Dzisiaj jest poniedziałek 8 lutego 2016, imieniny: Piotra, Żakliny, Gniewomira WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (30735) SPORT FORUM FIRMY (4880) PRACA (47) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
8 / 7oC
Jutropogoda
7 / 7oC
Pojutrzepogoda
5 / 3oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl
POLECANE:
Podczas próby gaszenia pożaru, mężczyzna uległ poparzeniu (6)Studniówka II LO im. K. K. Baczyńskiego w Koninie (18)

sex u mężczyzn

sex u mężczyzn

Postautor: Gość » 7 sierpnia 2012, 13:43

jaka może być przyczyna braku ochoty na seks u mężczyz? Jak to jest możliwe ze ok 30 leni facet wogóle nie odczuwa potrzeby kochania się itp.?
Gość

Re: sex u mężczyzn

Postautor: LOVERSSS » 7 sierpnia 2012, 14:18

Tak mozliwe jak nie ma ochoty na sex bo predzej kochal sie z inna proste ....
LOVERSSS

Postautor: ityle » 7 sierpnia 2012, 15:03

Gość pisze:jaka może być przyczyna braku ochoty na seks u mężczyz? Jak to jest możliwe ze ok 30 leni facet wogóle nie odczuwa potrzeby kochania się itp.?

Nie podnieca go partnerka,zmeczenie,stres,klopoty zdrowotne,impotencja,odmienna orientacja sexualna
ityle

Postautor: Gość » 7 sierpnia 2012, 15:04

Przeludnienie.
Natura zawsze znajdzie jakiś sposób.
Gość

Postautor: Gość » 7 sierpnia 2012, 15:37

ityle pisze:
Gość pisze:jaka może być przyczyna braku ochoty na seks u mężczyz? Jak to jest możliwe ze ok 30 leni facet wogóle nie odczuwa potrzeby kochania się itp.?

Nie podnieca go partnerka,zmeczenie,stres,klopoty zdrowotne,impotencja,odmienna orientacja sexualna

dodam do tego ze obca lepiej smakuje i nie ważna jaka byle cudzai obca
Gość

Postautor: mucha mucha » 7 sierpnia 2012, 16:09

mucha mucha
mucha mucha

Postautor: Gość » 8 sierpnia 2012, 10:18

a może kobieta wcześniej nie miała ochoty i facet poprostu przestał pożądać....
Gość

Postautor: malutka81 » 8 sierpnia 2012, 18:53

JA pomyslalabym ,ze ma inna...........
malutka81
Początkujący

Postautor: ona30. » 9 sierpnia 2012, 16:33

Gość pisze:a może kobieta wcześniej nie miała ochoty i facet poprostu przestał pożądać....

facet to nie swinia, prosić się nie będzie. teraz to w jej rękach, aby rozbudzić namiętność, też tak miałam parę lat temu...
ona30.

Postautor: gosccc » 17 sierpnia 2012, 13:10

facet potrzebuje czasem szalonej kotki,a nie jak większość robi to chyba z obowiązku położy sie jak kłoda i leży to sie nie dziwie,że nie ma ochoty wiem z doświadczenia. Miałem sporo dziewczyn więc mam porównanie.
gosccc

Postautor: szalon.. » 17 sierpnia 2012, 13:47

gosccc pisze:facet potrzebuje czasem szalonej kotki,a nie jak większość robi to chyba z obowiązku położy sie jak kłoda i leży to sie nie dziwie,że nie ma ochoty wiem z doświadczenia. Miałem sporo dziewczyn więc mam porównanie.

Ilu facetow,tyle upodoban.Jeden lubi szalona kotke,drugi cicha kicie,trzeci dominacje,czwarty miec dominujaca kobiete itd.,itd.:)
szalon..

Postautor: kalinaWe » 10 września 2015, 14:20

A czy jest to wyłącznie brak potrzeby uprawiania seksu, czy na jakąkolwiek inną formę bliskości też nie ma ochoty? Z moim mężczyzną swego czasu było podobnie, unikał seksu, unikał mnie gdy chciałam się przytulić. Nawet zaczęłam myśleć, że albo go nie pociągam, albo ma inna na boku, ale okazało się, że przez przemęczenie zaczął mieć problemy ze wzwodem i jak 100-procentowy mężczyzna, wstydził mi się o tym powiedzieć.Kamagra załatwiła problem i jest z nim coraz lepiej.
kalinaWe

Postautor: mirex3 » 16 września 2015, 13:54

Nie mam pojęcia. Ja mam zawsze :)
mirex3
Nowy

Postautor: mirex3 » 16 września 2015, 13:54

Nie mam pojęcia. Ja mam zawsze :)
mirex3
Nowy

Postautor: antek.gigol » 15 października 2015, 19:19

No ja nie wyobrażam sobie małżeństwa bez sexu. Niestety to ta dr druga strona jest mało aktywna.
antek.gigol
Nowy

Następna

Wróć do Intymnie