Poczta zaloguj się przez facebooka
Login:
Hasło:
Przypomnij hasłoZapamiętaj mnie

bar kolo E.Leclerc

bar kolo E.Leclerc

Postautor: bar kolo E.Leclerc » 1 lutego 2013, 14:29

co to za knajpa jak jedzenie?
bar kolo E.Leclerc

Re: bar kolo E.Leclerc

Postautor: Gość » 1 lutego 2013, 14:45

Liche kebusie.
Gość

Postautor: Gość » 1 lutego 2013, 16:21

Obsługa super, ale jedzenie kiepskie, jakieś takie niedoprawione, a jak już jest przyprawa to tylko papryka, że zabija smak wszystkiego.
Gość

Postautor: GOŚĆ » 3 lutego 2013, 02:00

Po co ten temat. Widać że konkurencja nie śpi. Szyld nad lokalem mówi wszystko za siebie.
Najlepsze kebaby w koninie i to za cenę jak w Poznaniu. Kebab koło E.Lecrerk i ten na Dworcowej ma ta sama właścicielka.
Proponuję konkurencji obmyśleć coś innego jak ****** temat plus swoje ***** komentarze. Żenada. Wstyd.
GOŚĆ

Postautor: GOŚĆ » 3 lutego 2013, 02:18

Co za gno..... tu piszą.
Jestem z V - tego i podziękować że nie muszę już jechać do centrum na kebsa.
Moje dzieciary są uzależnione od tego szajsu ale lepiej od tego jak od chemii z maka
GOŚĆ

Postautor: okioki » 4 lutego 2013, 09:27

najśmieszniejsze jest to, że ludzie piszą ,,ceny jak w Poznaniu" szkoda, że nie zarabiamy tyle co w Poznaniu i szkoda, że konińskie dorobkiewicze za syf, który podają chcą tyle kasy. Najgorzej i najdrożej jest na przeciwko basenu, ten przy leklerku jest w miarę ok i chyba jeden z najtańszych
okioki

Postautor: Gość » 4 lutego 2013, 11:56

GOŚĆ pisze:Co za gno..... tu piszą.
Jestem z V - tego i podziękować że nie muszę już jechać do centrum na kebsa.
Moje dzieciary są uzależnione od tego szajsu ale lepiej od tego jak od chemii z maka

Uważa prostaku na słowa. Do mnie należy post, w którym pisałam, że jedzenie niedoprawione. To co, skrytykować nie można, bo zaraz konkurencja albo g...
Puknij się w ten ***** łeb. Tak to odzywać się możesz do swoich dzieci, które jak widać też tratujesz bez szacunku. Szkoda, że ukrywasz się tchórzu za kompem, bo mój mąż wytłumaczyłby ci na czym polega szacunek do ludzi.
Gość

Wróć do Konin