Poczta zaloguj się przez facebooka
Login:
Hasło:
Przypomnij hasłoZapamiętaj mnie

sex u mężczyzn

sex u mężczyzn

Postautor: Gość » 7 sierpnia 2012, 14:43

jaka może być przyczyna braku ochoty na seks u mężczyz? Jak to jest możliwe ze ok 30 leni facet wogóle nie odczuwa potrzeby kochania się itp.?
Gość

Re: sex u mężczyzn

Postautor: LOVERSSS » 7 sierpnia 2012, 15:18

Tak mozliwe jak nie ma ochoty na sex bo predzej kochal sie z inna proste ....
LOVERSSS

Postautor: ityle » 7 sierpnia 2012, 16:03

Gość pisze:jaka może być przyczyna braku ochoty na seks u mężczyz? Jak to jest możliwe ze ok 30 leni facet wogóle nie odczuwa potrzeby kochania się itp.?

Nie podnieca go partnerka,zmeczenie,stres,klopoty zdrowotne,impotencja,odmienna orientacja sexualna
ityle

Postautor: Gość » 7 sierpnia 2012, 16:04

Przeludnienie.
Natura zawsze znajdzie jakiś sposób.
Gość

Postautor: Gość » 7 sierpnia 2012, 16:37

ityle pisze:
Gość pisze:jaka może być przyczyna braku ochoty na seks u mężczyz? Jak to jest możliwe ze ok 30 leni facet wogóle nie odczuwa potrzeby kochania się itp.?

Nie podnieca go partnerka,zmeczenie,stres,klopoty zdrowotne,impotencja,odmienna orientacja sexualna

dodam do tego ze obca lepiej smakuje i nie ważna jaka byle cudzai obca
Gość

Postautor: mucha mucha » 7 sierpnia 2012, 17:09

mucha mucha
mucha mucha

Postautor: Gość » 8 sierpnia 2012, 11:18

a może kobieta wcześniej nie miała ochoty i facet poprostu przestał pożądać....
Gość

Postautor: malutka81 » 8 sierpnia 2012, 19:53

JA pomyslalabym ,ze ma inna...........
malutka81
Początkujący

Postautor: ona30. » 9 sierpnia 2012, 17:33

Gość pisze:a może kobieta wcześniej nie miała ochoty i facet poprostu przestał pożądać....

facet to nie swinia, prosić się nie będzie. teraz to w jej rękach, aby rozbudzić namiętność, też tak miałam parę lat temu...
ona30.

Postautor: gosccc » 17 sierpnia 2012, 14:10

facet potrzebuje czasem szalonej kotki,a nie jak większość robi to chyba z obowiązku położy sie jak kłoda i leży to sie nie dziwie,że nie ma ochoty wiem z doświadczenia. Miałem sporo dziewczyn więc mam porównanie.
gosccc

Postautor: szalon.. » 17 sierpnia 2012, 14:47

gosccc pisze:facet potrzebuje czasem szalonej kotki,a nie jak większość robi to chyba z obowiązku położy sie jak kłoda i leży to sie nie dziwie,że nie ma ochoty wiem z doświadczenia. Miałem sporo dziewczyn więc mam porównanie.

Ilu facetow,tyle upodoban.Jeden lubi szalona kotke,drugi cicha kicie,trzeci dominacje,czwarty miec dominujaca kobiete itd.,itd.:)
szalon..

Wróć do Intymnie