Poczta zaloguj się przez facebooka
Login:
Hasło:
Przypomnij hasłoZapamiętaj mnie

co będzie na dni kłodawy ??

Re: co będzie na dni kłodawy ??

Postautor: jedna takaz » 10 czerwca 2013, 10:12

Tylko kto wie czy gdyby nie to nieszczesne Must be the music to ktos by slyszal o tym zespole,czy by sie tak wybil...pewnie nie ..
jedna takaz

Postautor: Gość » 10 czerwca 2013, 10:36

otóż na bank nie usłyszelibysmy o nich ponieważ nigdy nie tworzyli takiego zespołu, poszli na żywca a mianowicie sam wokalista ze swoim kuzynem, prosto z ulicy i zgłosili się, dopiero po zakwalifikowaniu się stworzyli zespoł.
Gość

Postautor: Gość » 10 czerwca 2013, 10:40

Gość pisze:otóż na bank nie usłyszelibysmy o nich ponieważ nigdy nie tworzyli takiego zespołu, poszli na żywca a mianowicie sam wokalista ze swoim kuzynem, prosto z ulicy i zgłosili się, dopiero po zakwalifikowaniu się stworzyli zespoł.

edit: poza tym żeby wygrać tak bardzo komerycjny program niekomercyjną muzyką to tez nie lada wyczyn..
Gość

Postautor: gość » 10 czerwca 2013, 11:49

Ludzie kochani....i dobrze, że są takie muzyczne programy, gdzie młodzi ludzie mogą się wybić i zaprezentować. Lemon wygrał ,ale nie w wyniku przypadku. Tam żeby wygrać to już trzeba grać ładnych kilka lat. Eksperci zasiadający w jury wyłapią każdy fałsz i wyczują słabego muzyka. W muzyce przypadek nie istnieje. Nawet wielkie giganty sceny światowej też nim zaistnieją to grają ze sobą parę dobrych lat. Widziałem w TV próby zespołu Metalicca przed światowym tourne. To nie jest tak łatwo jak my to widzimy... 10% talentu a 90% charówki na ostro.
gość

Postautor: morele » 10 czerwca 2013, 11:57

tak.. i poświęcenie się, rodziny a często też bywa że jej brakiem..
morele

Postautor: jedna takaz » 10 czerwca 2013, 13:13

tylko TEN caly LEMON. nawet nie wygral Tego mbtm
jedna takaz

Postautor: rrrrrhh » 12 czerwca 2013, 11:33

Jak to nie wygrał?! Proponuje zajrzeć do Internetu i dopiero się udzielać. Śmieszni jesteście..
PS mam nadzieję, że info o przybyciu zespołu jest rzeczywiście sprawdzony :)
rrrrrhh

Postautor: gość » 12 czerwca 2013, 16:11

Nie mówcie nikomu, ale z bardzo poufnych rozmów wynika, że właśnie ona ma przyjechać...tak, tak, ona............LADY GAGA.
Artystka do Polski przyleci swoim prywatnym samolotem. Wyląduje na lotnisku w Łodzi i luksusową limuzyną przyjedzie do Kłodawy, gdzie da tylko jeden występ w Parku Górnika na stadionie. Aparatura nagłaśniająca, scena i oprawa świetlna przyjadą z Niemiec. Jeden z kłodawiaków jest w Londynie ważną i bogatą figurą i znajomym Lady Gagi. To on jest sponsorem tego całego show! Dziękujemy mu za to! Ten piękny gest niech świadczy, że w Kłodawie są i dobrzy ludzie...

http://www.youtube.com/watch?v=qM2y-UbCUdg
gość

Postautor: fan85 » 12 czerwca 2013, 20:43

Wiadomości z ostatniej chwili. :) zamiast zespołu lemon pojawi się zespoł power play (disco polo)
fan85

Postautor: gość » 12 czerwca 2013, 21:49

fan85 pisze:Wiadomości z ostatniej chwili. :) zamiast zespołu lemon pojawi się zespoł power play (disco polo)

DISCO POLO-tanie g..wno dla cienkich Bolków. Troche piwa, wódki, disco-polo, trochę rozebranych dziewuch i już jest tania kultura dla przeciętniaków z Kłodawy. Bawta sie cienkie Bolki!!!
gość

Postautor: Gość » 14 czerwca 2013, 16:18

gość pisze:
fan85 pisze:Wiadomości z ostatniej chwili. :) zamiast zespołu lemon pojawi się zespoł power play (disco polo)

DISCO POLO-tanie g..wno dla cienkich Bolków. Troche piwa, wódki, disco-polo, trochę rozebranych dziewuch i już jest tania kultura dla przeciętniaków z Kłodawy. Bawta sie cienkie Bolki!!!

bleeeee jak szłysze ja uwielbiam ją to mi sie zygac chce .................
Gość

Postautor: Gość » 14 czerwca 2013, 16:22

Gość pisze:
gość pisze:

bleeeee jak szłysze ja uwielbiam ją to mi sie zygac chce .................

no to sobie żygnij
Gość

Postautor: gagagagaga » 14 czerwca 2013, 20:55

a wogole beda te dni kłodawy????? fajnie by było
gagagagaga

Poprzednia

Wróć do Kłodawa