Poczta zaloguj się przez facebooka
Login:
Hasło:
Przypomnij hasłoZapamiętaj mnie

ENDOKRYNOLOG

ENDOKRYNOLOG

Postautor: Gość » 6 października 2011, 15:53

Czy w Kole jest jakiś endokrynolog?
Czy przyjmuje na NFZ?
Kogo polecacie?
Gość

Postautor: Gość » 6 października 2011, 16:13

Tak jest, Dr. Szymaniak. Przyjmuje w tej przychodni koło ryneczku na NFZ ale tylko w czwartki i wtorki. Ja tez do niej chodze.
Gość

Re: ENDOKRYNOLOG

Postautor: Gość » 6 października 2011, 16:47

Anonymous pisze:Czy w Kole jest jakiś endokrynolog?
Czy przyjmuje na NFZ?
Kogo polecacie?

Medyk przyjmuje prywatnie nie polecam
Gość

endokrynolog

Postautor: marek2 » 6 października 2011, 18:19

Ja leczę się od 17 lat u Doktora Gąsiora z Krzymowa przyjmuje w Koninie na fundusz NFZ-leczę się na tarczyce
marek2

Postautor: Gość » 8 października 2011, 21:34

Gość pisze:Tak jest, Dr. Szymaniak. Przyjmuje w tej przychodni koło ryneczku na NFZ ale tylko w czwartki i wtorki. Ja tez do niej chodze.

trzeba sie wcześniej umówić?
czy można iść w czwartek i będzie się przyjętym?
czy są kolejki ? jeśli tak, to jak długo się czaka na wizytę?
chcę się leczyć z NFZ ...z ciekawości chciałabym wiedzieć ile wynosi wizyta prywatna?

pytam, bo podobno mam tarczycę chorą { mam wole na szyii} a nigdy nie byłam u endokrynolog.

Za wskazówki i informację będę wdzięczna.
Gość

Postautor: Gość » 10 października 2011, 02:38

????
Gość

Postautor: Gość » 10 października 2011, 18:46

Anonymous pisze:
Gość pisze:Tak jest, Dr. Szymaniak. Przyjmuje w tej przychodni koło ryneczku na NFZ ale tylko w czwartki i wtorki. Ja tez do niej chodze.

chcę się leczyć z NFZ ...z ciekawości chciałabym wiedzieć ile wynosi wizyta prywatna?

pytam, bo podobno mam tarczycę chorą { mam wole na szyii} a nigdy nie byłam u endokrynolog.

Ponawiam ...

Za wskazówki i informację będę wdzięczna
Gość

Postautor: Gość » 13 października 2011, 07:22

Anonymous pisze:

Czy nikt nie zna odpowiedzi na postawione pytania?

.
Gość

Postautor: Gość » 13 października 2011, 19:51

NR DO PANI DOKTOR 601-580-753, JA DZWONIE Z TYGODNIOWYM WYPRZEDZENIEM I UMAWIAM SIE NA GODZINE. RADZE TEŻ TAK UCZYNIĆ
Gość

Re:

Postautor: Gość » 9 czerwca 2012, 22:39

Gość pisze:NR DO PANI DOKTOR 601-580-753, JA DZWONIE Z TYGODNIOWYM WYPRZEDZENIEM I UMAWIAM SIE NA GODZINE. RADZE TEŻ TAK UCZYNIĆ

czy ten numer jest od wizyt na NFZ?
Gość

Re: Re:

Postautor: Gość » 10 czerwca 2012, 00:06

Gość pisze:
Gość pisze:NR DO PANI DOKTOR 601-580-753, JA DZWONIE Z TYGODNIOWYM WYPRZEDZENIEM I UMAWIAM SIE NA GODZINE. RADZE TEŻ TAK UCZYNIĆ

Dzwoniłam i dowiedziałam się że p.dr. nie podpisała umowy z NFZ i przyjmuje tylko prywatnie. Z tego wynika,że leczyć mogą się tylko Ci co mają kasę, pozostali pacjenci mogą cierpieć a w ostateczności umierać.
Mamy super profilaktykę w służbie zdrowia.
Gość

Postautor: Gość » 10 czerwca 2012, 00:09

Polecam preparat JODID, czy jakoś tak. Po 3 miesiącach, tak włosy, jak i paznokcie poprawiły sie o 100%.
Gość

Re: Re:

Postautor: Gość » 10 czerwca 2012, 11:25

Gość pisze:
Gość pisze:

Dzwoniłam i dowiedziałam się że p.dr. nie podpisała umowy z NFZ i przyjmuje tylko prywatnie. Z tego wynika,że leczyć mogą się tylko Ci co mają kasę, pozostali pacjenci mogą cierpieć a w ostateczności umierać.
Mamy super profilaktykę w służbie zdrowia.

A ile kosztuję wizyta?

Orientuję się ktoś, czy przyjmuje jakiś endokrynolog na NFZ w Kole?
Gość

Postautor: ***** » 10 czerwca 2012, 17:31

wizyta u doktor szymaniak kosztuje 90 zł
ale tak szczerze to nie polecam, chodzę do niej od kilku lat i ostatnio zaczęła mnie kolokwialnie mówiąc "olewać" powiedziała, że sie pogorszyło ale kazała przyjść za rok mimo, iż mówiłam że ostatnio fatalnie się czuję. Bierze kasę a nic nie robi.....
Podobno w Koninie w Eskulapie jest dobry endokrynolog i przyjmuje na NFZ

Postautor: ***** » 10 czerwca 2012, 17:31

wizyta u doktor szymaniak kosztuje 90 zł
ale tak szczerze to nie polecam, chodzę do niej od kilku lat i ostatnio zaczęła mnie kolokwialnie mówiąc "olewać" powiedziała, że sie pogorszyło ale kazała przyjść za rok mimo, iż mówiłam że ostatnio fatalnie się czuję. Bierze kasę a nic nie robi.....
Podobno w Koninie w Eskulapie jest dobry endokrynolog i przyjmuje na NFZ

Następna

Wróć do Koło