Poczta zaloguj się przez facebooka
Login:
Hasło:
Przypomnij hasłoZapamiętaj mnie

bioenergoterapeuta antonio pelingen

bioenergoterapeuta antonio pelingen

Postautor: k23 » 1 listopada 2012, 14:25

Czy może ktoś sie wypowiedziec na temat tego czlowieka?Czy mozna mu zaufac i czy komus pomogl?Wiem ze niedlugo ma byc w Koninie.Prosze o opinie osob ktore korzystaly.
k23

Re: bioenergoterapeuta antonio pelingen

Postautor: gość » 1 listopada 2012, 17:02

tak Ci pomoże jak Hariss co odwiedzał Konin, ludzi było dużo na jego spotkaniach ,a czy komuś pomógł nie wiem bo mnie nie,chociaż byłam u niego na kilka razy nie tylko w Koninie.
gość

Postautor: seneszal » 1 listopada 2012, 17:27

bioenergoterapeuta,"jasnowidz","uzdrowiciel" itp i ich ofiary ...oszustwo
szukam osób oszukanych przez "bioenergoterapeutów","jasnowidzów","uzdrowicieli" itp

obecnie jestem w trakcie sprawy karnej przeciwko takiemu własnie "bioterapeucie",który pozbawił mnie kilkudziesięciu tysięcy złotych !
wraz z synem (ciężko chorym !!!) pozostaje bez środków do zycia , leczenia i bez mieszkania...

przyjmował w Warszawie...Dariusz Z. ...ale okazuje sie,że juz wtedy był skazany prawomocnymi wyrokami sadu za np.kierowanie zorganizowana grupa przestepczą, pranie brudnych pieniędzy..wiele art.KK
okazuje sie tez,że dyplom "mistrzowski" jakim sie posługiwał został mu "wydany" sprzecznie z obowiazującymi przepisami Izb Rzemieslniczych.....był tez członkiem Polskiego Cechu Bioenergoterapeutów w Warszawie.....

Przestrzegam przed tym "towarzystwem"
seneszal

Postautor: annamaria1234 » 1 grudnia 2012, 13:57

KORZYSTAŁAM OSTATNIO Z SEANSU Z PANEM ANTONIO PELINGEN. TO BYŁA MOJA 3
WIZYTA U UZDROWICIELI FILIPIŃSKICH. NAJGORSZA.NIC NIE CZUŁAM W UZDROWICIEL SZYBKO MNIE POMASOWAŁ PRZEZ ODZIEŻ. TYLKO KAZAŁ ROZEBRAC GÓRNE CZĘŚCI GARDEROBY, A NOGI ( KTÓRE M.IN MI DOKUCZAJĄ) MASOWAŁ PRZEZ SPODNIE~!!! POMIMO,ZE MINĘŁO 3 TYGODNIE TO NIE ODCZUWAM ŻADNEJ POPRAWY. U POPRZEDNICH UZDROWICIELI CZUŁAM PRZEPŁYW ENERGII I POTEM BYŁA POPRAWA. TERAZ TYLKO MAM MNIEJ O 120 ZŁ
annamaria1234

Postautor: world » 29 czerwca 2014, 22:39

Prawda jest taka, że w morzu oszustów zdarzają się perły,tzn.tacy którzy naprawdę działają.
Mogę z czystym sumieniem polecić Marvina Apinga. Byłem u dwóch innych filipińczyków (jeden też w Warszawie, drugi w Łodzi) i obaj okazali się oszustami - naoliwili, pomasowali i skasowali po 150 zł. Marvin natomiast ma autentyczny dar i go z czystym sumieniem polecam.
world

Postautor: Gość » 30 czerwca 2014, 08:10

Jaka szkoda ,ze głupota nie boli . Bo to może spowodowałoby ,że ludzie byliby mądrzejsi a przynajmniej robiliby wszystko aby tą ułomność umniejszyć .
Gość

Postautor: Marek podziękowanie » 18 września 2014, 10:12

Mamy w Polsce również cudownych ludzi i robią wiele dla innych np. Pan Mariusz zobaczcie sami [url]daryducha.pl[/url]
Marek podziękowanie

Postautor: morer » 20 listopada 2014, 21:10

Jak to mówią, cudze chwalicie swego nie znacie. Warto też wybrać się do uzdrowiciela Zbigniewa Jana Popko, który oferuje swoją pomoc głównie w Warszawie, ale też jeździ na spotkania do Rusinowic.
morer

Wróć do Konin