Poczta zaloguj się przez facebooka
Login:
Hasło:
Przypomnij hasłoZapamiętaj mnie

WESELE W GMINIE GRODZIEC

WESELE W GMINIE GRODZIEC

Postautor: jaga13579 » 2 maja 2013, 20:29

Hej jaka jest Wasza opinia o lokalu w Grodżcu chodzi o SALĘ BANKIETOWĄ ?Planuję ślub i mam dylemat.....Byłam juz parę razy na weselu w Królikowie no i było ok -pyszne jedoznko i miła obsługa ale sala juz gorzej bo nie za duża i starawa.Jak jest w bankietowej budynek sprawia wrażenie fajnego a co z jedzeniem i obsługą????
jaga13579

Re: WESELE W GMINIE GRODZIEC

Postautor: hero89 » 2 maja 2013, 20:59

oba lokale mają plusy i minusy;Królików pyszne jedzenie ,Grodziec piękna sala ,ot.
hero89

Postautor: weselinka » 2 maja 2013, 22:58

My wybralismy Grodziec sala bardzo ładna na jedzenie tez nie slyszalam zeby ktos narzekal. W Krolikowie rzeczywiscie sala nie robi takiego wrazenia poza tym ten bar w tym samaym budynku ,narzeczony bal sie ze jakis pijak nam wejdzie i narobi balaganu:)
Jak narazie nie narzekamy na organizatorow bylismy juz 3 razy w bankietowej zawsze trafialismy na bardzo milą pania chyba szefową kuchni i bylismy dobrze potraktowani ,na kazde pytanie nam odpowiedziala i rozwiala watpliwosci.
weselinka

Postautor: mieszkaniec grodżca » 4 maja 2013, 19:38

Ja bardziej polecam BANKIETOWĄ. Byłam na wielu imprezach na jednej i drugirj sali i nie ma porównania... Królikowska MADERA stoi w miejscu, a w Bankietowej bardzo miła i profersonalna obsługa, bardzo dobra kuchnia I(zasługa dobrej kucharki), jedzenia jest dużo wszystko świeże, całą imprezę kelnerki chodzą z kawą i herbatą - bez porównania. Bierzcie Bankietową.
mieszkaniec grodżca

Postautor: eko » 5 maja 2013, 18:36

W bankietowej kelnerki dobrze chodzą??A TO NOWOŚĆ!Obsługa w bankietowej to PORAŻKA - właśnie w Królikowie startują dosłownie co przerwę z czymś!!!Ja polecam pod względem jedzenia i obsługi Krółików a po drugie jest tam taniej !!!
eko

Postautor: weselinka » 5 maja 2013, 20:45

Kiedy my szukalismy lokalu to ceny byly takie same z tym ze w Bankietowej bylo juz wliczone ciasto a w Maderze nie ,poza tym jesli organizuje sie wesle to 5zl na gosciu to prawie zadna roznica przy tak duzych wydatkach
weselinka

Postautor: polecam Krolikóe » 5 maja 2013, 21:41

My z mężem mieliśmy wesele w Krolikowie. Jesteśmy zarówno my jak i goście bardzo zadowoleni. Obsługa miła, jedzenie bardzo dobre. Miło można odetchnąć w ogrodzie i nad rzeką co jest wielkim atutem tego lokalu. Sala ładnie ubrana ale co człowiek to opinia, jednemu pasuje córka innemu teściowa. Ja gorąca polecam Królików.
Myślę ze i wy będziecie zadowoleni z tego wyboru
polecam Krolikóe

Postautor: Gość » 22 maja 2013, 14:17

Zdecydowanie Królików pyszne jedzenie i fajna zgrana obsługa ;)
Gość

Postautor: gościu » 26 maja 2013, 17:23

no rzeczywiscie 5 zł na gościu to nie różnica... z tym, że za ciasto raczej nie płaci się 5 zł a przy 120 osobach to 5 zł to jest 600 zł
gościu

Postautor: nnnnnnnnn » 6 sierpnia 2013, 17:41

sala "madera" w królikowie już jest mega oklepana, od 15 lat to samo jedzenie , obsługa co jedna to w innym stroju, natomiast bankietowa w grodzcu-sala ok, kelnerki jednakowo ubrane i jedzenie schludnie podawane(białe rękawiczki)
nnnnnnnnn

Postautor: Wesół » 7 sierpnia 2013, 10:08

Polecam Bankietową - byłam kilka razy, zawsze OK! Królików troszeczkę sie postarzał!!!
Wesół

Postautor: ANIA1237867946 » 10 sierpnia 2013, 14:09

Gorąco polecam Królików! Bylam na imprezach w Królikowie zarówno jak i w Grodzcu. W Grodzcu nie dosyc ze drozej, bardzo śliska podloga gorsze jedzenie i nie ladna okolica. W Królikowie od niedawna jest zrobiony sliczny ogrod gdzie dzieci moga wyjsc, pobiegac... Dodatkowo sama Pani szefowa restauracji zawsze osobiscie wszystkiego pilnuje, pyta sie czy niczego nie brakuje itd. Mowicie ze oklepany ale to co maja zrobic? przebudowac sale? i co z tego ze jest stara jak w srodku jest bardzo ladnie zrobiona....
ANIA1237867946

Postautor: ona097 » 10 sierpnia 2013, 14:13

My z mezem wybralismy Królików i nie zalowalismy w przeciwienstwie do mojej siostry ktora wybrala Grodziec...
ona097

Postautor: gość 345 » 11 sierpnia 2013, 12:42

Z Królikowa korzystamy od wielu lat, mielismy tam wesele, potem chrzciny i komunie naszych dzieci. Jestesmy bardzo zadowoleni, jedzenie bardzo smaczne,bardzo bogate menii , nasi goście zawsze odchodzili bardzo zadowoleni, a oto chodzi przede wszystkim, sala ładna i duża, ostatnio podobno zmieniona i ma piękne wnętrze. W bakietowej byliśmy z mężem na osiemnastce mojej chrześniaczki i niestety porażka, jesdzenie niesmaczne, jakby odgrzewane pięć razy, małe menii. Lubię dobre lokale, daję dobre prezenty i chcę być dobrze ugoszczona. Bywam też w innych lakalach i często myśle sobie że gospodarze zapraszają gości a potem zbywają ich byle czym.Pozdrawam szefową Madery. Ola z Konina.
gość 345

Postautor: stokrotka89 » 11 sierpnia 2013, 14:49

Bylam niedawno w Królikowie na weselu, jedzenie pycha, sala przepiękna i super okolica, polecam:)
stokrotka89

Następna

Wróć do Ogólna dyskusja