Poczta zaloguj się przez facebooka
Login:
Hasło:
Przypomnij hasłoZapamiętaj mnie

firmqa b&wc opinie

firmqa b&wc opinie

Postautor: Gość » 20 sierpnia 2012, 15:05

Witam pracował ktoś z ogłoszenia poprzez to pośrednictwo ? Proszę o opinie.
Gość

Re: firmqa b&wc opinie

Postautor: tutu » 3 lutego 2013, 21:44

Uważaj oszuści !!!!
tutu

Postautor: Iwek » 25 kwietnia 2013, 21:08

Czy ktos wie coś więcej o tej firmie? Słowo oszust puszczone ale fakty może jakieś? Jestem zainteresowana praca jako pokojówka,a nic nikt nie pisze dlaczego oszuści? Więcej szczegółów prosze
Iwek

Postautor: Mxxxxx » 9 maja 2013, 14:08

Witam wszystkich!
Zawodowym kierowcom radzę nie wchodzić w kontakty z tą firmą :(
Dwa dni temu dostałem wiadomość od B&WC, żeby jechać do Niemiec (przy granicy z Holandią, ok. 900 km od Konina) do pracy jako kierowca C+E przy rozwożeniu żywności. Oferowali 1900 eur miesięcznie i trzeba było opłacać 150 euro miesięcznie za nocleg. Wszystko było dogadane i wyjechałem z Konina 7 maja w nocy, żeby być 8 maja rano na miejscu. Właśnie wróciłem do domu do Konina. Okazało się na miejscu w Niemczech, że kierowca musi sam załadować, a następnie rozładować ładunek w magazynie sklepu :( Specjalnie pytałem się telefonicznie czy trzeba ładować TIRa, mówili, że nie. Po przyjeździe do Niemiec okazuje się coś zupełnie innego. Kiedy przyjechałem okazało się, że przyjechało również 3 innych Polaków. Jednemu odpowiadały takie warunki, naszej 3-ce nie. Wróciliśmy. Nawet Niemcy się wkurzyli na tych z B&WC, że łatwią ludzi do pracy i ich okłamują.
To nie wszystko, po przyjeździe okazuje się, że jest 2 miesięczny okres próbny bez umowy!!! To jest niedopuszczalne!!!
Irytuje to, że Polak Polaka wykorzystuje nie tylko w kraju, ale i za granicą :/
Mxxxxx

Postautor: valdi144 » 21 maja 2013, 20:44

Masz może GG? Też mam tam jechać i chciałbym się czegoś więcej dowiedzieć. Moje GG to- 42232411
valdi144

Postautor: Gość » 29 maja 2013, 23:02

valdi144 pisze:Masz może GG? Też mam tam jechać i chciałbym się czegoś więcej dowiedzieć. Moje GG to- 42232411

Cześć valdi144, napisz co tam ustaliłeś na gg, chętnie się dowiem czegoś bliższego o tej firmie...

Pozdrawiam,
janbar:))
Gość

Wróć do Ogólna dyskusja