Poczta zaloguj się przez facebooka
Login:
Hasło:
Przypomnij hasłoZapamiętaj mnie

Ortopeda Wiśniewski Turek. jak dłogo, jakie kolejki ?

Ortopeda Wiśniewski Turek. jak dłogo, jakie kolejki ?

Postautor: blablabala » 15 sierpnia 2012, 15:00

Witam. Mam zerwane więzadła w kolanie. Mam skierowanie na Artroskopie i rekonstrukcje ACL. podobno w Turku jest jakiś dobry ortopeda dr Wiśniewski. Orientuje się ktoś jak długo czeka sie u niego na zabieg? oczywiście na kase chorych... miał ktoś z was u niego rekonstrukcje więzadeł?
blablabala

Re: Ortopeda Wiśniewski Turek. jak dłogo, jakie kolejki ?

Postautor: Marysia1982 » 26 sierpnia 2012, 02:07

Termin operacji miałam wyznaczony po 3 miesiącach. Zabieg się udał w 100 %. Powodzenia.
Marysia1982

Postautor: Gość » 26 sierpnia 2012, 17:17

Witam ja miałam operowane biodro przez Pana Wiśniewskiego 4 i pół roku temu jestem zadowolona oczywiście na fundusz.Mam wstawioną endoprotezę totalną czekałam około 6-ciu mięsięcy.Najlepiej pójść na wizytę prywatnie do Pana Wiśniewskiego ,przyjmuje w Kole we wtorki od godz.16 00 przy ulicy Kolejowej (tam gdzie jest rehabilitacja)
Gość

Postautor: Mag Pie » 4 marca 2014, 15:21

Wisniewski to nie lekarz.gdyby nim byl-umialby traktowac
pacjenta godnie a nie jak smiecia. To nie lekarz lecz zarozumialec.
Zycze mu aby byl tak samo bezbronny jak jego pacjenci , a zalezny od takich ludzi jak on sam...moze zrozumie i stanie sie Lekarzem. Tymczasem zaplacilam za zabieg w prywatnej klinice gdzie normalny lekarz zespolil zlamanie.Noga pieknie sie prezentuje bo wbrew mysleniu takich pseudo-lekarzyjak wisniewski-ying i yiang maja wspolgrac...no ale zeby to wiedziec trzeba miec cos wiecej niz dyplom.
Mag Pie

Postautor: gośc » 5 marca 2014, 17:41

Mag Pie pisze:Wisniewski to nie lekarz.gdyby nim byl-umialby traktowac
pacjenta godnie a nie jak smiecia. To nie lekarz lecz zarozumialec.
Zycze mu aby byl tak samo bezbronny jak jego pacjenci , a zalezny od takich ludzi jak on sam...moze zrozumie i stanie sie Lekarzem. Tymczasem zaplacilam za zabieg w prywatnej klinice gdzie normalny lekarz zespolil zlamanie.Noga pieknie sie prezentuje bo wbrew mysleniu takich pseudo-lekarzyjak wisniewski-ying i yiang maja wspolgrac...no ale zeby to wiedziec trzeba miec cos wiecej niz dyplom.

Coś w tym prawdy jest ,ale jak mi nóżkę zremontował to chodzę normalnie a tak to była masakra ,dla mnie lekarz nie musi być miły ,ważne że zna się na swojej pracy a trzeba przyznać iż dr Wiśniewski jest fachowcem w 100%
gośc

Postautor: uy78uy » 10 marca 2014, 16:48

DWIE FILIZANKI KAWY
uy78uy

Postautor: Pacjent » 11 marca 2014, 18:04

nIE pOLECAM TEGO LEKARZA
Pacjent

Wróć do Ogólna dyskusja