Poczta zaloguj się przez facebooka
Login:
Hasło:
Przypomnij hasłoZapamiętaj mnie

"W SIECI" PUBLIKUJE NIEZNANE ZDJĘCIE TUSKA Z PUTINEM...

"W SIECI" PUBLIKUJE NIEZNANE ZDJĘCIE TUSKA Z PUTINEM...

Postautor: Gość » 27 października 2013, 23:27

Obrazek
Smoleńsk 10.04.2010r.

- Dogadani?

Jacek Karnowski, redaktor naczelny:

Zdjęcie, które ujawniamy na okładce tego wydania naszego tygodnika, przeraża. Ponadto, im dłużej patrzymy na połączone
wyraźną nicią porozumienia twarze Donalda Tuska i Władimira Putina, tym przerażenie jest większe. Jak to możliwe, że w kilka godzin po śmierci prezydenta Lecha Kaczyńskiego premier polskiego rządu wykonuje gest powszechnie uważany za oznakę triumfu i zadowolenia? Skąd bierze się ten pełen satysfakcji uśmiech na jego twarzy?

Ta fotografia jest ważniejsza niż wszystkie kłamliwe raporty MAK i komisji Millera. Jest ważniejsza niż wszystkie słowa wypowiedziane przez rządowych ekspertów i przedstawicieli polskich władz w obronie nieprawdy. Ta fotografia wyraźnie potwierdza intuicję tak wielu z nas: wokół tragedii smoleńskiej toczyła się i nadal toczy nieczysta gra pomiędzy Warszawą a Moskwą. To gra, w której to, co oficjalnie widzimy, stanowi jedynie teatr cieni. To gra, która zaczęła się na długo przed Smoleńskiem.

Zdjęcie z naszej okładki stawia pytanie, na które musi paść odpowiedź. Kim są dla siebie, w kontekście tragedii, polski premier
i rosyjski prezydent, wówczas premier? Wspólnota czego ich łączy?
Gość

Re: "W SIECI" PUBLIKUJE NIEZNANE ZDJĘCIE TUSKA Z PUTINEM...

Postautor: Gość » 28 października 2013, 17:28

Rzecznik Graś urzędowo zawyrokował w imieniu szefa – ujawnione w tygodniku „wSieci” nieznane dotąd zdjęcia Tuska z 10.04., gdy uśmiechnięty wyciągał piąstki do równie uśmiechniętego Putina, to podłość:

"Byłem wtedy w Smoleńsku, pamiętam tamte emocje i tamte tragiczne obrazy z miejsca katastrofy. Wszyscy, także pan premier, byliśmy całą sytuacją głęboko wstrząśnięci. Sugerowanie, że było inaczej jest najzwyklejszą, niczym niewytłumaczalną podłością

- powiedział „Faktowi“ Graś.

Oczywiście Graś musiał wypowiedzieć taką formułkę w obronie szefa. Bycie jego "tarczą i mieczem" ma w umowie o pracę, więc musi to robić, nawet za cenę - powiedzmy - mijania się z prawdą. Tak przy okazji; pracownicy mediów zaprzyjaźnionych z Tuskiem raczej nie mają obrony szefa partii władzy wpisanej do umowy, ale jednak też to robią przy każdej okazji. Hobby, czy wschodnia mentalność ich szefów oraz ich samych?

Wracając do Grasia i jego obrony Tuska. Otóż panie rzeczniku, „wstrząśnięcie” pańskiego pracodawcy tragedią smoleńską można było zobaczyć także na filmie jednego z powitań na Okęciu wracających z Rosji ofiar katastrofy, o czym wspominało w ostatnich kilkudziesięciu godzinach wielu internautów.

Stał wówczas z Bronisławem Komorowskim i obaj „mężowie stanu” rżeli od ucha do ucha. Tu jest stopklatka z tego filmu:

Obrazek

A tu jest ten film, jeśli pan rzecznik lub jakiś "wstrząśnięty" mainstreamowy dziennikarz zechciał osobiście ocenić autentyczność fotografii:

http://www.youtube.com/watch?v=pZB3OJemoLw

Zważywszy na to, że katastrofa smoleńska spowodowała to, że bez wielkiego wysiłku cała władza i wszystkie najważniejsze stanowiska państwowe od razu wpadły do kolekcji Platformy Obywatelskiej, radość z takiego rozwoju sytuacji można zrozumieć. Co prawda - nie u klasycznych polityków, ale u postpolityków jak najbardziej. Zaś Tusk, który przecież wciąż figuruje w różnych almanachach jako „konserwatywny-liberał”, ale w jednym wywiadów bez trudu uznał się za socjaldemokratę, jest rasowym postpolitykiem. Tylko postpolityk, któremu jest wszystko jedno, byle mieć władzę, może dokonać takiej ideologicznej wolty.

Na miejscu tragedii taki rasowy postpolityk może być smutny, ale może być także wesoły – zależy z kim akurat przebywa, jaki fotograf wykonuje zdjęcia i czy w ogóle jest jakiś fotograf lub mikrofon. U postpolityka wszystko jest względne. Może akurat przy Putinie czy Angeli Merkel premier Tusk czuje się na tyle sobą i zrelaksowany, że może dać upust swoim postpolitycznym poglądom.

wpolityce.pl
Gość

Postautor: Gość » 28 października 2013, 23:08

Czy na pogrzebie a potem na stypie witając się z rodziną, znajomymi też jesteście cały czas pogrążeni w rozpaczy?
Będąc na wielu pogrzebach i stypach bardzo w to wątpię.
Gość

Postautor: Gość » 29 października 2013, 09:38

Gość pisze:Czy na pogrzebie a potem na stypie witając się z rodziną, znajomymi też jesteście cały czas pogrążeni w rozpaczy?
Będąc na wielu pogrzebach i stypach bardzo w to wątpię.

w tamtym czasie i w tamtym miejscu obaj piastowali najważniejsze funkcje w Państwie, wiec swoja postawa powinni dać przykład i zachować choć odrobinę powagi do zaistniałej sytuacji, a nie mieć ubaw po pachy
Gość

Postautor: Gość » 29 października 2013, 13:06

grają w łapki albo zgadnij w której ręce co w tym złego?
Gość

Postautor: Gość » 29 października 2013, 14:18

Amerykanie jako mocarstwo nie mogło nic zrobić i odbić z rąk Putina Snowdena a u nas nieznani marginalni nic nie znaczący na świecie politycy pokroju Maciereiwcza próbują podskoczyć Rosji szkoda że tylko w mediach na forum publicznym. A prawda jest taka ze żaden Macierewicz i jemu podobni nie byliby wstanie nawet spojrzeć w oczy Putinowi. Putin z nas się śmieje dzięki takim czubkom i oszołomom jak MAciereiwcz który w ten sposób jest reprezentantem interesów Putina. Putinowi zależy aby naszym krajem targały konflikty i podziały. Rosja nie musi nas wydzierać jakiejkolwiek presji nie mus znami walczyć jak my sami się wykańczamy. Wniosek jest taki świadomie lub nieświadomie taki MAcierwicz i jego klika jest narzędziem w rękach Putina. Szkoda że Ci tzw prawicowi publicyści tego nie dostrzegają i nie wskazują a tylko zjamują się mało znaczącymi kewstiami byle żeby tylko sprzedaż rosłoa
Gość

Postautor: Gość » 29 października 2013, 19:46

a u nas nieznani marginalni nic nie znaczący na świecie politycy pokroju Maciereiwcza próbują podskoczyć Rosji szkoda że tylko w mediach na forum publicznym. A prawda jest taka ze żaden Macierewicz i jemu podobni nie byliby wstanie nawet spojrzeć w oczy Putinowi
.

Czy autor powyższych słów to Rosjanin? Widać, że historyczne ciągoty Rosji i ZSSR do rządzenia światem, uderzyły mu do głowy.
Gość

Postautor: Gość » 29 października 2013, 20:03

Gość pisze:
a u nas nieznani marginalni nic nie znaczący na świecie politycy pokroju Maciereiwcza próbują podskoczyć Rosji szkoda że tylko w mediach na forum publicznym. A prawda jest taka ze żaden Macierewicz i jemu podobni nie byliby wstanie nawet spojrzeć w oczy Putinowi
.

Czy autor powyższych słów to Rosjanin? Widać, że historyczne ciągoty Rosji i ZSSR do rządzenia światem, uderzyły mu do głowy.

Nie mam żadnych ciągątek do Rosji czy byłej ZSRR. Nie mogę mieć zwłaszcza że przychodziłem na świat kiedy komunizm konał stopniowo i boleśnie. Chciałbyś żeby tak było i przypiąć mi łątkę czerwonego. Rosja zawsze będzie mocrstwem ona ma to w genach i tak naprawdę żaden Macierewicz ani inny polityk nie jest wstanie się jej postawić. Jesteśmy państwem marginalnym na arenie międzynrodowej. A ty jesteś naiwny i oszukujesz się marząc o polskiej potędze działającej od morza do morza. Takich jak ty naiwniaków marzycieli jest od grona. W polsce mielismy wielu idelaistów i kończyło to się dla nas tragicznie. Jeśli Macierewicz nie przestanie działać i zochydzac państwo polskie też to się skończy tragicznie
Gość

Postautor: Gość » 29 października 2013, 21:22

Jeśli Macierewicz nie przestanie działać i zochydzac państwo polskie też to się skończy tragicznie

Jeśli walka o prawdę może być zohydzaniem państwa Polskiego, to nie chcę żyć w takim państwie! Nie chcę być obywatelem takiego zakłamanego państwa. Wtedy wolałbym być bezpaństwowcem.
Wiem jednak, że jest inaczej, że prawda jest po stronie Polski. To mnie trzyma przy życiu i powoduje, że jestem dumny z bycia Polakiem, chcę żyć i umrzeć będąc Polakiem!
Gość

Postautor: Gość » 29 października 2013, 21:26

Gość pisze:..żaden Macierewicz ani inny polityk nie jest wstanie się jej postawić. ...

Przecież przeciętnie rozgarnięty i interesujący się stosunkami międzynarodowymi wie, że AM to "śpioch" KGB - najpierw pozbawił Polskę agentury wywiadu na całym świecie publikując nazwiska naszych agentów, a teraz realizuje misje podziału społeczeństwa dążąc do destabilizacji państwa.
Gość

Postautor: Gość » 29 października 2013, 22:00

najpierw pozbawił Polskę agentury wywiadu na całym świecie

Jakiego wywiadu pozbawił Polskę Antoni Macierewicz? Komunistycznego?
Polski - podobno polski - wywiad i kontrwywiad nie zadbali o bezpieczeństwo polskiego prezydenta i dopuścili do jego śmierci wraz z elitą cywilną i wojskową państwa polskiego. Czy ktoś poniósł tego konsekwencje?

Antoni Macierewicz jest człowiekiem, który walczy o prawdę. Śpioch KGB był organizatorem wizyty i był obecny w Smoleńsku podczas gdy ginął Prezydent RP. To pan agent Turowski szkolony przez KGB był dziesięcioletnim śpiochem, by później 13 maja 1981 roku, podczas zamachu na papieża Jana Pawła II być obecnym w Rzymie, a następnie powołanym na nowo do służby przez Radka Sikorskiego, przygotowywać wizytę Prezydenta Kaczyńskiego, która zakończyła się śmiercią prezydenta i elity państwa.
Gość

Postautor: pod siecią » 29 października 2013, 22:56

Módlmy się, dawajmy na msze swięte, aby PIS wygrał wybory. Wtedy w Polsce bedzie jak w raju. Nic nam nie będzie potrzebne, żadne auta, telewizory czy też inne dobra doczesne. Wszyscy będziemy mieli pracę. Będziemy budować pomniki i wspominać naszych ukochanych wodzów.Kraj będzie miodem i mlekiem płynący. Wszystkich przeciwników wyśle sie na Sybir.Niech tak się stanie.
pod siecią

Postautor: Tropiciel Absurdu » 30 października 2013, 00:49

Gość pisze:Jakiego wywiadu pozbawił Polskę Antoni Macierewicz? Komunistycznego?.

Nie wiem jaki to był wywiad, ale wiem że to ten wywiad podjął się zadania którego nie chciał przeprowadzić żaden inny http://www.nytimes.com/1995/01/18/world ... spies.html
Dzięki niej USA umorzyło Polsce 16.5 miliarda dolarów długu i otworzyło drzwi do NATO

Gość pisze:Polski - podobno polski - wywiad i kontrwywiad nie zadbali o bezpieczeństwo polskiego prezydenta i dopuścili do jego śmierci wraz z elitą cywilną i wojskową państwa polskiego. ...

A to już pretensje proszę kierować do Antoniego - wywalił specjalistów i poprzyjmował "wybitnych fachowców" rodem z ZHR - ich jakość jest mniej więcej taka jak ekspertów z zespołu smoleńskiego....
Tropiciel Absurdu

Postautor: Gość » 30 października 2013, 10:15

pretensje proszę kierować do Antoniego - wywalił specjalistów i poprzyjmował "wybitnych fachowców" rodem z ZHR

To nie Antoni Macierewicz przeprowadzał faktyczną weryfikację WSI. W 2008 roku prezydent Lech Kaczyński obwiniał rząd Tuska za opóźnienie weryfikacji żołnierzy WSI, oraz o sparaliżowanie prac komisji weryfikacyjnej, m.in. odwołując osoby odpowiedzialne za jej techniczną obsługę. Nadzór nad służbami sprawował Donald Tusk. To pod nadzorem premiera nad służbami, doszło do tragedii smoleńskiej, gdyż wywiad i kontrwywiad nie spełnił swoich obowiązków. Dopiero w lutym 2013 roku, Donald Tusk przekazał nowemu ministrowi spraw wewnętrznych Bartłomiejowi Sienkiewiczowi koordynację i nadzór nad pięcioma służbami specjalnymi.
Gość

Postautor: Gość » 30 października 2013, 11:16

Gość pisze:
Jeśli Macierewicz nie przestanie działać i zochydzac państwo polskie też to się skończy tragicznie

Jeśli walka o prawdę może być zohydzaniem państwa Polskiego, to nie chcę żyć w takim państwie! Nie chcę być obywatelem takiego zakłamanego państwa. Wtedy wolałbym być bezpaństwowcem.
Wiem jednak, że jest inaczej, że prawda jest po stronie Polski. To mnie trzyma przy życiu i powoduje, że jestem dumny z bycia Polakiem, chcę żyć i umrzeć będąc Polakiem!

jaka walka o prawdę puknij się w łeb tj raczej walka o wpływy polityczne legitymizację władzy, budowanie przyszłości politycznej na trumnach poległych. Macierewicz zbija sobie punkty wyborcze uzywając do tego co chwile nowych teorii. To trwa i trwa i już nie może się cofnąć przestać boi się porażki i brnie co chwile to nowe kłamstwa. Nie mozna się niczego dobrego spodziewać po człowieku który posługuje się kłamstwami pod przykrywką dochodzenia do prawdy. Dałeś się złapać w iluzję Macierewicza. Zresztą ponad połowa polaków nie wierzy w brednie Macierewicza tylko grupka wiecznie niezadowolonych podatnych na manipulację armię żołnierzy
Gość

Następna

Wróć do Ogólna dyskusja