Poczta zaloguj się przez facebooka
Login:
Hasło:
Przypomnij hasłoZapamiętaj mnie

WORD KONIN EGZAMINY ZDAWALNOSCI I OPINIE

Re: WORD KONIN EGZAMINY ZDAWALNOSCI I OPINIE

Postautor: wojaszx » 13 czerwca 2012, 18:13

a Pan Królak i inni starsi ci groźni jeszcze są? teraz jak briański zamkną to będzie super zdawać:(
wojaszx

Postautor: Gość » 13 czerwca 2012, 21:22

wojaszx pisze:a Pan Królak i inni starsi ci groźni jeszcze są? teraz jak briański zamkną to będzie super zdawać:(

No niestety jeszcze on jest. No teraz będzie trudniej ale nie poddawać się :)
Gość

Postautor: wojtexxx » 14 czerwca 2012, 15:23

miał dziś ktoś egz rano o 7.40 jak poszło i z kim? Pani królak też jest tak wcześnie rano?
wojtexxx

Postautor: onygxz » 15 czerwca 2012, 12:16

a na Stary Konin który lubi jeżdzić? często jeźdzą czy częsciej nowy i gdzie?
onygxz

Postautor: Gość » 15 czerwca 2012, 12:33

wojaszx pisze:a Pan Królak i inni starsi ci groźni jeszcze są? teraz jak briański zamkną to będzie super zdawać:(

zalezy o której godzinie. może okazać się, że przez korki będziecie krócej jeździć lub częściej za miasto was bedą puszczali, a to łatwizna. zresztą ja ktoś potrafi jeżdzić to zamknięcie brianskiego nie będzie problemem. jak nie z Konina jeteście, czy czujecie się niepewnie, to poproście tylko instruktora, aby z wami pojeżdził trasami, które są wyznaczone do jazdy po zamknięciu wiaduktu. zamiast w prawo od zakładowej (w stronę briańskiego), częściej skręcajcie w lewo i uderzajcie na Przemysłową i opanujcie osiedle Zatorze oraz 5 osiedle od strony torów.
Gość

Postautor: beatrix » 16 czerwca 2012, 08:20

a
Pan Słowiński egzaminuje jeszcze? miał ktoś z tym Panem i w jaki dzień o której?
beatrix

Postautor: Gość » 16 czerwca 2012, 09:15

beatrix pisze:a
Pan Słowiński egzaminuje jeszcze? miał ktoś z tym Panem i w jaki dzień o której?

ja mialam z nim 3 lata temu.Genialny czlowiek...slonce walilo po oczach a to byl kwiecien nie zauwazyla zmiany swiatel na czerwnoe i na pomaranczowym sie zatrzymaalm kawalkiem na pasach dla pieszych i nie oblal a mogl powiedzial ze rozumie ze swiatla zmieniaja sie szybko a slonce walilo prosto w twarz. Spokojny pan a egzamin mialam cos kolo 10.30 nie pamietam dokladnei ale zdalam za 1 razem:)
Gość

Postautor: betex » 18 czerwca 2012, 13:25

a czy teraz jest Pan Słowiński?
betex

Postautor: bbbbbx » 18 czerwca 2012, 20:10

zdał dziś ktoś egzamin z grupy o 7.40?
bbbbbx

Postautor: ghjk » 18 czerwca 2012, 22:30

Witam serdecznie, ja ostatnio we wtorek miałam egzamin z panem Nadlewskim i zdałam za 1 razem ;) Też miałam mnóstwo stresu przed egzaminem, gdyż przez pół roku nie jeździłam samochodem z przyczyn osobistych, a kurs zakończyłam w styczniu... Wszystko to zależy od egzaminatora. Mój okazał się bardzo w porządku, bo pomimo drobnych błędów na mieście, ani razu nie zwrócił mi uwagi, dopiero wtedy gdy zatrzymałam się niepotrzebnie przed rondem i uznał to za pierwszy błąd. Najważniejsze jest to, aby po wejściu do samochodu opanować nerwy i zachować spokój :) Należy skupić się na tym co mówi osoba was egzaminująca i jechać tak, by później nie mieć sobie nic do zarzucenia :) Jeśli traficie na tego samego instruktora co ja, to może być przygotowani na to, że będzie kazał wam jechać na Stary Konin, bo słyszałam już od kilku osób, że on często wybiera ten kierunek ;)
ghjk

Postautor: beatrix » 19 czerwca 2012, 08:21

to gratulacje że zdałaś tym bardziej po tak długiej przerwie a dla Panów Egzaminatorów co to są " drobne błędy" jak napisałaś na które przymykają oczy? jutro mam egzamin i stres ogromny. pozdrawiam wszystkich zdających:)
beatrix

Postautor: E.. » 19 czerwca 2012, 11:26

Ja miałam z jakimś panem Damianem nazwisko na M... z tego wszystkiego nie pamiętam, ale bardzo w porządku gość, nie stresował dodatkowo i 3 podejście się powiodło, 2 raz był z panem Karolem Susło, też bardzo miły, ale mnie zjadły nerwy ;-)
E..

Postautor: E.. » 19 czerwca 2012, 11:37

Znalazłam w waszych postach, pan Damian Muszalski;)- bardzo miły gość, usmiech po przywitaniu dodaje otuchy mimo wszystko.
E..

Postautor: mmmmmmvvv » 19 czerwca 2012, 19:56

w jakim wieku Pan Damian?
mmmmmmvvv

Postautor: olka :) » 20 czerwca 2012, 12:13

pan Damian Muszalski.. mialam z nim w poniedzialek egzamin..najlepszy egzaminator. mialam 4 egzaminy i bd go wspominac bardzo milo. powital z usmiechem nie stresowal. dlatego miasto zaliczylam bezblednie :) jakby kazdy egzaminator byl taki ludzie na word by nie narzekali.
olka :)

PoprzedniaNastępna

Wróć do Konin