Dzisiaj jest wtorek 9 lutego 2016, imieniny: Apolonii, Rajnolda, Mariana WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (30655) SPORT FORUM FIRMY (4882) PRACA (48) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
7 / 8oC
Jutropogoda
5 / 2oC
Pojutrzepogoda
4 / 2oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl
POLECANE:
Jakubowski wraca na ring! Wystąpi w meczu z Argentyną (0)Roman Janicki obchodził setne urodziny. Jubilat odznaczony (2)
jesteś tutaj: Strona głównaAktualnościPewność siebie dla 5 i 6-latków

Pewność siebie dla 5 i 6-latków

Dodano: 18.11.2013 08:56
Rozwijanie kreatywności, zdobywanie pewności siebie, współdziałanie w grupie i usprawnianie percepcji wzrokowo-ruchowo-słuchowej. Tych i wielu innych umiejętności mogą się nauczyć dzieci 5- i 6-letnie na zajęciach Metodą Ruchu Rozwijającego Weroniki Sherborne, na które zaprasza Miejska Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna (MPPP) w Koninie.

- Poradnia zaprasza dzieci pięcio- i sześcioletnie wraz z rodzicami na koleją edycję zajęć, prowadzonych Metodą Ruchu Rozwijającego Weroniki Sherborne – poinformowała naszą redakcję psycholog Magdalena Antecka-Mazur, która razem z Ewą Matuszak będzie prowadziła te zajęcia.

Dzieci będą na tych zajęciach zdobywały pewność siebie, zaufanie do siebie i innych oraz poczucie bezpieczeństwa. – Będą się uczyły współpracy i współdziałania w grupie, tolerancji, empatii i odpowiedzialności za drugą osobę – dodała Ewa Matuszak, psycholog w MPPP - rozwijały kreatywność, kształtowały orientację przestrzenną, orientację w schemacie ciała i usprawniały percepcję wzrokowo-ruchową i wzrokowo-ruchowo-słuchową.

Panie psycholog zapewniają, że uczestnictwo w zajęciach prowadzonych Metodą Ruchu Rozwijającego Weroniki Sherborne pozwoli rodzicowi pogłębić relację bliskości ze swoim dzieckiem oraz zmobilizować się do pokonywania trudności i do sprawdzenia się w trudnej sytuacji.

Zajęcia będą odbywały się w czwartki w godzinach 16.30-17.30 w niewielkiej grupie 8-10 dzieci (każde z rodzicem) i zostaną uruchomione po zebraniu grupy. Zainteresowani rodzice są proszeni o kontakt telefoniczny pod numerem 63 243-18-95. Zajęcia są bezpłatne.


Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

usuń Odpowiadasz na:
max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz ukaże się na stronie najpóźniej 5 minut po wysłaniu formularza. Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

Pokaż wszystkie komentarze dodano komentarzy: 1, ukryto komentarzy: 0

KOMENTARZE

Proszę napisac przez jaki okres czasu będą zajęcia-ile miesięcy czy tygodni.
Dodano: 18.11.2013 19:07    Przez: ~mama

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.