Poczta zaloguj się przez facebooka
Login:
Hasło:
Przypomnij hasłoZapamiętaj mnie

Psycholog-terapeuta od uzależnień - Hazard

Psycholog-terapeuta od uzależnień - Hazard

Postautor: shee664 » 8 października 2013, 10:18

Witam
Czy może ktoś zna dobrego specjaliste od uzależnień związanych z hazardem??:/ Mogą być z okolice Konina,Turku badź Koła... Będe bardzo wdzięczna:)
Pozdr
shee664

Re: Psycholog-terapeuta od uzależnień - Hazard

Postautor: Gość » 8 października 2013, 11:22

przepieprzyć kasę w kasynie a potem jeszcze na lekarza specjalistę - bardzo mądre, mam nadzieje, że ci lekarze nie przyjmują na kasę chorych, bo dlaczego inny mają płacić za czyjąś głupotę
Gość

Postautor: Gość » 8 października 2013, 13:33

Wszelkie uzależnienia są takie same niezależnie od czego są wiec musisz szukać poradni leczenia uzależnień. W Koninie jest na ul. Wojska Polskiego "Multimed". Tam szukaj pomocy. O ile wiem jest to leczenie na kase chorych.
Gość

Postautor: gostek1269 » 8 października 2013, 17:06

Dobrze że ktos zauważył chociaż problem i chce coś z tym zrobić. I niech płaci dodatkowo! Na gierki nie było szkoda to za lekarza podwójnie. Mowią że ten nałóg to gorsze od alkoholizmu.. więc życze szybkiego dojścia do rozumu. A jak gostek ma jeszcze bądz miał rodzinke to współczucie dla nich. W dzisiejszych trudnych czasach każdy chciałby szybko się wzbogadzić..Jak ktoś ma słabą psyche odwraca się w drugą strone. Pozdrooo
gostek1269

Postautor: Gość » 8 października 2013, 17:37

mój wuja miał cholerny problem z hazardem. Z tego co mi wiadomo to był kilka tygodni w ośrodku zamkniętym, normalnie oddział dość intensywny i pod dużym nadzorem, a teraz uczestniczy w grupie, gdzieś w Ostrowie Wielkopolskim, SAM SPECJALISTA PSYCHIATRA CZY PSYCHOLOG MOŻE NIE WYSTARCZYC
Gość

Wróć do Konin