Poczta zaloguj się przez facebooka
Login:
Hasło:
Przypomnij hasłoZapamiętaj mnie

Detoks alkoholowy

Detoks alkoholowy

Postautor: Anna.k » 6 grudnia 2012, 10:10

Witam,
Orientuje sie ktos, gdzie najblizej Konina jest osrodek leczenia uzalezenia od alkoholu? zazwyczaj w osrodkach sa przyjmowane osoby trzezwe, a czy jest jakies miejsce, w ktorym przyjma osobe pod wplywem..?
Anna.k

Re: Detoks alkoholowy

Postautor: Gość » 6 grudnia 2012, 12:53

Ja coś kojarzę, że jest Ośrodek pod Koninem ale nie orientuje się gdzie konkretnie
Gość

Postautor: Gość » 18 stycznia 2013, 19:52

Dokładnie tam .Tylko niestety jest to placówka poza NFZ to znaczy za usługę płacisz z własnej kieszeni .Mam nadzieję ,że cie stać zresztą wódka też kosztuje .
Gość

Postautor: Gość » 19 stycznia 2013, 19:37

W koninie w szpitalu koło ronda jest taka placówka.Półtora roku temu była ona finansowana przez NFZ,teraz nie wiem. Napewno trzeba tam dojść trzeżwym.
Gość

Postautor: Gość » 19 stycznia 2013, 22:19

Gość pisze:W koninie w szpitalu koło ronda jest taka placówka.Półtora roku temu była ona finansowana przez NFZ,teraz nie wiem. Napewno trzeba tam dojść trzeżwym.

I owszem jak najbardziej jest to placówka szpitalna to i NFZ .Z tym jednak ,ze tam nie chcą sie kurzyć ( tacy ci oni wrażliwi na zapach alkoholu) i przyjmują tylko trzeżwych ( po cholere ci oni jak sam wytrzeżwiejesz ) I jescze trzeba czekać na miejsce bo chyba mają tylko cztery łóżka .Głównie to oni obecnie zajmują się tkz .terapią .
Gość

Wróć do Ogólna dyskusja