Poczta zaloguj się przez facebooka
Login:
Hasło:
Przypomnij hasłoZapamiętaj mnie

Niepłacony abonament RTV

Niepłacony abonament RTV

Postautor: gość » 17 października 2013, 22:02

Witam.Nie płaciłam abonamentu teraz dostałam wezwanie do zapłaty za 3 lata .Czy można jakoś rozłożyć to na raty?Czy mieliście podobne przypadki?
gość

Re: Niepłacony abonament RTV

Postautor: Gość » 17 października 2013, 22:04

Bardzo dobrze! Długo czekaliśmy na tak skuteczną władzę! Tyle mieliśmy rządów i każdemu brakowało pomysłu na uregulowanie spraw abonamentu!!!
Gość

Postautor: Gość » 17 października 2013, 22:07

gość pisze:Witam.Nie płaciłam abonamentu teraz dostałam wezwanie do zapłaty za 3 lata .Czy można jakoś rozłożyć to na raty?Czy mieliście podobne przypadki?

Na raty to masz cały czas rozłożony, abonament można płacić w ratach miesięcznych, kwartalnych, rocznych... Jak kto woli! Ale Polak naiwny, posłuchał Tuska, który nagabywał do niepłacenia, gdy był w opozycji, a teraz sobie weźmie z odsetkami. Dzwon do Bydgoszczy i spróbuj ustalić raty
Gość

Postautor: Gość » 17 października 2013, 22:08

nie plac. odpisz, ze nie posiadalas zadnego odbiornika przez 3 lata i masz na to 10 swiadkow. sprawa wygrana. nie sponsoruj tej bandy oszustow.
Gość

Postautor: Gość » 17 października 2013, 22:12

Gość pisze:nie plac. odpisz, ze nie posiadalas zadnego odbiornika przez 3 lata i masz na to 10 swiadkow. sprawa wygrana. nie sponsoruj tej bandy oszustow.

O WYREJESTROWANIU ODBIORNIKA TRZEBA BYŁO MYŚLEĆ WCZEŚNIEJ, NIE TERAZ JAK JEST DŁUG
Gość

Postautor: Gość » 17 października 2013, 22:15

nie zmienia to faktu, ze jezeli masz 10 swiadkow to sad umorzy ten haracz w postaci abonamentu ;)
Ten swiat juz oszalal... chca zeby ludzie placili za cos dzieki czemu piorom im mozgi... a te glupie ludziki placa. co wiecej - znajda sie jeszcze takie przychlasty, ktore to popieraja ;)
Gość

Postautor: Gość » 17 października 2013, 22:20

nie plac. z tym gownem jak z fotoradarami i straza miejska. w necie masz sporo porad jak im pokazac srodkowy palec. placa tylko glupcy, ktorzy daja sie doic.
Gość

Postautor: Gość » 18 października 2013, 08:02

Nikt myślący nie rejestruje odbiorników,a każdy mądry już dawno je wyrejestrował.Tej mafii manipulatorów i badziewnych produkcji nie należy i nie wolno wspierać.
Gość

Postautor: Gość » 18 października 2013, 08:37

tez chyba 16tego takie pismo otrzymalem. Lezy awizo wiec pewnie od nich bo nadane w Zabrzu polecony a z tamtym regionem nic wspólnego nie mam. Czy list był nadany w Zabrzu?
Gość

Postautor: Gość » 18 października 2013, 11:22

bierzcie swiadkow, ze nie posiadaliscie odbiornika. przeproscie za to, ze zapomnieliscie wyrejestrowac a na koniec mozecie zasmiac im sie w ryj i powiedziec zeby sami sponsorowali media, ktorymi mieszaja ludziom w glowach i sieja unijna propagande. dokladnie jak z fotoradarami i policyjnymi suszarkami iskra - nie przyjmowac mandatow/ w sadzie jestescie uniewinnieni.
Gość

Postautor: djikwetuakn » 18 października 2013, 14:09

u mnie w pracy weszli ludziom na pensje przez urzad skarbowy
djikwetuakn

Postautor: rtx » 18 października 2013, 14:12

djikwetuakn pisze:u mnie w pracy weszli ludziom na pensje przez urzad skarbowy

mi tez weszli malo tego zablokowali moje konta i zaplacic musialam
rtx

Postautor: Gość » 18 października 2013, 14:38

bo to sie odwolac trzeba od tego a nie olac sprawe.
Gość

Postautor: Gość » 18 października 2013, 16:18

bardzo dobrze, ze tUSK wyciągnie te pieniądze ludziom spod gardeł...

szkoda tylko,że malo kto zrozumie, ze nie wolno wierzyć politykom, nawet z PO
Gość

Postautor: Gość » 18 października 2013, 18:20

Gość pisze:bardzo dobrze, ze tUSK wyciągnie te pieniądze ludziom spod gardeł...

szkoda tylko,że malo kto zrozumie, ze nie wolno wierzyć politykom, nawet z PO

no nie wiem ,czy jest się z czego cieszyć...z tych pieniędzy opłacani są ci nasi pseudocelebryci,pseudogwiazdy i pseudoaktorzy...przecież jak chałturzą to muszą mieć skądś pensje!
Gość

Następna

Wróć do Konin