Poczta   we współpracy z komputersatzaloguj się przez facebooka
Dodaj do ulubionych Startuj z nami 28 lipca 2014, Poniedziałek
Login:
Hasło:
Przypomnij hasłoZapamiętaj mnie
Polecane:
Romantycznie nad jeziorem (33) Będą wiercić jesienią (66) Avans na celowniku (24)

Jesteś tutaj: Strona główna  strzałka  Aktualności  strzałka  Śmierć przy markecie
Żródło:  

Śmierć przy markecie

Dodano: 08.04.2013 15:54

Kolska prokuratura wyjaśnia okoliczności śmiertelnego wypadku, w którym zginęła 66-latka.

Do zdarzenia doszło około godz. 10 na ul. PCK w Kole. Wyjeżdżający z parkingu przy jednym z kolskich marketów samochód ciężarowy marki DAF, najechał na pieszą.

Mieszkanka Kościelca przechodziła w niedozwolonym miejscu. Zginęła na miejscu. Wszystkie okoliczności tragicznego wypadku ma wyjaśnić prokuratorskie śledztwo. 

FOT. KPP KOŁO

 

cornerDODAJ SWÓJ KOMENTARZ
usuń Odpowiadasz na:
max 1000 znaków (0)
max 21 znaków (0)
Treść:Podpis:wyślij
* - Twój komentarz ukaże się na stronie najpóźniej 5 minut po wysłaniu formularza. Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
cornerKOMENTARZE
dodano komentarzy: 37, ukryto komentarzy: 0
Pod Koninem na wsiach to się dzieje....
Oceń: (2) (0)    usuńZgłoś do usunięcia usuńOdpowiedz
Dodano: 08.04.2013 16:06    Przez: ~Koniniak
DEBIL, Z KONINA
Oceń: (0) (0)    usuńZgłoś do usunięcia usuńOdpowiedz
Dodano: 08.04.2013 16:21    Przez: ~koniniak
Jeżeli Konin to miasto to jedz do Poznania i wtedy zrozumiesz kim tak naprawdę jesteś
Oceń: (0) (0)    usuńZgłoś do usunięcia usuńOdpowiedz
Dodano: 08.04.2013 16:44    Przez: ~Poznaniak
NIE KARMIĆ TROLLA.
Oceń: (0) (0)    usuńZgłoś do usunięcia usuńOdpowiedz
Dodano: 08.04.2013 21:20    Przez: ~strawa
Jeżeli Poznań to miasto to jedz do Berlina i wtedy zrozumiesz kim tak naprawdę jesteś
Oceń: (0) (0)    usuńZgłoś do usunięcia usuńOdpowiedz
Dodano: 08.04.2013 22:28    Przez: ~hoho
jeśli poznań to miasto to jedź do Londynu itp itd ...buraki
Oceń: (0) (0)    usuńZgłoś do usunięcia usuńOdpowiedz
Dodano: 09.04.2013 08:35    Przez: ~po
Jeżeli poznań to miasto to jedź do Los Angeles i wtedy zrozumiesz kim jesteś.
Oceń: (0) (0)    usuńZgłoś do usunięcia usuńOdpowiedz
Dodano: 12.04.2013 21:35    Przez: ~DE
66 lat to powinni zabierać prawo jazdy dorzywotnio !!
Oceń: (0) (0)    usuńZgłoś do usunięcia usuńOdpowiedz
Dodano: 08.04.2013 16:07    Przez: ~Kali
Kali Ty jesteś głupszy zapewne na jakiego wyglądasz.
Oceń: (0) (0)    usuńZgłoś do usunięcia usuńOdpowiedz
Dodano: 08.04.2013 16:17    Przez: ~Nel
Kali ale ty cwaniak jesteś, bawisz się w psychologa, hehehe. Gdzieś pod innym artykułem podobnego coś pisałeś i ci się nawijają osoby mniej bystre, myślę że masz z tego ubaw z naiwnych ludzi, ale musisz wiedzieć że ludzie są różni.
Oceń: (0) (0)    usuńZgłoś do usunięcia usuńOdpowiedz
Dodano: 08.04.2013 21:25    Przez: ~mel
kali ty to naprawdę jesteś BURAK w szkole nie nauczyli cie czytać ty masz coś z głowa w sobotę napisałeś to samo o moim koledze widzę ze chodziłeś lub chodzisz do szkoły 20-ki na starym koninie lub do CKU ciężko kapujących umysłów.
Oceń: (0) (0)    usuńZgłoś do usunięcia usuńOdpowiedz
Dodano: 08.04.2013 22:15    Przez: ~harnaś
deklu jeden to kobieta która została zabita miała 66 lat a kierowca 24 lata jest pracownikiem netto
Oceń: (0) (0)    usuńZgłoś do usunięcia usuńOdpowiedz
Dodano: 08.04.2013 23:37    Przez: ~koło
66 lat to miala kobieta ktora zginela w wypadku. Przeczytaj człowieku dokladnie a nie wypisujesz potem bzdury
Oceń: (0) (0)    usuńZgłoś do usunięcia usuńOdpowiedz
Dodano: 09.04.2013 07:57    Przez: ~B
CKU to szkoła z wieloletnią,dobrą renomą więc się harnaś zastanów co piszesz bo nawet w 20-stce mądrzejsi od ciebie.Współczucia dla rodziny Pani która zginęła a szczególnie dla kierowcy nieszczęśliwego wypadku[*]
Oceń: (0) (0)    usuńZgłoś do usunięcia usuńOdpowiedz
Dodano: 09.04.2013 12:40    Przez: ~mgr
wkurza mnie taki debil co nie umie czytać a pisze takie bzdety co do CKU to miał być taki cudzysłów
Oceń: (0) (0)    usuńZgłoś do usunięcia usuńOdpowiedz
Dodano: 11.04.2013 21:09    Przez: ~harnaś
kali przeczytaj dokładnie następnie komentuj ona przechodziła może nawet nie miała prawa jazdy a tak w nawiasie ty też kiedyś bedziesz miał 66 lat ;)
Oceń: (0) (0)    usuńZgłoś do usunięcia usuńOdpowiedz
Dodano: 08.04.2013 16:21    Przez: arthez
pewnie cos zucili z nienacka 20gr taniej ! ale tak sie spiszyc zeby Tira NIE WIDZIEC?
Oceń: (0) (0)    usuńZgłoś do usunięcia usuńOdpowiedz
Dodano: 08.04.2013 16:32    Przez: ~ ZAPOMNIAŁA OKOLAR ...
ktoś nie miał prawa jazdy albo by nie trzeźwy.ciekawe kto?
Oceń: (0) (0)    usuńZgłoś do usunięcia usuńOdpowiedz
Dodano: 08.04.2013 16:39    Przez: ~Gosć
prawko powinno byc robione od 30 roku zycia a nie 20 letni za kierowca to odrazu bedzie wypadek
Oceń: (0) (0)    usuńZgłoś do usunięcia usuńOdpowiedz
Dodano: 08.04.2013 16:45    Przez: ~kumaty
Nie wiecie to się nie odzywajcie!!!Piszecie takie głupoty w komentarzach, że szok! Postawcie sie na miejscu tego kierowcy, albo rodziny zmarłej. Kobieta popełniła błąd i tyle... Tak może musiało być.
Oceń: (0) (0)    usuńZgłoś do usunięcia usuńOdpowiedz
Dodano: 08.04.2013 16:58    Przez: ~xxx
Znałam Panią która straciła dziś życie. A wy idzie się uczyć niedouczeni....... każdy coś w życiu ryzykował niestety to był straszny wypadek nie życzę nikomu takiej śmierci . I nie piszcie głupot. Jak nie macie co robić to zacznijcie pracować nad sobą
Oceń: (0) (0)    usuńZgłoś do usunięcia usuńOdpowiedz
Dodano: 08.04.2013 16:59    Przez: ~Kujawa
jak ona miała na nazwisko jakbym mogła wiedzieć ?
Oceń: (0) (0)    usuńZgłoś do usunięcia usuńOdpowiedz
Dodano: 08.04.2013 21:11    Przez: ~blebleble:>
Kujawa, po twoim wpisie sugeruję że denatka wpadła pod wolno jadącego DAFa i została zgnieciona pod kolami. Na parkingu samochody poruszaja sie wolno.
Oceń: (0) (0)    usuńZgłoś do usunięcia usuńOdpowiedz
Dodano: 08.04.2013 21:29    Przez: ~szofer