Poczta zaloguj się przez facebooka
Login:
Hasło:
Przypomnij hasłoZapamiętaj mnie

garnki tytanowe tzn.trzeciej generacji

Re: garnki tytanowe tzn.trzeciej generacji

Postautor: gość » 4 listopada 2013, 20:23

Jak nie masz co do gara włożyć to nie kupuj garów za 4000zł!!!! :-)
gość

Postautor: fgj » 5 listopada 2013, 17:32

Promocja!!! każde zalogowanie to 3 możliwości doładowania za darmo. Dodatkowo dodają darmowe minuty i sms-y do wszystkich. Każde logowanie to również szansa na atrakcyjne nagrody rzeczowe telefony, aparaty, laptopy. Sprawdź !!!! http://goo.gl/W0oKW0
fgj

Postautor: Gość » 5 listopada 2013, 22:15

GOŚĆ pisze:Jak czytam te wszystkie komentarze , posty na tych forach to aż mi się ży....ć chce !!! Garnki są dobre a to że kosztują tyle i tyle to już inna sprawa !! Skoro stać cię na zakup garów za 3000-4000zł to kup i to twoja indywidualna sprawa ile wydajesz na gary!!! Moja mam jest szczęśliwą posiadaczką garnków od 10lat chwali je i czas gotowania skrócił się o połowę gulasz gotuje w ciągu 40minut a mięsko rozpływa się w ustach!!! Ja też sprawiłam sobie taki zestaw i jestem zadowolona mimo , że jestem świadoma , że przepłaciłam !!! Nikt nie zmusza do zakupu garnków!!! Jak Polak ma rozum to niech z niego korzysta!!! Już na pokazie powinien wiedzieć czy stać go czy nie! A skoro tak biadolicie o tych wszystkich staruszkach naciągniętych to pytam się gdzie są te wszystkie córki , które jako osoba towarzysząca powinny iść i doradzić mamusi czy warto kupić !!!! zastanówcie się nim zaczniecie wypisywać głupoty!!!!

Moja mama nie musi mi mówi gdzie chodzi. Jest dorosła i wolna, a nie ubezwłasnowolniona jak twoja. Dziwne, że tylko ty i twoja mama jesteście zadowolone z tych cudownych garnków. Moja mama była na takim pokazie i cały wieczór się śmiała z naiwniaków (niestety, przykra prawda), którzy kupili te cudowne garnki. Odradzała im, ale nie chcieli słuchać, to mają prezenciki na swoje życzenie. Szkoda mi ludzi, którzy wdepnęli w to bagno, a w bajki o mamie i córce zachwycone garnkami nie wierzę.
Gość

Postautor: set » 5 listopada 2013, 22:45

Niesamowite!!! Darmowe doładowanie do wszystkich sieci i to nie jedne ale za każde zalogowanie aż 3 doładowania !!! Sprawdź : http://doladuj-za-darmo.pl/kdfg
set

Postautor: gdcg » 6 listopada 2013, 08:57

Darmowe doładowania do wszystkich sieci http://doladuj-za-darmo.pl/kdfg
gdcg

Postautor: Gość » 6 listopada 2013, 09:36

Temat stary jak nasza transformacja to znaczy ,ze wałkowany już prawie od 25 lat .Otóż mentalność pewnejgrupy ludzi jest taka jaka jest .Tacy się już urodzili i tacy pozostaną .Mam na myśli ich podatność na sugestie i łatwość w ich manipulowaniu .Kiedyś nazywało się to naiwnością lub po prostu głupotą .W tym przypadku wszystkie przestrogi ,ostrzeżenia i tłumaczenie to przysłowiowy groch o ścianę .Prawda jest taka ,że firmy oferujące te produkty balansują na granicy prawa .Prawdą jest takze ,że każdy odpowiada za swe decyzje i podpisując umowę winien wiedzieć co podpisuje .Niemniej informacje o cudownych zaletach tych produktów są kłamliwe ,pokrętne a nawet graniczące z matactwem .A to już jest karalne .Twierdzenie ,że garnek jest wykonany z jednego kawałka metalu jest prawdą z tym ,że w ten sposób są wytwarzane wszystkie garnki ( nawet te za 10 zł ) tak jest po prostu technologia ( tłoczenie ) .Sugerowanie ,ze jest to jakaś super kosmiczna technologia jest po prostu kłamstwem .To tylko jeden z przykładów a takich nieprawdziwych informacji na tych prezentacjach jest multum .Nie bez powodu firmy te żerują na ludziach starszych i mniej wykształconych . Jest to działanie celowe zakładające że ta grupa potencjalnych nabywców jest bardziej podatne na kłamliwe sugestie .Jestem przekonany ,że w miarę " gramotne" towarzystwo już dawno poradziłoby sobie prawnie z tego rodzaju cwaniactwem .Niestety jest jak jest .Jako ,ze mnie to nie dotyczy dlatego ograniczę się do tego komentarza .Niestety .
Gość

Postautor: madrala » 18 listopada 2013, 00:15

ja kupilam za 20 euro 1 garnek ciemny podobny do tych co teraz sprzedaja 3 generacja i robie w nim wszystko za male pieniadze i ciesze sie ze mam ten garnek jest super , a pare tysiecy nigdy bym nie dala , szkoda kasy,
madrala

Postautor: Gość » 18 listopada 2013, 09:17

Jak ktoś nie umie gotować to nie pomoże nawet garnek ze złota.Te garki są tyle warte co takie co można kupić na targu.Ale jak ktoś chce sie dowartosciować tym ze kupi garki za kilka tysięcy to niech kupuje.Nie każdy ma w głowie duży móźg.
Gość

Postautor: Ryś » 4 grudnia 2013, 10:48

Ciekawe, że negatywne i opluwające opinie płyną od osób, które może tylko stały koło porządnych garów. Każdy kto gotował w garach tytanowych wie jak dobrze w nich się gotuję i jaką frajdą jest ich mycie. Posiadam komplet tych naczyń od 7 lat i nie wiszą jako ozdoba,nie wyglądają jak kiedyś, ale nadal doskonale się sprawdzają. Co do ceny, no cóż po ulicach też nie jeżdzą same luksusowe samochody. Moja znajoma kupiła ostatnio torebkę za ponad 3 tys pln i uważa, że była to okazja.Kupujemy za tyle na ile nas stać.
Ryś

Postautor: Gość » 4 grudnia 2013, 11:43

można poczytać na internecie jak cwaniaki wciskają staruszkom garnki, pościele i inne badziewia uwaga z 3000% przebitką
Gość

Postautor: Gość » 4 grudnia 2013, 21:16

Ryś pisze:Ciekawe, że negatywne i opluwające opinie płyną od osób, które może tylko stały koło porządnych garów. Każdy kto gotował w garach tytanowych wie jak dobrze w nich się gotuję i jaką frajdą jest ich mycie. Posiadam komplet tych naczyń od 7 lat i nie wiszą jako ozdoba,nie wyglądają jak kiedyś, ale nadal doskonale się sprawdzają. Co do ceny, no cóż po ulicach też nie jeżdzą same luksusowe samochody. Moja znajoma kupiła ostatnio torebkę za ponad 3 tys pln i uważa, że była to okazja.Kupujemy za tyle na ile nas stać.

Dokładnie tak .Jak kogoś stać . Ale jak zrozumiałem powyższe komentarze to dotyczą one akurat nie tej grupy naszych obywateli .
Gość

Postautor: Gość » 4 grudnia 2013, 22:35

jak by były dobre to firmę było by stać na profesjonalną reklamę a nie na sztuczne pozytywne opinie na forum
Gość

Postautor: Babcia K. » 6 stycznia 2014, 13:01

Jestem posiadaczką takich garnków firmy Dannte .Kupiłam ponieważ miałam już dośc kuchni .U mnie zupa gotuje się 10 minut .W komplecie mam szybkowar .Jestem bardzo zadowolona mimo dużej ceny .Tylko czy pieniądze są w życiu najważniejsze ? .Mam teraz więcej czasu dla siebie .Jako 60 letnia kobieta jestem zmęczona kuchnią a te garnki sa dla mnie prawdziwym wybawieniem .Polecam tym których na nie stac.
Babcia K.

Postautor: liwochela@gmail.com » 9 stycznia 2014, 20:52

autor : Elżbieta L. 9 styczeń 2014 r.

Kupiłam, te naczynia w listopadzie 2012 r. podczas prezentacji. Pragnę nadmienić, iż nikt mnie usilnie nie namawiał do wzięcia udziału w prezentacji. Sama świadomie podjęłam decyzję obejrzenia tych naczyń. Prezentację prowadziła Pani nazwiska nie pamiętam,ale profesjonalnie i bardzo ciekawie, tak ciekawie, że postanowiłam kupić te naczynia. Nadmieniam, że jestem z nich bardzo, ale to bardzo zadowolona mimo wysokiej ceny, ale niższej niż naczynia innych firm. Polecam, te naczynia wszystkim, którzy ich nie posiadają.
liwochela@gmail.com

Postautor: Gość » 9 stycznia 2014, 22:23

liwochela@gmail.com pisze:autor : Elżbieta L. 9 styczeń 2014 r.

Kupiłam, te naczynia w listopadzie 2012 r. podczas prezentacji. Pragnę nadmienić, iż nikt mnie usilnie nie namawiał do wzięcia udziału w prezentacji. Sama świadomie podjęłam decyzję obejrzenia tych naczyń. Prezentację prowadziła Pani nazwiska nie pamiętam,ale profesjonalnie i bardzo ciekawie, tak ciekawie, że postanowiłam kupić te naczynia. Nadmieniam, że jestem z nich bardzo, ale to bardzo zadowolona mimo wysokiej ceny, ale niższej niż naczynia innych firm. Polecam, te naczynia wszystkim, którzy ich nie posiadają.

Niestety bez względu na liczbę tych "pozytywnych ocen " nikt nie jest w stanie zaprzeczyć ,że tego rodzaju sprzedaż przy takich cenach jest li tylko zwykłym oszustwem .Otóż ten wyrób nie jest wart swej ceny .Nie jest uczciwa i etyczna sprzedaż czegoś co wycenia się na 500% kosztów jego produkcji .Oczywiście każdy decyduje sam czy taki wyrób za taką cenę mu odpowiada i jest gotowy go nabyć i za niego zapłacić .Inną rzeczą jest opis (nadzwyczajne zalety ) wyrobu a ten jest po prostu nieprawdziwy . I to jest właśnie niedopuszczalne .No cóż każdy chce zarobić w tym rzecz aby nie kosztem innych .
Gość

PoprzedniaNastępna

Wróć do Konin