Poczta zaloguj się przez facebooka
Login:
Hasło:
Przypomnij hasłoZapamiętaj mnie

Chwilówka, pożyczka bez BIK Kłodawa

Postautor: Marek Kłodawa » 7 marca 2014, 09:07

Potrzebna mi chwilówka, pożyczka bez BIK - najlepiej gdyby firma była w Kłodawie właśnie - czy ktoś może mi polecić jakąś tanią chwilówkę?
Marek Kłodawa

Re: Chwilówka, pożyczka bez BIK Kłodawa

Postautor: Mirek Kłodawa » 7 marca 2014, 14:29

Sprawdź na KUKUS - ja tam pożyczałem 1000 złotych na 60 dni i do oddania miałem 1100 złotych tylko
Mirek Kłodawa

Postautor: Racławicki » 9 marca 2014, 21:29

Mirek Kłodawa pisze:Sprawdź na KUKUS - ja tam pożyczałem 1000 złotych na 60 dni i do oddania miałem 1100 złotych tylko

Ja brałem taką pożyczkę w HipoProfit - bez BIK na 23% - bardzo dobra pożyczka - sprawdź sobie
Racławicki

Postautor: Justyna L » 11 marca 2014, 17:26

Racławicki pisze:
Mirek Kłodawa pisze:Sprawdź na KUKUS - ja tam pożyczałem 1000 złotych na 60 dni i do oddania miałem 1100 złotych tylko

Ja brałem taką pożyczkę w HipoProfit - bez BIK na 23% - bardzo dobra pożyczka - sprawdź sobie

Dzięki - ja też dostałam tutaj pożyczkę i to darmową na 0% pierwszą.
Wzięłam ją kilka dni temu już bo brakło mi do 12 - wtedy mam wypłąte.
Justyna L

Postautor: wwweee » 13 marca 2014, 07:28

Dzięki - ja także dostałem pożyczkę w tej firmie KUKUS na 5 000 złotych od ręki na konto bez zaświadczeń i sprawdzanie w bik
wwweee

Postautor: Beata Kłodawa » 17 marca 2014, 08:06

Kłodawa to nie jest znowu takie małe miasto więc ja nie wiem skąd takie problemy ze znalezieniem pożyczki bez bik.
A sprawdzał ktoś z was w ABREWO? Na ich stronie www się dowiecie więcej o ich chwilówkach i pożyczkach
Beata Kłodawa

Postautor: Jaseek » 18 marca 2014, 07:57

Beata Kłodawa pisze:Kłodawa to nie jest znowu takie małe miasto więc ja nie wiem skąd takie problemy ze znalezieniem pożyczki bez bik.
A sprawdzał ktoś z was w ABREWO? Na ich stronie www się dowiecie więcej o ich chwilówkach i pożyczkach

W Kłodowie nie ma tanich pożyczek, już lepiej faktycznie korzystać z takich co tu podaje kolega bo tam widzę, że są dobre oferty.
Jaseek

Postautor: lecka » 18 marca 2014, 13:49

Dlatego warto jest moim zdaniem skorzystać z porównania poszczególnych pożyczek w sieci. To miejsce zawiera na przykład dobre zestawienie, dzięki któremu będzie można zdecydować się na tę najbardziej korzystną.
Niestety musimy mieć świadomość, że takie pożyczki są bardzo wysoko oprocentowane tak więc łatwo jest przez nie wpaść w większe długi.
lecka

Postautor: Kłodawa Jan » 19 marca 2014, 08:53

Ja w tym Kukusie złożyłem wniosek i dostałem bardzo tanią ofertę pożyczki bez bik.
W Kłodawie na takie oferty nawet nie ma co liczyć
Kłodawa Jan

Postautor: pozyczek » 24 marca 2014, 08:12

Ja jak szukałem w Kłodawie takiej pożyczki to byłem u doradcy i on szukał w Kłodawie najlepszej oferty pożyczki chwilówki :)
pozyczek

Postautor: pozyczek » 25 marca 2014, 07:57

pozyczek pisze:Chwilówka, pożyczka bez BIK Kłodawa

Ja jak szukałem w Kłodawie takiej pożyczki to byłem u doradcy i on szukał w Kłodawie najlepszej oferty pożyczki chwilówki :)

Wysłałem wniosek i czekam na pożyczkę - zobaczymy czy faktycznie takie tanie pożyczki mają.
pozyczek

Postautor: mila5 » 17 kwietnia 2014, 18:05

Pożyczkę bez BIK możecie wziąć tutaj: http://pozyczkadlazadluzonych.info Można dostać nawet 300 tys zł bez zbędnych zaświadczeń, nawet mając komornika na głowie.
mila5

Postautor: jaaa » 18 kwietnia 2014, 06:50

To ich strona tak???? http://kukus.pl/

Dzięki - wysłałem wczoraj wniosek i czekam na odpwoiedź.
jaaa

Postautor: Zimna » 25 kwietnia 2014, 16:08

Dobrą pożyczkę można uzyskać u nich: http://jedynatakapozyczka.pl Mają proste formalności- nie sprawdzają klientów w BIK, nie patrzą na komornika, nie wymagają też zbędnych zaświadczeń.
Zimna

Postautor: NOWA-FIRMA » 22 maja 2014, 07:44

Ja polecam wam nową firmę pożyczkową - KASIASTO.pl
Myślę że spodoba wam sięn ich oferta jeśli potrzebujecie dobrej pożyczki
NOWA-FIRMA

Następna

Wróć do Kłodawa