Poczta zaloguj się przez facebooka
Login:
Hasło:
Przypomnij hasłoZapamiętaj mnie

Konińska Straż Pożarna w TVN 24 !!!

Re: Konińska Straż Pożarna w TVN 24 !!!

Postautor: Gość » 10 marca 2014, 12:34

Gość pisze:
Gość pisze:fakt jest taki że teraz robią termometry na spirytusie i rzeczywiście nie ma sensu puszczać 40-tonowego kolosa z pełną obsługą bo czym tu dzielić hi hi hi

pojechali napełniać termometry spirytusem hi hi hi

ciekawe co to był za materiał nie bezpieczny ????????? CHOPIN , PAN TADEUSZ . KRUPNIK , czy pomyje perfumowane ???????????
Gość

Postautor: Gość » 10 marca 2014, 13:40

Gość pisze: żądamy usunięcia komendanta i zastępcy

Rozumiem, że nie dostałeś podwyżki czy cie wywalili czy co tam, ale człowieku 95% postów w tym temacie to twój lament...
Daj się innym wypowiedzieć.
Gość

Postautor: Gość » 10 marca 2014, 14:34

fajny program czy będzie więcej odcinków z konina ??????
Gość

Postautor: mieszkanka Konina » 10 marca 2014, 20:32

Nie mam zastrzeżeń do pracy komendanta i strażaków z Konina, a donosicieli nie szanuję.
Jeżeli czujecie się tak pokrzywdzeni i macie konkretne zarzuty, to je zgłoście oficjalnie organom ścigania, a nie, że jechał, czy nie jechał służbowym samochodem. Zazdrośnicy.... nieładnie.
mieszkanka Konina

Postautor: Gość » 10 marca 2014, 20:54

Niestety Polska jest krajem autystycznym i tu "oficjalnie" często ginie w szufladach.
Ale jak się media brukowe zainteresują to jest szansa na wyjaśnienie takiej sprawy.
Droga mieszkanko, to że Ciebie nie dziwi, że ktoś używa auta które ma wykonywać " pracę " jako swojego prywatnego samochodu dziwi mnie, ale skoro Ciebie nie, to moze pożyczysz mi jutro swoje auto, bo muszę jechać na zakupy do Poznania, tylko nie zapomnij zatankować do pełna.
Gość

Postautor: mieszkanka Konina » 10 marca 2014, 21:28

Jeżeli potrzebujesz, to Ci pożyczę. Nadal wierzę, że dobro przekazane innym do nas powraca. Może nie identyfikuję się z dzisiejszym światem dziwnych wartości, jednak nienawiść i zawiść nadal są mi obce. A ludzi cenię za ich szczerość. A w swoim życiu mimo różnych sytuacji nadal czuję wsparcie nazwijmy to "Opatrzności". Pozdrawiam, mowa nienawiści nie jest dobrym rozwiązaniem.
mieszkanka Konina

Postautor: Gość » 11 marca 2014, 07:18

mieszkanka Konina pisze:Jeżeli potrzebujesz, to Ci pożyczę. Nadal wierzę, że dobro przekazane innym do nas powraca. Może nie identyfikuję się z dzisiejszym światem dziwnych wartości, jednak nienawiść i zawiść nadal są mi obce. A ludzi cenię za ich szczerość. A w swoim życiu mimo różnych sytuacji nadal czuję wsparcie nazwijmy to "Opatrzności". Pozdrawiam, mowa nienawiści nie jest dobrym rozwiązaniem.

ale chciała byś płacić mniejsze podatki ??????? to widzisz na co idą twoje pieniądze !!!!!!!!!!!! nasze pieniądze
Gość

Postautor: Gość » 11 marca 2014, 13:14

mieszkanka Konina pisze:Nie mam zastrzeżeń do pracy komendanta i strażaków z Konina, a donosicieli nie szanuję.
Jeżeli czujecie się tak pokrzywdzeni i macie konkretne zarzuty, to je zgłoście oficjalnie organom ścigania, a nie, że jechał, czy nie jechał służbowym samochodem. Zazdrośnicy.... nieładnie.

i tu się odezwał komendant lub jego zastępca albo ich dwojga CZOPEK !!!!!!! bo nie powiem gdzie włazi taką wypowiedziom , napiętnowanie zjawiska jest donosicielstwem ???? ciekawa ciekawostka !!!!! zwolnić i tyle nawet dla przestrogi
Gość

Postautor: Gość » 11 marca 2014, 13:19

Zastępca to gwiazda tego freportażu !!!!! (BIDULA;))))))
Gość

Postautor: Gość » 11 marca 2014, 14:34

no jak ??? zwolnić ????? jakim prawem ??? to moje !!!!!!!! WYPAD ZE STANOWISKA I TYLE W TYM TEMACIE .
Gość

Postautor: Gość » 12 marca 2014, 10:31

jak ładnie aż miło popatrzeć
Gość

Postautor: Gość » 12 marca 2014, 11:52

oj !!!! joj !!!!!! joj !!!!!!! a co to ?
Gość

Postautor: Gość » 12 marca 2014, 13:21

Teraz też niezłe jaja, ponoć ten od glaspo co kupił w Mikorzynie ośrodek nie nie podpisał pensji pracownikom i sobie do Chin poleciał, może jak wróci to raczy zapłacić Ludziom ich ciężko zapracowane pieniądze.
Gość

Postautor: Gość » 12 marca 2014, 14:21

Gość pisze:Teraz też niezłe jaja, ponoć ten od glaspo co kupił w Mikorzynie ośrodek nie nie podpisał pensji pracownikom i sobie do Chin poleciał, może jak wróci to raczy zapłacić Ludziom ich ciężko zapracowane pieniądze.

co to ma wspólnego z tym tematem ???
Gość

PoprzedniaNastępna

Wróć do Konin