Poczta zaloguj się przez facebooka
Login:
Hasło:
Przypomnij hasłoZapamiętaj mnie

Detoks alkoholowy

Detoks alkoholowy

Postautor: Anna.k » 6 grudnia 2012, 11:11

Witam,
Orientuje sie ktos, gdzie najblizej Konina jest osrodek leczenia uzalezenia od alkoholu? zazwyczaj w osrodkach sa przyjmowane osoby trzezwe, a czy jest jakies miejsce, w ktorym przyjma osobe pod wplywem..?
Anna.k

Re: Detoks alkoholowy

Postautor: wdzieczna » 6 grudnia 2012, 11:18

http://www.alkoluz.pl, chcialabym napisac, ze polecam, lecz nikomu nie zycze takiego problemu.. wiec tym bardziej jestem wdzieczna losowi za postawienie na mojej drodze ludzi z Kliniki. bardzo wysoka skutecznosc odtruwania i niesamowiscie profesjonalna kadra z wielka wiedza i doswiadczeniem
wdzieczna

Postautor: Reniaa » 7 grudnia 2012, 12:31

w jakis sposob odbywa sie detoks w tym osdorku w koninie?czy to na pewno jest skuteczne?probowalam w innych miejscach..bez wiekszego skutku
Reniaa

Postautor: Serdelek » 10 grudnia 2012, 10:41

www.alkoluz.pl, sa tam infromcacje odnosnie detoksu
Serdelek

Postautor: MarysiaF » 22 listopada 2013, 16:55

Serdelek pisze:http://www.alkoluz.pl, sa tam infromcacje odnosnie detoksu

Niestety zawiozłam męża na detoks do ośrodka Nadzieja na Posadzie. To, co reprezentowała pielęgniarka, a także sam właściciel ośrodka z pewnością nie można nazwać profesjonalizmem. W dodatku umówiłam się telefonicznie na temat wysokości zapłaty. Zapłaciłam z góry ponad trzy tysiące zł, a potem, w trakcie detoksu okazało się, że trzeba dopłacić drugie tyle, o czym wcześniej nie zostałam poinformowana. Uważam to za zwykłe naciąganie i oszukiwanie ludzi, którzy i tak są już w dołkach psychicznych i finansowych.
MarysiaF

Postautor: Gość » 22 listopada 2013, 18:41

Kobieto, ale cię wrobili. Kolega męża wpadł w cug alkoholowy. Nie chciał wracać do domu. Zaprowadziłam go prywatnie do lekarza, gdzie przez 3 dni był odtruwany. Przyjmowanie kroplówki raz dziennie przez 3 dni. Resztę leżał u nas w domu, bo nie chciał do szpitala. Za wszystko zapłaciliśmy 300 zł. Dopowiem, że mogła się tym zajęć każda pielęgniarka i lekarz nie jest do tego potrzebny.
Gość

Postautor: kiła i » 22 listopada 2013, 23:40

Potrzebna to jest silna wola !i chec chorego ! RODZINA POWINNA ZADZIAŁAC W MIARE WCZESNIE ! NIE PO KILKU LATACH PICJA ! NIE LICZCIE NA SRODEK CUD !
kiła i

Postautor: Gość » 23 listopada 2013, 09:13

Gość pisze:Kobieto, ale cię wrobili. Kolega męża wpadł w cug alkoholowy. Nie chciał wracać do domu. Zaprowadziłam go prywatnie do lekarza, gdzie przez 3 dni był odtruwany. Przyjmowanie kroplówki raz dziennie przez 3 dni. Resztę leżał u nas w domu, bo nie chciał do szpitala. Za wszystko zapłaciliśmy 300 zł. Dopowiem, że mogła się tym zajęć każda pielęgniarka i lekarz nie jest do tego potrzebny.

Pielęgniarka nie może podać leków,kroplówki bez zlecenia od lekarza.No chyba,że ratuje życie,ale w tym przypadku to raczej odtruwa.A cena wcale nie była tak wygórowana.Zresztą klient podtruł się na własną prośbę.Fajnie,że znalazł się kolega,który mu pomógł,ale co dalej?Alkoholizm to choroba i bez pomocy bliskich,znajomych pacjent sobie nie poradzi.Zostawianie,odtrącanie takiego człowieka doprowadzi do tragedii.Trzaba stanowczo pomagać,a nie szykanować.Załatwianie terapii przez sąd zbyt długo trwa i to powinno się zmienić.
Gość

Postautor: GOŚĆ » 16 grudnia 2013, 17:03

Witam, chciałbym ostrzec wszystkich przed ośrodkiem "Nadzieja" w Posadzie. Bliska mi osoba była tam 2 miesiące.. Potwierdzę w/w słowa iż ośrodek wyrządza więcej krzywdy niż pomocy. Za takie pieniądze spodziewałem się profesjonalnej opieki lekarskiej która powinna być cały czas, a jej wogóle nie ma! Pielęgniarki tak samo. Chcąc zrobić badanie krwi musisz sam iść i o to prosić. Na wyniki czeka się 5-7 dni gdzie w innych ośrodkach ma się je na drugi dzień, a o dokładnych wynikach się nie dowiesz tylko dostajesz informacje że jest dobrze lub źle! Jedziemy dalej.. Wyżywienie, masakra po najtańszych kosztach co zostanie z kolacji to na śniadanie i tak w kółko. Psychoterapeuci pozostawiają wiele do życzenia.. Pan Piotr nie potrafi dotrzeć do człowieka, a najlepsze jest to że Pani Agata Lubierska (osoba która wyszła z nałogu) przeszła terapie, nie ma żadnego uprawnienia, dyplomu, kwalifikacji do wykonywania zawodu i ona rozmawia z chorymi !! To tak jak bym poszedł do kolegi na rozmowę, i taka otóż osoba "pomaga" chorym, masakra.. Ich leczenie polega na tym, iż wmawiają Ci, że nie poradzisz sobie, nie dasz rady, będziesz pić .. Moim zdaniem ich celem jest to, żeby chory do nich cały czas wracał, bo będzie uzależniony od nich i w psychice wyryje się to ze bez nich nie da sobie rady. Całkowicie NIE POLECAM I OSTRZEGAM !
GOŚĆ

Postautor: Gość » 16 grudnia 2013, 18:33

MarysiaF pisze:

Niestety zawiozłam męża na detoks do ośrodka Nadzieja na Posadzie. To, co reprezentowała pielęgniarka, a także sam właściciel ośrodka z pewnością nie można nazwać profesjonalizmem. W dodatku umówiłam się telefonicznie na temat wysokości zapłaty. Zapłaciłam z góry ponad trzy tysiące zł, a potem, w trakcie detoksu okazało się, że trzeba dopłacić drugie tyle, o czym wcześniej nie zostałam poinformowana. Uważam to za zwykłe naciąganie i oszukiwanie ludzi, którzy i tak są już w dołkach psychicznych i finansowych.

6 kół razem?to szlachta sie bawi.
Gość

Postautor: Terapeuta uzależnień » 18 stycznia 2014, 19:28

Witam,

Na stronie każdego, zwłaszcza renomowanego(jak się reklamuje Nadzieja/Alkoluz) ośrodka powinny znaleźć się podstawowe informacje: kadra, jej kwalifikacje oraz cena poszczególnych usług. Pomijam fakt, że program ośrodka (http://alkoluz.pl/pl/54/program-terapii-szczegolowy) jest nieczytelny dla potencjalnego klienta i jego rodziny.

Niestety ludzie, którzy nie mieli nigdy kontaktu z terapią uzależnień nie mają wiedzy, co do zasad pracy takiego ośrodka. Nie wiedzą tym samym czego oczekiwać, co jest normą, a czego nalezy się bać. Tym bardziej ważne jest aby ośrodek był jak najbardziej transparentny. Życzę ośrodkowi Alkoluz vel Nadzieja (przepraszam, nie wiem, jaka jest właściwa nazwa), aby sprostał podstawowym wymaganiom. Samych sukcesów na Nowy Rok 2014!
Terapeuta uzależnień

Postautor: Ksawery13 » 18 stycznia 2014, 22:24

Gość pisze:
MarysiaF pisze:

6 kół razem?to szlachta sie bawi.

Sama nazwa kojarzy się już z luzem, czyli luzowaniem kieszeni
Ksawery13
Nowy

Postautor: krzychu21213333 » 13 lutego 2014, 12:47

Dziś minął rok od czasu jak trafiłem do Nadziei. Nie piję , jestem szczęśliwy, a co do ludzi tam pracujących, to dziękuję Wam z całego serca. Nie przejmujcie się debilami co wypisują bzdury. Nawet wiem kto to. Droga Olu, chlałaś, chlejesz i chlać będziesz, bo jest grupa ludzi którym nie da się pomóc, bo nie chcą. Mnie się udało i tylko dzięki tym ludziom w Ośrodku Nadzieja. Ich zaangażowanie, wiedza terapeutów, doświadczenie Krzyśka, to wszystko jest nieocenione. Ich sukcesy świadczą o nich. Ja jestem takim sukcesem, wielu ludzi z mojej terapii tez. Trzeba było być na Wigilii , żeby zobaczyć wdzięczność mnóstwa rodzin i samych pacjentów. Bzdury które wyżej sa wypisywane mogą pisać tylko Ci co dalej chleją, a jak mawia jeden z wiodących tam terapeutów tacy ludzie to kupa ....., sama wiesz czego. HAEHEHEHE, tylko mi pozostaje śmiać się z Was, tych pijących, ja już jestem po innej stronie życia, którego Wy nigdy nie doświadczycie. Chyba że Wam ktoś pomoże tak jak mnie. Na zdrowie !!!!!

Krzychu
krzychu21213333

Postautor: jaaa » 13 lutego 2014, 19:04

Z doświadczenia wiem,ze nawet 100 detoksów nawet po 6000 tys zł nie pomoze bez checi alkoholika do zaprzestania picia.
jaaa

Postautor: Gość » 13 lutego 2014, 22:20

jaaa pisze:Z doświadczenia wiem,ze nawet 100 detoksów nawet po 6000 tys zł nie pomoze bez checi alkoholika do zaprzestania picia.

Dokładnie tak .Po jasn... chol... płacić za terapie jak prawie we wszystkich poradniach psychologicznych coś takiego istnieje za friko. .Chyba ,że detoks ( w szpitalu pijanego nie przyjmują ) ale to co najwyżej trzy dni .Fakt po takich trzech dniach jest jeszcze ciąg do chlania.Dobrej recepty nie ma ani AA ani wszelkiej maści terapie nic nie pomogą jeżeli się tego całego pijaństwa po prostu tak po ludzku nie ma dość .Reszta to tylko liturgia .Jednym pomaga innym nie .Trzeba po prostu chcieć i mieć całe to chlanie głęboko w du...e.
Gość

Następna

Wróć do Ogólna dyskusja