strona głównaAktualnościMiędzypowiatowy konkurs kolęd

Międzypowiatowy konkurs kolęd

Dodano: 03.01.2013 09:08
W najbliższą sobotę, 5 stycznia 2013 r., w Koninie odbędzie się trzecia edycja Międzypowiatowego Konkursu Kolęd na Instrumentach Dętych. 

Organizatorem konkursu jest Zespół Szkół Górniczo – Energetycznych oraz Młodzieżowa Orkiestra Dęta Zespołu Szkół Górniczo – Energetycznych w Koninie. Przesłuchania konkursowe, w trzech kategoriach wiekowych, rozpoczną się od godz. 10.00 w budynku ZSGE, a weryfikacji poziomu artystycznego grających dokona profesjonalna komisja powołana przez organizatorów. 

czytaj dalej  ↓
Celem organizacji  konkursu kolęd na instrumentach dętych jest: podnoszenie poziomu gry młodych instrumentalistów poprzez zdrową rywalizację, integracja środowiska muzycznego, wymiana doświadczeń i spostrzeżeń zarówno samych grających, jak i również nauczycieli - instruktorów, pielęgnowanie w młodych ludziach polskich tradycji związanych ze świętami Bożego Narodzenia.

Poprzednie dwie edycja konkursu zgromadziły bardzo wielu młodych adeptów sztuki muzycznej nie tylko z regionu konińskiego, ale również z ościennych województw. Każdorazowo jury wyłoniło 9 finalistów w trzech kategoriach wiekowych oraz przyznało nagrodę Grand Prix. Patronat nad imprezą, podobnie jak w latach poprzednich, objęli: prezydent Konina oraz starosta koniński. Wstęp jest wolny i każdy możę posłuchać kolęd granych na instrumentach dętych  w sobotę 5 stycznia od godz. 10.00 do sali gimnastycznej ZSGE.

  • Międzypowiatowy konkurs kolęd

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

usuń Odpowiadasz na:
max 1000 znaków (0)
max 21 znaków (0)

Twój komentarz ukaże się na stronie najpóźniej 5 minut po wysłaniu formularza. Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO