Poczta zaloguj się przez facebooka
Login:
Hasło:
Przypomnij hasłoZapamiętaj mnie

USG PIERSI PRYWATNIE KONIN, GDZIE?

USG PIERSI PRYWATNIE KONIN, GDZIE?

Postautor: dowhatyouneed » 5 grudnia 2012, 17:44

DROGIE forumowiczki, gdzie mozna wykonac USG piersi prywatnie i czy można to zrobić gdzieś z biegu czy trzeba długo czekać? prosze o jakies info dzieki pozdrawiam
dowhatyouneed

Re: USG PIERSI PRYWATNIE KONIN, GDZIE?

Postautor: Gość » 5 grudnia 2012, 19:43

Bardzo polecam dwie panie doktor:
1. Pani doktor Wróbel - przyjmuje w dawnej Barbórce, czeka się jakieś 2-3 tygodnie. Koszt 50zł
2. Pani doktor Sparażyńska - kiedyś przyjmowała w przychodni onkologicznej Komed2, ale teraz nie mam pojęcia gdzie. Tel. 661 352 479
Gość

Postautor: Gość » 5 grudnia 2012, 20:43

63 243 62 70 - a to numer do pani Wróbel - bardzo kompetentnej, dokładnej, uważnej i sympatycznej.
Gość

Postautor: Gość » 5 grudnia 2012, 21:13

USG piersi najlepiej zrobić u P Rusin-onkolog,która przyjmuje w pasażu fryderyka,w pobliżu sklepu netto.Tam jest kilka poradni lekarskich.USG jest tam na fundusz,i jest pewność,że jest dokładnie odczytane,ponieważ jest to typowa dziedzina tej lekarki.Ja również tam robiłam i czekałam k.10dni.Jeżeli jest konieczność to na pewno zrobią od razu.Bo w USG trzeba mieć naprawdę duże doświadczenie.Jedna z wymienionych wyżej lekarek robiła usg mojemu bratu i stwierdziła kamienie na woreczku,a gdy się po tygodniu znalazł w szpitalu,oprócz kamieni usg wykazało torbiel 2cm na wątrobie!!!
Gość

Postautor: dowhatyouneed » 6 grudnia 2012, 12:30

a czy u dr rusin w tym pasażu moge zrobic to od ręki, prywatnie?
dowhatyouneed

Postautor: Gość » 6 grudnia 2012, 19:48

Prywatnie to na pewno zrobi od ręki bez czekania.Tam jest sekretarka to wszystko powie, po prostu trzeba iść i nie czekać,bo po co się stresować z wyczekiwaniem.Będzie dobrze na pewno!
Gość

Postautor: Gość » 6 grudnia 2012, 19:54

Dr Rusin-onkolog ul.Chopina 23a tel 63(243-63-80)
Gość

Postautor: Gość » 7 grudnia 2012, 09:29

Ja odradzam panią Rusin. Raz, że sama nie byłam zadowolona. Dwa, że to onkolog, a USG dobrze robi przede wszystkim radiolog!
Gość

Postautor: Gość » 7 grudnia 2012, 12:48

Onkolog z Poznania, do którego jeżdżę na częste kontrole, bardzo chwali kompetencje pani Wróbel, zawsze wierzy w wiarygodność jej badania - myślę, że to o naszej konińskiej pani doktor świadczy bardzo dobrze.
Gość

Postautor: Gość » 7 grudnia 2012, 15:46

Przecież jeżeli ktoś ma podejrzany wynik z mammografii,to ma skierowanie właśnie do onkologa który robi USG.I tak jest w przypadku lekarki Rusin,od lat pamiętam,że robiła USG piersi.Wcale nie musi to być radiolog,bo bardzo dużo lekarzy ginekologów również wykonuje USG piersi i nie są radiologami,cały problem w tym,czy się znają dokładnie na tym badaniu! A radiolog to RTG się zajmuje.Każdy sam decyduje do kogo pójść.
Gość

Postautor: Gość » 7 grudnia 2012, 21:26

Gość pisze:Przecież jeżeli ktoś ma podejrzany wynik z mammografii,to ma skierowanie właśnie do onkologa który robi USG.I tak jest w przypadku lekarki Rusin,od lat pamiętam,że robiła USG piersi.Wcale nie musi to być radiolog,bo bardzo dużo lekarzy ginekologów również wykonuje USG piersi i nie są radiologami,cały problem w tym,czy się znają dokładnie na tym badaniu! A radiolog to RTG się zajmuje.Każdy sam decyduje do kogo pójść.

To napisz mi, który giekolog robi w Koninie USG piersi i jeszcze się na tym zna. Jakoś porównywałam swego czasu paru ginekologów i żaden USG piersi mi nie zrobił...
Gość

Postautor: Gość » 7 grudnia 2012, 21:58

W Koninie wiem,że Malicki,Pietryga,Przybylska.Ale ja bym im nie zaufała odnośnie usg piersi.
Gość

Wróć do Konin