Poczta   we współpracy z komputersatzaloguj się przez facebooka
Dodaj do ulubionych Startuj z nami 22 września 2014, Poniedziałek
Login:
Hasło:
Przypomnij hasłoZapamiętaj mnie
Polecane:
Sokół liderem III ligi (8) Finały bez biało-czerwonych (4) Nasi w telewizji! (44)

Jesteś tutaj: Strona główna  strzałka  Aktualności  strzałka  Ojciec Bashobora w Licheniu

Ojciec Bashobora w Licheniu

Dodano: 21.01.2014 09:05

Ojciec John Bashobora 23 sierpnia poprowadzi całodniowe rekolekcje w Licheniu. Można już zamawiać wejściówki na to spotkanie.

Kilka dni wcześniej – od 18 do 21 sierpnia - kapłan ten będzie celebrował Msze Święte o godzinie 12.00 oraz poprowadzi modlitwy o uzdrowienie licheńskiej bazylice. Całodniowe rekolekcje w Licheniu rozpoczną się o godz. 9.00 na placu przed bazylika i trwać będą do godz. 20.30. Na plan rekolekcji składają się między innymi trzy konferencje. 

Licheńskie spotkanie z katolickim charyzmatykiem z Ugandy odbędzie się pod hasłem "Słowo stało się Ciałem i zamieszkało między nami". Będzie kontynuacją rekolekcji, które odbyły się na stadionie narodowym w Warszawie 6 lipca 2013 r. Organizatoramem rekolekcji w Licheniu jest ekipa „Jezus na stadionie” - Fundacja „SMS z Nieba”.

Wstęp na rekolekcje możliwy będzie wyłącznie po okazaniu wejściówki, którą można zamówić na stronie internetowej www.slowostalosiecialem.pl. Wejściówki są darmowe. Organizatorzy proszą jednak o przekazywanie darowizn, ponieważ są one jedynym źródłem na pokrycie kosztów zorganizowania spotkania. Wejściówki można zamawiać od 15 stycznia do 30 maja przez formularz zamieszczony na stronie internetowej.

Wcześniej, od 18 do 21 sierpnia w licheńskiej bazylice o godz. 12.00 sprawowane będą msze z udziałem o. Bashobory. Podczas tych mszy o. John wygłosi homilie i poprowadzi modlitwy o uzdrowienie. 

Ksiądz John Baptist Bashobora jest diecezjalnym koordynatorem Katolickiej Odnowy Charyzmatycznej w południowo  -zachodniej Ugandzie. Studia wyższe oraz doktorat z teologii uzyskał na uniwersytecie w Rzymie. Mieszka i pracuje w Ugandzie, choć większość czasu spędza w podróży, głosząc Ewangelię. Ksiądz Bashobora znany jest w Kościele jako osoba aktywna w ewangelicznej posłudze.


 



cornerDODAJ SWÓJ KOMENTARZ
usuń Odpowiadasz na:
max 1000 znaków (0)
max 21 znaków (0)
Treść:Podpis:wyślij
* - Twój komentarz ukaże się na stronie najpóźniej 5 minut po wysłaniu formularza. Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
cornerstarPOPULARNE KOMENTARZE
Przykro czytać co niektóre komentarze. Piszą je osoby, które nie mają zielonego pojęcia o tym czym zajmuje się O. Bashobora. Dla wszystkich polecam przeczytać czym zajmuje się fundacja Serce Sercu. Tam przeczytacie na co idą pieniądze. Najwięcej krzyczą ci którzy nic nie dają i życie duchowe niewiele ich obchodzi, a szkoda bo tu na ziemi żyjemy tylko chwilę. Nagroda czeka nas w wieczności.
Oceń: (16) (5)    usuńZgłoś do usunięcia usuńOdpowiedz
Dodano: 12:00    Przez: ~chrześcijanka
Możecie psioczyć na Licheń ale oni swoje i tak zarobią i mają was gdzieś zakompleksione biedaczki, i wolałbym pójść na te rekolekcje niż słuchać np przygłupa palikota, nara i wara.
Oceń: (12) (4)    usuńZgłoś do usunięcia usuńOdpowiedz
Dodano: 11:29    Przez: ~Mieszkaniec
Bóg jest i co więcej kocha i czeka na Ciebie. Może kiedyś to zrozumiesz i osobiście tego doświadczysz czego bardzo Ci życzę.
Oceń: (11) (4)    usuńZgłoś do usunięcia usuńOdpowiedz
Dodano: 12:31    Przez: ~chrześcijanka
cornerKOMENTARZE
dodano komentarzy: 38, ukryto komentarzy: 3
toby sie Pawlak z Kargulem zdziwili
Oceń: (2) (3)    usuńZgłoś do usunięcia usuńOdpowiedz
Dodano: 21.01.2014 09:52    Przez: ~czesio
Komu on ojciec temu ojciec.
Oceń: (8) (4)    usuńZgłoś do usunięcia usuńOdpowiedz
Dodano: 21.01.2014 10:43    Przez: ~Bambo
To wszystko jest chore,ba bardzo chore,ale pewnie tak musi byc.W koncowym rezultacie liczy sie kasa,kasa i tylko kasa.Pa.
Oceń: (8) (7)    usuńZgłoś do usunięcia usuńOdpowiedz
Dodano: 21.01.2014 10:47    Przez: ~zgred z pamiecia
Xięża potrzebują kasy, więc każdy sposób jest dobry. Wstęp jest niby wolny, ale co łaska mile widziane. A wiecie dlaczego co-łaska, ano tego nie da się policzyć, i o to chodzi.
Oceń: (9) (7)    usuńZgłoś do usunięcia usuńOdpowiedz
Dodano: 21.01.2014 10:57    Przez: ~Krewa
Super!
Oceń: (4) (1)    usuńZgłoś do usunięcia usuńOdpowiedz
Dodano: 21.01.2014 10:58    Przez: ~Marco
Możecie psioczyć na Licheń ale oni swoje i tak zarobią i mają was gdzieś zakompleksione biedaczki, i wolałbym pójść na te rekolekcje niż słuchać np przygłupa palikota, nara i wara.
Oceń: (12) (4)    usuńZgłoś do usunięcia usuńOdpowiedz
Dodano: 21.01.2014 11:29    Przez: ~Mieszkaniec
Ja też wolę iść do Lichenia niż słuchać np. przygłupa Jarka. Jeszcze pomodlę się za niego. Może to coś pomoże...
Oceń: (5) (5)    usuńZgłoś do usunięcia usuńOdpowiedz
Dodano: 21.01.2014 11:43    Przez: ~hofman
Ojciec Bunga-Bunga ... kogo wskrzesi tym razem???? Przyjdź i zobacz na własne oczy!!!!! tylko 150 zł.....
Oceń: (6) (9)    usuńZgłoś do usunięcia usuńOdpowiedz
Dodano: 21.01.2014 11:49    Przez: ~fittipaldi
Przykro czytać co niektóre komentarze. Piszą je osoby, które nie mają zielonego pojęcia o tym czym zajmuje się O. Bashobora. Dla wszystkich polecam przeczytać czym zajmuje się fundacja Serce Sercu. Tam przeczytacie na co idą pieniądze. Najwięcej krzyczą ci którzy nic nie dają i życie duchowe niewiele ich obchodzi, a szkoda bo tu na ziemi żyjemy tylko chwilę. Nagroda czeka nas w wieczności.
Oceń: (16) (5)    usuńZgłoś do usunięcia usuńOdpowiedz
Dodano: 21.01.2014 12:00    Przez: ~chrześcijanka
a zdajesz sobie sprawe ze boga nie ma kobieto czy nie?
Oceń: (3) (10)    usuńZgłoś do usunięcia usuńOdpowiedz
Dodano: 21.01.2014 12:07    Przez: ~atheist
Bóg jest i co więcej kocha i czeka na Ciebie. Może kiedyś to zrozumiesz i osobiście tego doświadczysz czego bardzo Ci życzę.
Oceń: (11) (4)    usuńZgłoś do usunięcia usuńOdpowiedz
Dodano: 21.01.2014 12:31    Przez: ~chrześcijanka
Małe sprostowanie. Fundacja nazywa się Serce do Serca. Polecam zanim ktoś coś skomentuje
Oceń: (0) (1)    usuńZgłoś do usunięcia usuńOdpowiedz
Dodano: 21.01.2014 12:59    Przez: ~chrześcijanka
Skoro Boga nie dojrzałeś jeszcze to jesteś bardzoooooo........., bardzoooooo.........,bardzoooooo... BIEDNY
Oceń: (6) (5)    usuńZgłoś do usunięcia usuńOdpowiedz
Dodano: 21.01.2014 13:22    Przez: ~Alik
Moja żona krzyczy "OOO bożeeee!!!"...jak jej zrobię dobrze...czy go wtedy widzi?nie wiem,nie pytałem...
Oceń: (4) (2)    usuńZgłoś do usunięcia usuńOdpowiedz
Dodano: 21.01.2014 13:46    Przez: ~fittipaldi
ja tam wole mies wolny umysl a tobie wspolczuje, pewnie juz zamowilas ,,darmowe'' wejsciówki hahaha
Oceń: (4) (4)    usuńZgłoś do usunięcia usuńOdpowiedz
Dodano: 21.01.2014 13:47    Przez: ~sdf
Nagroda czeka nas w wieczności. Tylko najpierw zapłać. Kobieto!!! Zbudź się. Jeśli żyjesz to teraz jest Twoje życie. Jeśli masz rozum to urządź je sobie w miarę wygodnie. Nie ma później. Nagrody nie oczekuj od Tuska, Palikota, Jara, ojca małych Murzynków Bashobory czy księdza dobrodzieja.
Oceń: (3) (3)    usuńZgłoś do usunięcia usuńOdpowiedz
Dodano: 21.01.2014 14:01    Przez: ~PS
Aliku. Biedny jest ten co nie znając ojca swego w tym Murzynie go szuka.
Oceń: (2) (1)    usuńZgłoś do usunięcia usuńOdpowiedz
Dodano: 21.01.2014 14:03    Przez: ~pleban
Ty tak możesz myśleć i mówić, pisać skoro jesteś ateistą. Jednak pozwól każdemu niech sam okresli czy Pan Bóg jest.
Oceń: (3) (3)    usuńZgłoś do usunięcia usuńOdpowiedz
Dodano: 21.01.2014 15:12    Przez: ~ja
boga wymslil czlowiek, zeby miec kontrole nad drugim czlowiekiem
Oceń: (5) (3)    usuńZgłoś do usunięcia usuńOdpowiedz