Poczta zaloguj się przez facebooka
Login:
Hasło:
Przypomnij hasłoZapamiętaj mnie

najlepsze przedszkola w Koninie

Re: najlepsze przedszkola w Koninie

Postautor: anetka1111 » 14 marca 2013, 18:59

A ja polecam Przedszkole nr 7 "Bolek i Lolek". Bardzo miłe Panie nauczycielki, ładne sale, dużo zajęć dodatkowych - moje dziecko tam chodzi i napewno nie wybrałabym innego przedszkola
anetka1111

Postautor: tromas » 14 marca 2013, 19:01

anetka1111 pisze:A ja polecam Przedszkole nr 7 "Bolek i Lolek". Bardzo miłe Panie nauczycielki, ładne sale, dużo zajęć dodatkowych - moje dziecko tam chodzi i napewno nie wybrałabym innego przedszkola

Popieram, moje dziecko kocha to przedszkole. w tym roku mieli kontrolę z wydzialu oswiaty i zostali bardzo dobrze ocenieni:) Polecam!
tromas

Postautor: przedszkolanka » 14 marca 2013, 20:54

Ja polecam nasze przedszkole na ul Okólnej- dzieciom nigdy się nie nudzi, czasem na spacerze się zgubią zwiedzą z obcymi ludźmi inne przedszkole, będą miały okazję bez naszego gderania pobawić się na ośnieżonym placu zabaw- czego chcieć więcej???
przedszkolanka

Postautor: Zadowolona mama » 15 marca 2013, 00:01

Ja polecam przedszkole nr 15 ( Mali Przyrodnicy), na V osiedlu to parterowe przed wieżowcami. Starsza córka ukończyła w tamtym roku, teraz do przedszkola chodzi synek i oboje są bardzo zadowoleni:) Panie nauczycielki bardzo miłe, kompetentne i zawsze służące pomocą. Sporo zajęć dodatkowych z których dzieciaki mogą wybrać coś fajnego, córcia chodziła na tańce, angielski i zajęcia sportowe. Jedzonko też niezłe - nawet mój niejadek skusi się czasem na coś pysznego:)
Gadamy sobie czasem z innymi mamami w szatni i z tego co zauważyłam w większości również są zadowolone z wyboru przedszkola. A co najważniejsze dzieciaki chodzą tam chętnie- to chyba wystarczająca opinia:)
Zadowolona mama

Postautor: inna mama » 15 marca 2013, 00:03

tromas pisze:
anetka1111 pisze:A ja polecam Przedszkole nr 7 "Bolek i Lolek". Bardzo miłe Panie nauczycielki, ładne sale, dużo zajęć dodatkowych - moje dziecko tam chodzi i napewno nie wybrałabym innego przedszkola

Popieram, moje dziecko kocha to przedszkole. w tym roku mieli kontrolę z wydzialu oswiaty i zostali bardzo dobrze ocenieni:) Polecam!

oj a ciekawe skąd rodzic wie jakie były niby wyniki kontroli.....
inna mama

Postautor: KTOŚ » 15 marca 2013, 01:28

Ludzie!Jak można mówić,że jakieś przedszkole jest najlepsze???Jak można powiedzieć, że inne są złe???To samo dziecko w tym samym czasie nie chodzi do trzech placówek.Nie powinniśmy kierować się jakimiś pojedynczymi opiniami, dokąd są odosobnione i niepotwierdzone.Wystarczy powiedzieć,że w przedszkolu nr xx jest miło, przytulnie albo zimno i głodno (jeśli tak jest). Nie produkujmy fałszywych opinii, zwłaszcza gdy ich zarzewiem są nadopiekuńczy rodzice, dla których powiedzenia do dziecka "nie wolno" jest grzechem i potwarzą , a najważniejszą wiadomością dnia jest ilość wydalonych kupek oraz pochłoniętych kęsów.
Moje dziecko świetnie bawi się w Przedszkolu nr 2!
KTOŚ

Postautor: Gość » 15 marca 2013, 02:54

przedszkolanka pisze:Ja polecam nasze przedszkole na ul Okólnej- dzieciom nigdy się nie nudzi, czasem na spacerze się zgubią zwiedzą z obcymi ludźmi inne przedszkole, będą miały okazję bez naszego gderania pobawić się na ośnieżonym placu zabaw- czego chcieć więcej???

:)
Gość

Postautor: Gość » 15 marca 2013, 06:57

Zadowolona mama pisze:Ja polecam przedszkole nr 15 ( Mali Przyrodnicy), na V osiedlu to parterowe przed wieżowcami. Starsza córka ukończyła w tamtym roku, teraz do przedszkola chodzi synek i oboje są bardzo zadowoleni:) Panie nauczycielki bardzo miłe, kompetentne i zawsze służące pomocą. Sporo zajęć dodatkowych z których dzieciaki mogą wybrać coś fajnego, córcia chodziła na tańce, angielski i zajęcia sportowe. Jedzonko też niezłe - nawet mój niejadek skusi się czasem na coś pysznego:)
Gadamy sobie czasem z innymi mamami w szatni i z tego co zauważyłam w większości również są zadowolone z wyboru przedszkola. A co najważniejsze dzieciaki chodzą tam chętnie- to chyba wystarczająca opinia:)

A zapach w tym przedszkolu was nie odrzuca? to jakaś autoreklama chyba
Gość

Postautor: ktoś » 15 marca 2013, 09:39

Gość pisze:
Zadowolona mama pisze:Ja polecam przedszkole nr 15 ( Mali Przyrodnicy), na V osiedlu to parterowe przed wieżowcami. Starsza córka ukończyła w tamtym roku, teraz do przedszkola chodzi synek i oboje są bardzo zadowoleni:) Panie nauczycielki bardzo miłe, kompetentne i zawsze służące pomocą. Sporo zajęć dodatkowych z których dzieciaki mogą wybrać coś fajnego, córcia chodziła na tańce, angielski i zajęcia sportowe. Jedzonko też niezłe - nawet mój niejadek skusi się czasem na coś pysznego:)

A zapach w tym przedszkolu was nie odrzuca? to jakaś autoreklama chyba

Ale że jaki zapach?
ktoś

Postautor: Gość » 15 marca 2013, 12:02

W przedszkolu 15 śmierdzi stęchlizną!
Gość

Postautor: blebla » 15 marca 2013, 12:24

Gość pisze:W przedszkolu 15 śmierdzi stęchlizną!

To jest przedszkole drewniane... Cóż za wrażliwe powonienie. A mnie i mojemu dziecku się tam podoba.
blebla

Postautor: gość » 15 marca 2013, 12:53

Gość pisze:W przedszkolu 15 śmierdzi stęchlizną!

bez przesady- stęchlizną... chyba stęchlizny nie czułeś/ czułaś.

Tak jak ktoś napisał- drewniane przedszkole i specyficzny zapach być może jest, ale nie wydaje mi się by tak ostre słowa były potrzebne.
gość

Postautor: monila » 15 marca 2013, 14:04

A które przedszkole jest najlepsze na zatorzu???
monila

Postautor: KasaKasa » 15 marca 2013, 14:20

monila pisze:A które przedszkole jest najlepsze na zatorzu???

Przedszkole nr 2
KasaKasa

Postautor: monila » 18 marca 2013, 21:09

KasaKasa pisze:
monila pisze:A które przedszkole jest najlepsze na zatorzu???

Przedszkole nr 2

a dlaczego nr 2? prosze o wiecej szczegółów
monila

PoprzedniaNastępna

Wróć do Konin