Poczta zaloguj się przez facebooka
Login:
Hasło:
Przypomnij hasłoZapamiętaj mnie

PSYCHOLOG DZIECIĘCY

PSYCHOLOG DZIECIĘCY

Postautor: mama007 » 2 stycznia 2013, 12:22

Proszę was o namiary na dobrego psychologa dla małego dziecka.
z góry dziękuję
mama007

Re: PSYCHOLOG DZIECIĘCY

Postautor: Gość » 2 stycznia 2013, 19:36

Polecam panią Piotrowską! Byliśmy u niej w poradni na Sosnowej - bardzo nam pomogła.
Gość

Postautor: happymamuska » 4 stycznia 2013, 15:29

nie polecam pani doktor swierczynskiej-halas, mila ale nic poza tym, stracilam procz pieniedzy na wizyte prywatna czas, poszlam z dzieckiem mowiac w czym jest problem, hmm powiedziala ze bedzie obserwowac dziecko na kolejnych wizytach, na 5 wizycie oznajmila ze problem z ktorym przychodze rozwiazala-spojrzalam sie na meza i prawie nie wybuchnelam smiechem bo ten problem nie dotyczyl naszego dziecka. Nic sie nie odezwalismy z mezem ale jak tylko drzwi sie domknely za naszymi plecami, spojrzelismy na siebie i nie moglismy sie powstrzymac od smiechu. Nie wiem ale wydaje mi sie ze ludzie w tym wieku kojarza chyba stare sprawy i je myla z nowymi :) nie tego oczekiwalismy ale poczulismy sie zlekcewazeni a nie o to chodzi zwlaszcza gdy sie placi niemale pieniadze.
happymamuska

Postautor: Gość » 4 stycznia 2013, 16:41

happymamuska pisze:nie polecam pani doktor swierczynskiej-halas, mila ale nic poza tym, stracilam procz pieniedzy na wizyte prywatna czas, poszlam z dzieckiem mowiac w czym jest problem, hmm powiedziala ze bedzie obserwowac dziecko na kolejnych wizytach, na 5 wizycie oznajmila ze problem z ktorym przychodze rozwiazala-spojrzalam sie na meza i prawie nie wybuchnelam smiechem bo ten problem nie dotyczyl naszego dziecka. Nic sie nie odezwalismy z mezem ale jak tylko drzwi sie domknely za naszymi plecami, spojrzelismy na siebie i nie moglismy sie powstrzymac od smiechu. Nie wiem ale wydaje mi sie ze ludzie w tym wieku kojarza chyba stare sprawy i je myla z nowymi :) nie tego oczekiwalismy ale poczulismy sie zlekcewazeni a nie o to chodzi zwlaszcza gdy sie placi niemale pieniadze.

Ja również nie polecam tej pani. Większą wagę przywiązuje do robienia notatek na pożółkłych kartkach niż rzeczywistej obserwacji dziecka
Gość

Wróć do Konin