Poczta zaloguj się przez facebooka
Login:
Hasło:
Przypomnij hasłoZapamiętaj mnie

Adidas ul. Chopina 17

Adidas ul. Chopina 17

Postautor: Gość » 9 lutego 2011, 15:27

Nie kupujcię w adidasie na zatorzu tj. Sklep Sportowy ul. Chopina 17 większość to warszawki a reklamacje to już w ogóle porażka ta właścicielka nigdy ich nie wysyla ma znajomego rzeczoznawce pan Nawrocki któremu płaci za negatywne opinię a te które niby uznaje to naprawia szewc! Wiem to na milion procent także zastanówcię się przed zakupami w tym prowizorycznym sklepie
Gość

Postautor: Gość » 9 lutego 2011, 15:32

COŚ W TYM JEST 2x TAM REKLAMOWAŁEM I BYŁY TAK CH.. Zszyte
Gość

Postautor: Gość » 9 lutego 2011, 15:37

kto w dzisiejszych czasach chodzi w adidasach?
Gość

Postautor: Gość » 9 lutego 2011, 15:40

Właścicielka ruda 50latka myśli że mądra jest a tak naprawdę to analfabeta prawny już dawno powinni jej zamknac ten sklep za te wszystkie przekręty
Gość

Postautor: Gość » 9 lutego 2011, 15:43

SĄ TACY CO TAM KUPUJĄ A PÓŹNIEJ Z BABA MUSZĄ SIĘ UŻERAC
Gość

Postautor: adsc sds » 9 lutego 2011, 17:21

Ale chodzi wam o ten pseudo adidas obok wejscia do tunelu, tam na pietrze? Tez slyszalem ze tam podrobki maja.. Jedyny oryginalny adidas to chyba w Pasazu Fryderyk..
adsc sds

Postautor: Gość » 9 lutego 2011, 17:23

a właścicielka to co była pracownica kolejan wyrąbana z pracy i szukająca zemsty???/
to po co tam pracowałaś zeby teraz prac brudy na zewnątrz, skoro jestes taka solidna firma to dlaczego nie mówiłas klientom wprost ze towar jest wadliwy
Gość

Postautor: Gość » 9 lutego 2011, 19:45

Te sklepiki to bazarówki dlatego nie uznają reklamacji
Gość

Postautor: Gość » 9 lutego 2011, 19:54

To dlaczego przy zakupie sprzedawca mówi że jest gwarancja skoro w praktyce jej nie ma
Gość

Postautor: Gość » 9 lutego 2011, 20:29

Mówią tak żeby sprzedać proste
Gość

Postautor: Gość » 9 lutego 2011, 21:11

Ja tam też już nie kupię nic, ostatnio po dwóch miesiącach od kupna butów poszedłem reklamować bo porobily się jakieś pęcherze i popekala "skóra", odrzucili reklamacje opisując że źle uzytkowalem haha chciałem żeby to odesłali do nike żeby od nich mieć opinię ale nie doczekałem się do tej pory bo pewnie umowy nawet z nimi nie mają
Gość

Postautor: Gość » 10 lutego 2011, 13:09

który to ten sklep Adidas? na zatorzu jest ich kilka
Gość

:@

Postautor: FDGF » 10 lutego 2011, 13:16

AHAAA TO DZIEKI ZE WOGOLE NAPISALES O TAKIM CZYMŚ....

WRR NIE KUPOIE TAM JUZ NICCCC
FDGF

Postautor: Gość » 10 lutego 2011, 13:50

Dobrze wiedzieć, tak myślałem że coś jest nie tak z tym sklepem kolega kiedyś tam kupił i z reklamacji nici były oczywiście a co najlepsze opinia przez właściciela sklepu była napisana ale nie chciał się już kłócić
Gość

Postautor: DTX » 14 lutego 2011, 12:19

też miałem kiedyś niemiłą przygodę z tym sklepem, historia podobna do poprzednich, nowe buty po niespełna trzech miesiacach nadawały się do pieca, reklamacja u nich to czysta fikcja, teraz kupuję w innych miejscach z resztą nie tylko buty ale też zwykłe ciuchy, polecam rozejrzeć sie po Konine mamy kilka fajnych miejsc, gdzie mozna kupić zarówno dobre oryginalne obuwie jak i odzież, mam na myśli sklepy z outletem a nie sieciówki w ferio czy hyper, gdzie ceny z kosmosu a jakość ta sama, jedyna różnica, to że w ferio i hyper macie najnowsze kolekcje wszystkich producentów a w outletach w większości kolekcje poprzednie i nadprodukcje ale za to w bardzo dobrych cenach
DTX

Następna

Wróć do Konin