Poczta zaloguj się przez facebooka
Login:
Hasło:
Przypomnij hasłoZapamiętaj mnie

Czy ktos sie wybiera do szkoly zaocznej

Czy ktos sie wybiera do szkoly zaocznej

Postautor: uczen nn » 27 lipca 2013, 17:17

witam.Czy ktos z was moze wybiera sie do szkoly sredniej zaocznej w kole od wrzesnia jesli tak to do ktorej i jaki kierunek,A moze lepiej do konina bo slyszalem ze wiecej kierunkow jest po gimnazjum i czy w wieku 27 lat wypada jeszcze isc do szkoly
uczen nn

Re: Czy ktos sie wybiera do szkoly zaocznej

Postautor: Gość » 27 lipca 2013, 17:20

w każdym wieku wypada się uczyć :)
Gość

Postautor: Gość » 27 lipca 2013, 20:23

ja idę ale do Koła l 25
Gość

Postautor: uczen nn » 27 lipca 2013, 20:28

Gość pisze:ja idę ale do Koła l 25

kolego lub kolezano a do ktorej szkoly sie wybierasz na kolejowa czy torunska czy to lo ?
uczen nn

Postautor: technik » 28 lipca 2013, 15:42

ja się zastanawiam czy nie pójść na kwalifikacyjny kurs zawodowy na elektryka lub mechanika lat 26. ZS CKU KONIN, ZSP KŁODAWA, AP EDUKACJA KONIN, WIEDZA KONIN LUB KOŁO. Czy ktoś byłby zainteresowany takimi kierunkami? Wydaje mi się ze nie utworzą tych kierunków ze względu na mała ilość chętnych
technik

Postautor: Gość » 28 lipca 2013, 17:29

na kolejową LO
Gość

Postautor: uczen nn » 28 lipca 2013, 17:44

technik pisze:ja się zastanawiam czy nie pójść na kwalifikacyjny kurs zawodowy na elektryka lub mechanika lat 26. ZS CKU KONIN, ZSP KŁODAWA, AP EDUKACJA KONIN, WIEDZA KONIN LUB KOŁO. Czy ktoś byłby zainteresowany takimi kierunkami? Wydaje mi się ze nie utworzą tych kierunków ze względu na mała ilość chętnych

to dobry pomysl bo tak naprawde po LO to nic ne ma .A moze orientujesz se gdzie mozna isc do szkoly o jakims kierunu ,mam na myslii szkole zaoczna po gimnazjum
uczen nn

Postautor: Gość » 28 lipca 2013, 18:25

uczen nn pisze:
technik pisze:ja się zastanawiam czy nie pójść na kwalifikacyjny kurs zawodowy na elektryka lub mechanika lat 26. ZS CKU KONIN, ZSP KŁODAWA, AP EDUKACJA KONIN, WIEDZA KONIN LUB KOŁO. Czy ktoś byłby zainteresowany takimi kierunkami? Wydaje mi się ze nie utworzą tych kierunków ze względu na mała ilość chętnych

to dobry pomysl bo tak naprawde po LO to nic ne ma .A moze orientujesz se gdzie mozna isc do szkoly o jakims kierunu ,mam na myslii szkole zaoczna po gimnazjum

własnie te szkoły co wymieniłem wyżej posiadają szeroką ofertę kierunków kwalifikacyjnych kursów zawodowych. Na taki kurs może zapisać się osoba bez względu na wykształcenie (minimum to chyba szkoła podstawowa badz gimanazjum). Poczytaj sobie o KKZ. Po takim kursie można uzupełnić wykształcenie i zdobyć tytuł technika i mature.
Gość

Postautor: uczen nn » 28 lipca 2013, 20:28

Gość pisze:
uczen nn pisze:

własnie te szkoły co wymieniłem wyżej posiadają szeroką ofertę kierunków kwalifikacyjnych kursów zawodowych. Na taki kurs może zapisać się osoba bez względu na wykształcenie (minimum to chyba szkoła podstawowa badz gimanazjum). Poczytaj sobie o KKZ. Po takim kursie można uzupełnić wykształcenie i zdobyć tytuł technika i mature.

jako ze jestem kierowca zawodowym mnie by interesowal kierunek technik logstyk ale ciekawe czy w koninie jest taki kierunek
uczen nn

Wróć do Koło