Dzisiaj jest niedziela 25 września 2016, imieniny: Aurelii, Kleofasa, Władysława WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (29864) SPORT FORUM FIRMY (5136) PRACA (45) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
12 / 11oC
Jutropogoda
17 / 10oC
Pojutrzepogoda
17 / 12oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl
POLECANE:
Udany, ale i emocjonujący debiut Owczarka w Górniku (24)Trudne spotkanie Medyka POLOmarket, pierwszy stracony gol (1)

zJAWY NA AUTOSTRADZIE...

Postautor: Gość » 20 kwietnia 2011, 15:07

Jeżeli chodzi ci o to miejsce na autostradzie w Kunach w okolicach wiaduktu to się mylisz... nadal są tam wypadki i na wiadukcie i na autostradzie (ludzie jadąc autostradą w tym miejscu widzą ludzi przechodzących przez ulice i nagle zjeżdżają na pobocze) mój wujek kiedyś przejeżdżał tam tędy i mówił że nagle zrobiła się mgła i nagle zobaczył kogoś na ulicy... to jest bardzo dziwne... słyszałam o tym że autostrada jest wybudowana na jakimś starym cmentarzu... A i ksiądz nie pomógł ani krzyż który jest postawiony koło autostrady i wiaduktu.... Nawet nie dawno wracałam od chłopaka i nie chcąc nawracać pojechałam uliczką gdzie stoi ten krzyż wierzcie mi nagle światła w samochodzie zaczęły mi migać a samochód dziwnie szarpać jak by miał mi zgasnąć powiedziałam sobie że nigdy więcej tam tędy nie przejadę nocą....
Gość

O

Postautor: Myslący1 » 21 kwietnia 2011, 07:00

****** w te bzdury wam uwierzy.Niezdawałem sobie sprawy ze tylu przycholi jest..LUDZIE LECZYĆ SIE!!
Myslący1

Postautor: Gość » 4 maja 2011, 14:11

no, ale krzyż to chyba dobrze bo chroni od zła więc dlaczego samochód ci zaczął gasnąć
Gość

Postautor: Gość » 10 maja 2011, 20:58

Anonymous pisze:no, ale krzyż to chyba dobrze bo chroni od zła więc dlaczego sZAPRASZAM NA STRONKĘ PARANORMALIUM_FORUM DYSKUSYJNEamochód ci zaczął gasnąć
Gość

Postautor: hmmm » 11 maja 2011, 13:01

Kiedy ja tam przejeżdzałem nocą w ogóle w pewnym momencie coś dziwnego się stało, jakoś dziwnie, mgła nie wiadomo skąd i dziwne cienie na drodze;/ do tej pory mam ciarki jak o tym pomyśle, myslalem ze to ze zmęczenia czy coś mi sie po prostu przewidziało ale widze ze nie tylko ja to miałem;/ 2 razy to mi się tam przytrafiło i więcej tamtędy nie jezdziłem i nie mam zamiaru;/
hmmm

Kto wie?

Postautor: mmm » 8 lipca 2011, 01:51

Chciałabym wznowić wątek...czy ktoś zna jeszcze inne miejsca w okolicach Konina ?
mmm

Re: zJAWY NA AUTOSTRADZIE...

Postautor: Gość » 20 lipca 2012, 15:24

Mieszkam w okolicy i często wieczorem biegam wzdłuż autostrady ale nigdy nic nie słyszałem, nie widziałem. Ale to możliwe jak ją robili to podobnież wykopali ludzkie szczątki. Ale czy to prawda to nie mam pojęcia.
Gość

Postautor: adohqj;dpuoqiao » 20 lipca 2012, 19:25

To co? Robimy wypad na tą autostradę, czy już daliście sobie z tym spokój?
adohqj;dpuoqiao

Postautor: Duchu » 20 lipca 2012, 23:00

Daj sobie spokój kolego,jeśli chcesz dobrze przesypiać noce,nie budzić się z potem na czole i rozdygotanym serduchem....
Duchu

Postautor: Kretynka » 3 września 2012, 22:29

Ja bym się w sumie chętnie przejechała ;)
Kretynka

Re: O

Postautor: zibi33 » 12 września 2012, 17:58

Myslący1 pisze:****** w te bzdury wam uwierzy.Niezdawałem sobie sprawy ze tylu przycholi jest..LUDZIE LECZYĆ SIE!!

Nie kazdemu dane jest cos widziec,slyszec.Nikomu tego nie zycze,by widzial cos,co jest trudne do wyjasnienia,ale Tobie tego zycze,Bys kiedys cos zobaczyl.Moze wtedy zmienisz zdanie,zamiast komus ublizac
zibi33

Re:

Postautor: lkjhgd » 3 stycznia 2013, 20:13

Duszek pisze:No dobrze skoro tyle osób wierzy w błąkające się po ziemskim globie dusze, to jakiego Wy jesteście wyznania? To nie wierzycie już w niebo, piekło i czyściec? Czy Waszym zdaniem to duszyczki czyścowe, piekielne czy też uciekinierzy z nieba się błąkają po tych łez padole?

a jak myslisz co oznaczają słowa "świętych obcowanie" w wyznaniu wiary..?
lkjhgd

Postautor: hipetka » 9 stycznia 2013, 14:23

Przejeżdzałam kiedyś tą autostradą po 3 w nocy. W pewnym momencie miałam wrażenie, że widzę jakieś cienie przed maską, potem na autostradzie. Ni z tego ni z owego, zrobiła się dalej mgła. Myślałam, że zawału dostanę...
hipetka
Nowy

Postautor: rankingowy » 29 stycznia 2013, 14:06

Ja to nie wyobrażam sobie takich sytuacji, jakie są opisywane. Może dlatego że jestem młodym kierowcą i trzeba uważać na własne reakcje w takim momencie.
rankingowy
Nowy

Postautor: kamikol » 6 lutego 2013, 14:10

Aż gęsiej skórki dostałam na samą myśl. A tak trochę zmienię temat czy to prawda że temperatura spada jak przychodzą do nas duchy.
kamikol
Nowy

PoprzedniaNastępna

Wróć do Zjawiska paranormalne