Poczta zaloguj się przez facebooka
Login:
Hasło:
Przypomnij hasłoZapamiętaj mnie

co sie dzieje

co sie dzieje

Postautor: zainteresowana. » 5 czerwca 2013, 19:46

co sie dzieje z plusem zadzwonic nie mozna a jak juz sie łaskawie polacze i ktos odbierze to tylko pare sekund sie porozmawia i piszą bład w polaczeniu kurcze wkurzyc sie można ......................................................... brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr u was tez sie tak dzieje???????????
zainteresowana.

Re: co sie dzieje

Postautor: hjklf » 5 czerwca 2013, 20:18

dużo ludzi tak ma. Ja przenosze numer do innej sieci.Od stycznia pisze reklamacje do plusa to mnie zmywają ,że już wysłali odpowiedz pisemna,ale idzier już od końca stycznia.Pisałem już ze 20 razy do nich,ale olewają to. zawsze to samo odpisują. najgorsza sieć!!
hjklf

Postautor: Gość » 5 czerwca 2013, 20:25

hjklf pisze:dużo ludzi tak ma. Ja przenosze numer do innej sieci.Od stycznia pisze reklamacje do plusa to mnie zmywają ,że już wysłali odpowiedz pisemna,ale idzier już od końca stycznia.Pisałem już ze 20 razy do nich,ale olewają to. zawsze to samo odpisują. najgorsza sieć!!

o jednego idiiote mniej.
Gość

Postautor: zainteresowana » 5 czerwca 2013, 20:30

wyrazaj sie ładniej u mnie tak samo blad w polaczeniu i normalnie wkurzyc sie mozna
zainteresowana

Postautor: Gość » 5 czerwca 2013, 22:13

A ja myślałam, że to mój telefon nawala.
Gość

Postautor: Gość » 5 czerwca 2013, 23:12

Ja już powoli tracę cierpliwość.Gadam ,gadam do telefonu długo ,a tu nagle telefon od osoby z którą niby rozmawiałam.
Gość

Postautor: jkhgf » 6 czerwca 2013, 06:38

Gość pisze:
hjklf pisze:dużo ludzi tak ma. Ja przenosze numer do innej sieci.Od stycznia pisze reklamacje do plusa to mnie zmywają ,że już wysłali odpowiedz pisemna,ale idzier już od końca stycznia.Pisałem już ze 20 razy do nich,ale olewają to. zawsze to samo odpisują. najgorsza sieć!!

o jednego idiiote mniej.

***** TO CIE ZROBIŁ BO ZAPOMNIAŁ W KIBLU SPUŚCIĆ!
jkhgf

Postautor: JFJJJ » 6 czerwca 2013, 06:39

jkhgf pisze:
Gość pisze:

o jednego idiiote mniej.

***** TO CIE ZROBIŁ BO ZAPOMNIAŁ W KIBLU SPUŚCIĆ!

JFJJJ

Wróć do Koło