Dzisiaj jest niedziela 4 grudnia 2016, imieniny: Barbary, Krystiana, Berny WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (28193) SPORT FORUM FIRMY (5207) PRACA (28) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
0 / 1oC
Jutropogoda
1 / 1oC
Pojutrzepogoda
3 / 0oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl
POLECANE:
Magiczna filmowa kraina. "Kukułeś" na finał konińskich Debiutów (0)Sztuki walki królowały w sobotę w Koninie. II liga A1 (2)

Psychiatra

Re: Psychiatra

Postautor: Gość » 30 stycznia 2013, 01:49

Tylko nie Czerniakowa. Ona ma amputowane serce, krzyczy na pacjenta jak ma potrzebe coś od niej prosić!
Ona pracuje jako orzecznik dla ZUS u, a tam jakich ludzi biorą to nie muszę nikomu pisać !!!

Najlepszy psychiatra w koninie to doktor champlewska ,przyjmuje w galeriowcu. Kobieta miła i serdeczna. Przeciwieństwo Czerniaka!!!
Gość

Postautor: Gość » 14 września 2015, 18:49

każdy CZERNIAK jest złośliwy unikać jak ognia.
Gość

Postautor: Gość » 16 września 2015, 15:53

odradzam ulice spółdzielcłów
Gość

Postautor: Gość » 16 września 2015, 17:19

a może daniela kornacka-ostynowicz z ulicy czereśniowej w koninie
Gość

Postautor: mkmkm » 16 września 2015, 19:35

Chodzilam i do Czerniak i do Ortac na Spoldzielcow. Teraz chodze do Mazwy i goraco polecam- zupelnie inne podejscie do pacjenta a wizytz tylko 80 zl.
mkmkm

Postautor: Gość » 17 września 2015, 19:41

Mazwy ??
a gdzie przyjmuje ? 80zł ? to ok
bo na spółdzielców liczy się kasa a nie pacjent
w mojej opini odradzam spółdzielców
pani alicji już dziękujemy

a co do daniela kornacka-ostynowicz z ulicy czereśniowej w koninie
dzięki za info już słyszałem dobre a nawet bardzo dobre opinie .
Gość

Postautor: Gość » 30 stycznia 2016, 18:53

w mojej opini alicja czerniak to najgorszy lekarz
nie ma szacunku dla pacjenta a wręcz działa na jego szkodę

nie wyznaje zasady przysięgi lekarskiej "nie szkodzić"

odradzam spółdzielców
tam dzieją się dramaty ludzkie
Gość

Postautor: mkmkm » 30 stycznia 2016, 22:55

Mazwa przyjmuje na Woli Podleznej a na NFZ w Kole. Złoty człowiek. Zero stresu w przeciwienstwie do Spoldzielcow. To byla najlepsza moja decyzja. Wczesniej kupowalam leki za 30 zl a Pan Mazwa dobrał mi za 3,49 zl i wreszcie czuje ze wychodze zponad 10 letniejdepresji. Nie marnujcie zdrowia, czasem lepiej wydac raz na kwartal 80 zl niz stresowac sie przed wejsciem do wielmoznych pań w obawie o ich nastrój. Wielu znajomych mnie posluchalo i nie żałuje.
mkmkm

Postautor: ja47r6375 » 24 sierpnia 2016, 12:51

Gorąco ODRADZAM p. Alinę Czerniak!! Na szczęście nie jestem z Konina, miałam nieprzyjemność poznać tę panią w związku z komisją o przedłużenie dla mnie świadczenia rehabilitacyjnego. Skoro człowiek jest na takim świadczeniu, to logicznie, że nie czuje się dobrze i na siłach - mam zaburzenia osobowości, stany depresyjne, lękowe i zaburzenia nerwicowe. Ta kobieta kazała mi opisywać całe swoje życie, rzucała pytaniami jak z karabinu, nie dawała czasu do namysłu, a jak zbyt długo się zastanawiałam to się na mnie darła.... Zastanawiałam się czemu ludzie do niej chodzą, tam była spora kolejka. Leniwe babsko, miało całą historię choroby przed sobą, a jak w stresie zapomniałam nazw leków, jakie przyjmuję, to była wielce oburzona, że musi szukać tych nazw w historii choroby... Śmiech na sali, wyszłam z tej komisji zapłakana i mam nadzieję, że już więcej nie będę miała (nie)przyjemności spotkać tej pani. Jeśli jesteś w złym stanie psychicznym to jak najdalej od tej pani, bo tylko pogorszy sprawę.
ja47r6375

Postautor: Gość » 24 sierpnia 2016, 13:00

ja47r6375 pisze:Gorąco ODRADZAM p. Alinę Czerniak!! Na szczęście nie jestem z Konina, miałam nieprzyjemność poznać tę panią w związku z komisją o przedłużenie dla mnie świadczenia rehabilitacyjnego. Skoro człowiek jest na takim świadczeniu, to logicznie, że nie czuje się dobrze i na siłach - mam zaburzenia osobowości, stany depresyjne, lękowe i zaburzenia nerwicowe. Ta kobieta kazała mi opisywać całe swoje życie, rzucała pytaniami jak z karabinu, nie dawała czasu do namysłu, a jak zbyt długo się zastanawiałam to się na mnie darła.... Zastanawiałam się czemu ludzie do niej chodzą, tam była spora kolejka. Leniwe babsko, miało całą historię choroby przed sobą, a jak w stresie zapomniałam nazw leków, jakie przyjmuję, to była wielce oburzona, że musi szukać tych nazw w historii choroby... Śmiech na sali, wyszłam z tej komisji zapłakana i mam nadzieję, że już więcej nie będę miała (nie)przyjemności spotkać tej pani. Jeśli jesteś w złym stanie psychicznym to jak najdalej od tej pani, bo tylko pogorszy sprawę.

Z tego co piszesz, to albo nie chce ci się pracować i symulujesz albo masz schizofrenie.... W każdym razie stan psychiczny masz doskonały!!!
Gość

Postautor: Gość » 24 sierpnia 2016, 13:19

Tomek11 pisze:Szukam godnego polecenia psychiatry w Koninie a wiem, że nie jest to proste!!!

macierewicz gdzies sie leczy spytaj jego
Gość

Postautor: Gość » 24 sierpnia 2016, 15:36

Chemplewska-Jędrzejewska ul. Powstańców, polecam.
Gość

Postautor: Gość » 24 sierpnia 2016, 19:43

Ja również polecam tą panią doktor
Gość

Postautor: Gość » 24 sierpnia 2016, 20:17

ja47r6375 pisze:Gorąco ODRADZAM p. Alinę Czerniak!! Na szczęście nie jestem z Konina, miałam nieprzyjemność poznać tę panią w związku z komisją o przedłużenie dla mnie świadczenia rehabilitacyjnego. Skoro człowiek jest na takim świadczeniu, to logicznie, że nie czuje się dobrze i na siłach - mam zaburzenia osobowości, stany depresyjne, lękowe i zaburzenia nerwicowe. Ta kobieta kazała mi opisywać całe swoje życie, rzucała pytaniami jak z karabinu, nie dawała czasu do namysłu, a jak zbyt długo się zastanawiałam to się na mnie darła.... Zastanawiałam się czemu ludzie do niej chodzą, tam była spora kolejka. Leniwe babsko, miało całą historię choroby przed sobą, a jak w stresie zapomniałam nazw leków, jakie przyjmuję, to była wielce oburzona, że musi szukać tych nazw w historii choroby... Śmiech na sali, wyszłam z tej komisji zapłakana i mam nadzieję, że już więcej nie będę miała (nie)przyjemności spotkać tej pani. Jeśli jesteś w złym stanie psychicznym to jak najdalej od tej pani, bo tylko pogorszy sprawę.

ta kobieta niszczy ludzi ! chcecie cierpieć to idzcie do niej !
poczytajcie w necie na innych stronach !!!!!! ONA KRZYWDZI LUDZI !
Gość

Postautor: Gość » 24 sierpnia 2016, 20:24

Gość pisze:

ta kobieta niszczy ludzi ! chcecie cierpieć to idzcie do niej !
poczytajcie w necie na innych stronach !!!!!! ONA KRZYWDZI LUDZI !

a ciebie kto skrzywdził, że wypisujesz o niej głupoty ;-)
Gość

Poprzednia

Wróć do Konin