Poczta zaloguj się przez facebooka
Login:
Hasło:
Przypomnij hasłoZapamiętaj mnie

ginekolog Michalski - opinie

ginekolog Michalski - opinie

Postautor: wwwwwwwwwwwwwww » 15 stycznia 2013, 14:42

Proszę o opinie na temat doktora Michalskiego. Czy warto się u niego zapisać na wizytę z NFZ? Z góry dziękuję
wwwwwwwwwwwwwww

Re: ginekolog Michalski - opinie

Postautor: gazela25 » 15 stycznia 2013, 15:05

Kenioo??? Ahaha.
gazela25

Postautor: maa » 15 stycznia 2013, 21:22

NIE POLECAM!ODRADZAM!moze prywatnie...nie wiem...ale w szpitalu...masakra
maa

Postautor: gość » 16 stycznia 2013, 20:43

nie polecam!
gość

Postautor: xyzz » 16 stycznia 2013, 21:18

Ja jestem bardzo zadowolona z doktora.prowadził moją ciąże i nie moge powiedzieć złego słowa.zawsze miło i sympatycznie.moje koleżanki które do niego chodza tez nie nażekaja.polecam
xyzz

Postautor: Gość » 16 stycznia 2013, 21:27

Nie wiem jak prywatnie ale mam baaardzo zle wspomnienia z porodowki z nim w roli glownej! Jedna wielka chodzaca masakra!!
Gość

Postautor: Gość » 16 stycznia 2013, 22:48

Ja jestem bardzo zadowolona z opieki medycznej dr.michalskiego nie mam pojecia jaki jest na porodowce ale jezeli chodzi o inne sprawy kobiece to bardzo polecam jeden z najlepszych lekarzy w koninie, moge powiedziec ze uratowal mi zycie
Gość

Postautor: gazela25 » 17 stycznia 2013, 11:44

Ja też miałam wątpliwą przyjemność poznać na porodówce. Okropny facet. Jak wchodził to miałam wrażenie, że za nim ciągnie się piosenka JESTEM BOGIEM WYOBRAZ TO SOBIE.

Mojej kolezance na patologii, na pytanie czy mógłby jej zbadać rozwarcie ( odesłali ją z porodówki na patologie) to powiedział, że przecież jest niedziela :D Znaczy się w niedzielę dr pacjentek nie tyka.

Po komentarzach widać, że lekarz nastawiony na kase. Potafiący leczyć i mieć podejście jedynie prywatnie. Pomijając fakt, że w szpitalu charytatywnie też nie pracuje.

Nie polecam!!

Uratował życie?? Proszę zapytać na SORze. Kiedyś jezdzuł karetką ....jakim wtedy był lekarzykiem...
gazela25

Postautor: 1970 » 17 stycznia 2013, 12:04

Jest beznadziejny, nie polecam, wrażenie szpitalne okropne...
1970

Postautor: gość » 17 stycznia 2013, 19:53

Ja również mam niemiłe wspomnienia z porodu związane z tym Panem. Widziałam go pierwszy i mam nadzieję ostatni raz. Chyba pracuje tam za karę?
gość

Postautor: Gość » 19 stycznia 2013, 02:17

Ktos powinien mu sie do tylka dobrac... Wystarczy poczytac opinie! Mam nadzieje ze przy nastepnym porodzie na niego nie trafie! Strasznie gburowaty, jakby robil to co robi za kare..
Gość

Wróć do Konin