Dzisiaj jest czwartek 11 lutego 2016, imieniny: Dezyderego, Marii, Lucjana WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (30586) SPORT FORUM FIRMY (4883) PRACA (49) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
1 / 3oC
Jutropogoda
4 / 1oC
Pojutrzepogoda
5 / 1oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl
POLECANE:
Starcie liderów na remis, Górnik dogonił Jarotę (7)Strażnicy przy szkołach czuwają nad bezpieczeństwem dzieci (14)
jesteś tutaj: Strona głównaAktualnościNapisz list do ojca

Napisz list do ojca

Dodano: 22.06.2013 11:38

Rusza druga edycja konkursu „List do ojca” skierowanego do uczniów klas V i VI . Organizatorami konkursu są: Komisja Rodziny i Polityki Społecznej Senatu RP oraz zespół Tato.Net Fundacji im. Cyryla i Metodego. Na terenie powiatu konińskiego, tureckiego i kolskiego organizatorem konkursu jest biuro senatorskie Ireneusza Niewiarowskiego.

Jego celem jest skierowanie uwagi opinii publicznej na zagadnienia związane z niezastąpioną rolą ojca w życiu dziecka, zaangażowanie jak największej liczby szkół w propagowanie roli ojca w budowaniu harmonii rodzinnej i procesie wychowawczym dzieci, tworzenie lokalnych środowisk wspierających kulturę odpowiedzialnego ojcostwa, propagowanie przykładów dobrego godzenia życia rodzinnego z pracą zawodową ojców rodzin, zainteresowanie senatorów rolą ojców w polskich rodzinach, a w szczególności w życiu i rozwoju emocjonalnym dziecka.

Szkoły wraz z biurem senatorskim zorganizują okręgowy etap konkursu. Przedmiotem konkursu są prace pisemne w formie listu do ojca. Prace będą oceniane przez jury powołane przez senatorów. Następnie wyróżnione prace zostaną przesłane do Komisji Rodziny i Polityki Społecznej Senatu RP. Do 30 czerwca szkoły mają czas na zgłoszenie się do konkursu. Przesłanie prac do biur senatorskich musi nastąpić do 15 października, a wyłonienie zwycięzcy etapu okręgowego – do 22 października. Spotkanie finalistów konkursu połączone z oficjalnym ogłoszeniem wyników etapu ogólnopolskiego odbędzie się w Senacie RP do końca listopada.

W ubiegłej edycji praca, która w regionie zajęła I miejsce otrzymała wyróżnienie na etapie ogólnopolskim.

 

  • Napisz list do ojca

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:Napisz list do ojca,   senator,   Ireneusz Niewiarowski,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

usuń Odpowiadasz na:
max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz ukaże się na stronie najpóźniej 5 minut po wysłaniu formularza. Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

Pokaż wszystkie komentarze dodano komentarzy: 3, ukryto komentarzy: 0

KOMENTARZE

Z moim nie mam kontaktu jest albo pijany albo otumaniony w młodości był w PZPR teraz jest w PO psychika mu siadła kompletnie dobrze choć że nie czuje jak mu wybieram kase z portfea
Dodano: 22.06.2013 12:45    Przez: ~Seba
Ja mogę napisać żeby zapłacił kiedyś na syna alimenty i się zainteresował ze ma syna 15 letniego? Nie można jego nazwać ojcem?
Dodano: 22.06.2013 13:59    Przez: ~samotna matka
Napisz do ojca, napisz do matki... Cztery. Napisz do lubej dziewczyny... Że ostra kula pierś mą przeszyła. O pół do drugiej godziny..
Dodano: 22.06.2013 14:33    Przez: ~Zapiewajło

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.