Poczta zaloguj się przez facebooka
Login:
Hasło:
Przypomnij hasłoZapamiętaj mnie

Dobre jedzenie w koninie co polecacie?

Postautor: laura » 22 lipca 2007, 20:51

Nie zgadzam się , że w K-2 jest niesmaczna pizza!!Bardzo mi smakuje ciasto, sosy i oczywiście dodatki są zawsze świeże!!A nie tak jak gdzie indziej!!!Bardzo polecam! W Grodzkiej też można bardzo dobrze zjeść!!
laura

Postautor: Gość » 24 lipca 2007, 10:08

Anonymous pisze:jesli chodzi o najlepsza pizze to salvadigo, niestety nie maja pizzeri tylko na tel a szkoda

Chyba coś Ci się pokiełbasiło. Salvadigo to przecież typowa telepizzeria.
Gość

Postautor: ehe » 24 lipca 2007, 15:52

paradiso - to miejsce to jakas masakra, nie polecam, menelnia pospolita
ehe

Postautor: Gość » 24 lipca 2007, 16:57

a co sądzicie o tej chinskiej knajpce za młynem na 5os ?
Gość

Postautor: kot » 25 lipca 2007, 00:33

Osobiscie wole psy z sierscia z podgolonymi jajkami (nie musza byc na miekko) ale te, ktore tam podaja nie sa zle.
kot

Postautor: KrzysiekZtr » 25 lipca 2007, 08:39

Pizza z K2 dla mnie tez jest smaczna i hamburgery z laguny po imprezie tez sa swietne :)
KrzysiekZtr

A czemu nikt nie pisze o McDonald's?

Postautor: Nie smakosz » 26 lipca 2007, 13:02

Może nikt z was tam nie je? :P Ciekawe co to za tłumy codziennie się tamtyndy przewijają :P

Pozdrawiam i smaczego
Nie smakosz

Postautor: massumi » 26 lipca 2007, 22:19

Jedzenie w chińskiej koło młyna jest dość smaczne, ale wszstkie potrawy wydają się podobne, jadłeś jedno, to jadłeś wszystko. Stoję przy swoim, że pizza w k-2 jest super,nie jakaś tam zelówa. Ciasto puszyste, dość miękki, bardzo porządnie sera, sosów, dużo dodatków, nie skąpią tak jak w innych.
massumi

Re: d

Postautor: Gość » 3 sierpnia 2007, 10:34

jarek pisze:mi w nauti smakuje

Nautia jest najlepsza!!! Obsluga tez dobra, nawet dziwne prosby spelniaja :) ok, nie jest tania, ale wole zaplacic wiecej i wiedziec ze nie jem jakis przeterminowanych produktow- a wiem jak to jest w kuchni, pracowalam w restauracji!

czy ktos probowal naszego koninskiego baru mlecznego? i jak tam jest?
Gość

Re: d

Postautor: Gość » 3 sierpnia 2007, 11:16

Anonymous pisze:
jarek pisze:mi w nauti smakuje

czy ktos probowal naszego koninskiego baru mlecznego? i jak tam jest?

Bary mleczne ŁASUCH w Koninie są naprawde przyzwoite. Oczywiście wypisująca na forum młodzież nie podzieli zdania, gdyż woli zachwycać się ociekającym tłuszczem psim kebabem niż naleśnikami z serem czy też piersią z kurczaka. Ceny w tych barach są niskie, bo dotuje je państwo w części. A jedzonko naprawdę bomba!
Gość

Postautor: Gość » 3 sierpnia 2007, 14:06

w Łasuchu sa przepyszne kopytka z zasmażaną kapustą - normalnie miodzio, polecam :)))
Gość

Re: Dobre jedzenie w koninie co polecacie?

Postautor: gosc33 » 29 stycznia 2013, 19:20

ja polecam Pod Wiatrakiem
mają bardzo dobrą Shoarme i mega tania
ostatnio byłem na daniu dnia dobre domowe jedzenie polecam
szkoda ze jest na pietrze ale w zasadzie to az tak nie przeszkadza :)
gosc33

Postautor: Gość » 29 stycznia 2013, 19:40

P OD WIATRAKIEM JADLAM OBIAD MNIE NIESMAKOWALO PODANE NIEESTETYCZNIE MROZONE I ODGRZEWANE
Gość

Re:

Postautor: Gość » 29 stycznia 2013, 19:41

Gość pisze:w Łasuchu sa przepyszne kopytka z zasmażaną kapustą - normalnie miodzio, polecam :)))

po domowemu bardzo smacznie i swojsko i nie drogo to wazne
Gość

Postautor: Gość » 29 stycznia 2013, 22:34

Ja też lubię Łasucha. Czasem do nich zaglądam i nigdy mnie nie zawiedli. Kiedy daje córce do wyboru Maca, pizzerię, czy Łasucha zawsze wybiera ten ostatni punkt.
Robiłam córce komunię w restauracji Living Room, która do nich należy (kiedyś była w Cukrowni Gosławice, ale podobno przenieśli się). Wspaniałe domowe jedzenie, obsługa doskonała, szefowa super. Goście byli zachwyceni.
Gość

PoprzedniaNastępna

Wróć do Ogólna dyskusja