Poczta zaloguj się przez facebooka
Login:
Hasło:
Przypomnij hasłoZapamiętaj mnie

Majówka koło

Majówka koło

Postautor: dfuyhftcsek » 28 kwietnia 2013, 15:49

Czy będzie jakaś majówka na stadionie czy w ogóle w Kole?
dfuyhftcsek

Re: Majówka koło

Postautor: Gość » 28 kwietnia 2013, 16:00

STAROSTA W DOBROWIE A BURMISTRZ W GRZEGORZEWIE ROBIA MAJOWKI. JAKA WLADZA TAKIE IMPREZY
Gość

Postautor: uyri67tut » 28 kwietnia 2013, 16:22

czyli, że nie będzie nic?
uyri67tut

Postautor: tarararrararmmm » 28 kwietnia 2013, 17:44

W Grzegorzewie jest wójt a nie BURMISTRZ patałachy ! -,-
tarararrararmmm

Postautor: Gość » 28 kwietnia 2013, 21:06

w osieku malym maja byc majowki
Gość

Postautor: Gość » 29 kwietnia 2013, 07:59

Ludzie dziwicie się że nie ma majówki? Ja się nie dziwie. Po takich majówkach tylko bijatyki, zniszczone samochody, postrzały.
Nie piszę tu tylko o młodzieży. Na majówkach dużo dorosłych ledwo chodzących z upojenia. Śpią na ławkach przy drzewach. Idź teraz z dziećmi co one sobie myślą. Czasami to nawet strach iść.
Gość

Postautor: Gość » 29 kwietnia 2013, 08:02

Gość pisze:Ludzie dziwicie się że nie ma majówki? Ja się nie dziwie. Po takich majówkach tylko bijatyki, zniszczone samochody, postrzały.
Nie piszę tu tylko o młodzieży. Na majówkach dużo dorosłych ledwo chodzących z upojenia. Śpią na ławkach przy drzewach. Idź teraz z dziećmi co one sobie myślą. Czasami to nawet strach iść.

No właśnie ktoś poruszył sedno sprawy. Nie ma majówki bo nie potrafią się zachować
Gość

Postautor: pener33 » 29 kwietnia 2013, 11:40

Gość pisze:
Gość pisze:Ludzie dziwicie się że nie ma majówki? Ja się nie dziwie. Po takich majówkach tylko bijatyki, zniszczone samochody, postrzały.

No właśnie ktoś poruszył sedno sprawy. Nie ma majówki bo nie potrafią się zachować

to kolejna peneriada!!! pozdrawiam pener
pener33

Postautor: Gość » 29 kwietnia 2013, 16:22

tarararrararmmm pisze:W Grzegorzewie jest wójt a nie BURMISTRZ patałachy ! -,-

Czytaj ćwoku ze zrozumieniem a jak jestes tepy albo nie w temacie to sie nie udzielaj..cw....u
Gość

Postautor: Gość » 29 kwietnia 2013, 17:58

Gość pisze:
tarararrararmmm pisze:W Grzegorzewie jest wójt a nie BURMISTRZ patałachy ! -,-

Czytaj ćwoku ze zrozumieniem a jak jestes tepy albo nie w temacie to sie nie udzielaj..cw....u

kulturalna rozmowa na forum...
Gość

Wróć do Koło