Poczta zaloguj się przez facebooka
Login:
Hasło:
Przypomnij hasłoZapamiętaj mnie

WESELE W GMINIE GRODZIEC

Re: WESELE W GMINIE GRODZIEC

Postautor: kort12 » 18 sierpnia 2013, 06:31

Mieliśmy przyjemnośc wczoraj być na weselu w ,,maderze ,, w Królikowie -super!!przepyszne jedznie ,super zgrana obsługa do tego niezły zespół )))polecam
kort12

Postautor: lba » 23 sierpnia 2013, 10:03

byłam ostatnio na imprezie w grodzcu kompletna porażka jeśli chodzi o jedzenie a w dodatku na stołach pustki nie mówiąc o okolicy wesele przy stacji w dodatku gdzieś w polu .a widziałam ostatnio piękny ogród w królikowie , jak z bajki można w nim sesje zdjęciową nawet robić
lba

Postautor: gość » 23 sierpnia 2013, 13:10

Nie słyszałam żeby ktoś narzekał na jedzenie w Grodźcu.

Tanie apartamenty nad morzem
gość

Postautor: Wesół » 23 sierpnia 2013, 15:30

lba pisze:byłam ostatnio na imprezie w grodzcu kompletna porażka jeśli chodzi o jedzenie a w dodatku na stołach pustki nie mówiąc o okolicy wesele przy stacji w dodatku gdzieś w polu .a widziałam ostatnio piękny ogród w królikowie , jak z bajki można w nim sesje zdjęciową nawet robić

Nie przesadzaj!!! Chyba jesteś "związany" z Królkowem bo robisz bardzo brzydką antyreklamę. Wszyscy wiedzą, że każdy ma wybór czy Grodziec czy Królików - i tutaj i tu znajdą się chętni. Ja osobiście twierdzę że Bankietowa jest lepsza!!!
Wesół

Postautor: sari 68 » 28 sierpnia 2013, 16:03

Wesół pisze:
lba pisze:byłam ostatnio na imprezie w grodzcu kompletna porażka jeśli chodzi o jedzenie a w dodatku na stołach pustki nie mówiąc o okolicy wesele przy stacji w dodatku gdzieś w polu .a widziałam ostatnio piękny ogród w królikowie , jak z bajki można w nim sesje zdjęciową nawet robić

Nie przesadzaj!!! Chyba jesteś "związany" z Królkowem bo robisz bardzo brzydką antyreklamę. Wszyscy wiedzą, że każdy ma wybór czy Grodziec czy Królików - i tutaj i tu znajdą się chętni. Ja osobiście twierdzę że Bankietowa jest lepsza!!!

Owszem Bankietowa lepiej się prezentuję jednak jedzenie smaczniejsze w Krółkowie a wiem co piszę bo jestem częstym gościem w obu lokalach ;)
sari 68

Postautor: gość » 28 sierpnia 2013, 21:11

Ja bardzo polecam Restaurację w Królikowie. Ładna sala, miła obsługa i szefowa. Ktoś wspomniał o ogrodzie i oczywiście potwierdzam ze jest atutem lokalu. Cena bardzo atrakcyjna. Nic tylko się gościć:)
gość

Postautor: dop » 8 września 2013, 20:13

Wesół pisze:

To że nawykiem robienia antyreklamy jest dworusów z grodzcia , bo sami nic nie umiom zrobić tylko wystawiać opinie to nie znaczy że ludzie z królikowa tak robią .
dop

Postautor: Gość » 9 września 2013, 18:26

My wybraliśmy bankietową i nie zalujemy:) jedzenie bardzo dobre i dużo goście chwalili, mila obsluga i bardzo pomocna spełnili wszystkie moje prośby co do dekoracji sali, a jestem wymagająca, pamiętali o najmniejszych szczegółach. Duzym plusem jest tez baza noclegowa nad salą u nas sporo gości skorzystało. Sala bardzo ładna goscie pytali jaka firma dekorowała;) Jesteśmy bardzo zadowoleni i polecamy:) nie mamy nic do zarzucenia ani wlascicielowi ani obsludze i nic bysmy nie zmienili. A co do otoczenia sali to latem jest bardzo ładnie jest pelno kwiatow jest gdzie usiasc i odpocząć, dla dzieci jest plac zabaw. Ktoś napisał wyzej o ogrodzie kolo Madery i sesji foto. Troche sie rozesmialam po przeczytaniu bo kto w dzisiejszych czasach chcialby miec plener w takim ogrodku?:) Mysle ze otoczenie madery i bankietowej jest na podobnym poziomie tutaj jest stacja a kolo madery bar, piekarnia, sklep i droga czyli tez bez rewelacji.
Gość

Postautor: magi » 11 września 2013, 17:58

Gość pisze:My wybraliśmy bankietową i nie zalujemy:) jedzenie bardzo dobre i dużo goście chwalili, mila obsluga i bardzo pomocna spełnili wszystkie moje prośby co do dekoracji sali, a jestem wymagająca, pamiętali o najmniejszych szczegółach. Duzym plusem jest tez baza noclegowa nad salą u nas sporo gości skorzystało. Sala bardzo ładna goscie pytali jaka firma dekorowała;) Jesteśmy bardzo zadowoleni i polecamy:) nie mamy nic do zarzucenia ani wlascicielowi ani obsludze i nic bysmy nie zmienili. A co do otoczenia sali to latem jest bardzo ładnie jest pelno kwiatow jest gdzie usiasc i odpocząć, dla dzieci jest plac zabaw. Ktoś napisał wyzej o ogrodzie kolo Madery i sesji foto. Troche sie rozesmialam po przeczytaniu bo kto w dzisiejszych czasach chcialby miec plener w takim ogrodku?:) Mysle ze otoczenie madery i bankietowej jest na podobnym poziomie tutaj jest stacja a kolo madery bar, piekarnia, sklep i droga czyli tez bez rewelacji.

to chyba koleżanka nie widziała tych świetnych zdjęć w nowej scenerii w maderze oddslonej od jezdni i sklepu ;))
magi

Postautor: STAŁY KLIENT » 16 września 2013, 21:56

KRÓLIKÓW MA BARDZO DOBRĄ KUCHNIĘ I BOGATE MENII TEMU NIKT NIE ZAPRZECZY KTO TAM BYWA
ROBIMY TAM IMPREZY I JESTEŚMY ZAWSZE BARDZO ZADOWOLENI, KUZYNKI Z POZNANIA SZOKUJE TAKIE JEDZENIE ZA TE PIENIĄDZE NALEŻY TO DOCENIĆ I USZANOWAĆ W JAKIEJKOLWIEK PRZYDROŻNEJ RESTAURACJI ZA KAWAŁEK MIĘSA PŁACISZ DUŻO WIĘCEJ , WIERZCIE MI MAM PORÓWNANIE
STAŁY KLIENT

Postautor: serika » 10 stycznia 2014, 15:13

Wesela są super ale ja polecam sylwester w tym lokalu!!!
jedzenie ok ,obsługa śmiga także no i brawo dla zespołu ,który był NAJLEPSZY!!!
serika

Postautor: dangerous » 13 stycznia 2014, 20:47

Witam
Ja akurat mogę się wypowiedzieć z innej troszkę perspektywy, ponieważ znam obie sale bardzo dobrze i powiem co dla mnie było istotne.
W tamtym roku brałam ślub w Grodźcu i wybrałam salę Bankietową. Nie mam im nic do zarzucenia poza tym, że w końcowej fazie przygotowań pojawił się problem z posadzeniem gości. Chodzi o rozmieszczenie gości jeżeli chcesz ich sama posadzić.
W żaden sposób mi nie pasowało, ponieważ sala jest podzielona wieloma drzwiami i jak chciałam stworzyć fajną zgraną ekipę przy stoliku to albo było za mało miejsc albo za dużo. Wesele miałam na 100 osób w sezonie jesiennym więc ludzie musieli zostawić kurtki w szatni a właśnie szatnia to jedne z takich drzwi. W lecie nie będziesz miała tego problemu. To był jedyny mankament, aczkolwiek u Ciebie nie musi wystąpić. Poza tym jak ktoś piszę, że obsługa kiepska to chyba naprawdę tam nie był. Królików też pod kątem obsługi jest ok ale niestety wizualnie przegrywa z kretesem. Poza tym jest jeszcze bliżej drogi, gdzie dziecko może wylecieć pod samochód. Jedzenie tu i tu jest bardzo dobre bez zarzutów. Poza tym w Grodźcu masz pokoje chyba po 30 zł czy coś takiego, na początku nie było to dla mnie istotne, ale potem około 20 osób zechciało zostać na noc, żeby nie jechać nawet zespół został bo cena śmieszna. Jedyne co mogę Ci doradzić to żebyś jeszcze wzieła pod uwagę motel Anna w Modle Rzgowskiej. Podobno tam zarządza siostra tych państwa z Grodźca i układ jest najlepszy ze wszystkich sal, które wymieniłam.
Pozdrawiam
dangerous

Postautor: lulu83 » 28 maja 2014, 19:22

Sala Bankietowa jest rewelacyjna. 2 lata temu mieliśmy tam wesele. Oglądaliśmy również tą w Królikowie, lecz ta zostawiała dużo do życzenia. W Sali Bankietowej jest elegancko, czysto, jedzenie pyszne i pod dostatkiem, obsługa bez zarzutu. Nie słyszałam, żeby ktoś narzekał na tą salę z naszych gości. Bardzo polecam.
lulu83

Postautor: lulu83 » 28 maja 2014, 19:23

Sala Bankietowa jest rewelacyjna. 2 lata temu mieliśmy tam wesele. Oglądaliśmy również tą w Królikowie, lecz ta zostawiała dużo do życzenia. W Sali Bankietowej jest elegancko, czysto, jedzenie pyszne i pod dostatkiem, obsługa bez zarzutu. Nie słyszałam, żeby ktoś narzekał na tą salę z naszych gości. Bardzo polecam.
lulu83

Postautor: ert66 » 29 maja 2014, 21:07

DO lulu83- a widziała koleżanka odnowioną i powiększoną salę w Królikowie? BAJKA! Brawo dla wykonawcy!!Co do jedzenia i obsługi nie mam zastrzeżeń -dalej wszystko w porządku!
ert66

PoprzedniaNastępna

Wróć do Ogólna dyskusja