Poczta zaloguj się przez facebooka
Login:
Hasło:
Przypomnij hasłoZapamiętaj mnie

Czy to możliwe okres dwa razy w miesiącu ?

Czy to możliwe okres dwa razy w miesiącu ?

Postautor: ...marta » 20 maja 2011, 08:48

Mam problem. Okres dostałam 1 maja i skończył mi sie 6. Teraz po kilku dniach patrze śluz z krwią. Do lekarza nie pójdę bo troszkę nie boje. Pierwszy raz mi się taki coś zdarzyło a miesiączkuje od 5lat.
...marta

Postautor: Gość » 20 maja 2011, 11:32

Musisz iść do lekarza bo to nie jest normalne mieć okres dwa razy w miesiącu tym bardziej ze miesiączkujesz od 5 lat i nigdy ci się to nie zdarzyło. Może masz upławy skoro to śluz z krwią, jakaś infekcja a może coś poważniejszego.
Gość

Postautor: gość » 20 maja 2011, 16:17

Do lekarza musisz iść.Być może jest to śluz owulacyjny ,często się tak zdarza ,ale sprawdzić musisz co się dzieję.
gość

Postautor: ...marta » 20 maja 2011, 18:18

Teraz ten śluz jest taki brązowy ciemny... Krew się pojawia lekko. Nie pójdę do lekarza boję się. ;/
...marta

Postautor: wsiod » 20 maja 2011, 18:37

bo partnera to stałego miec trza
wsiod

Postautor: Gość » 20 maja 2011, 20:05

...marta pisze:Teraz ten śluz jest taki brązowy ciemny... Krew się pojawia lekko. Nie pójdę do lekarza boję się. ;/

Hej może warto się do niego wybrać i go często odwiedzać koszt życia za niezbyt wielką cenę jako facet doradzam wam prywatnie chodzic
Gość

Postautor: Gość » 20 maja 2011, 21:48

czesc, ja mialam to samo okolo tydzien po okresie przez trzy miesiaczki wtedy moj cykl trwal 47 dni, badania i lekarz wszystko ok, to bylo u mnie normalne tez nigdy nie mialam, dzis juz mam okres po miesiacu i nirmalny niemaialm juz tych objawow. natomaist moja przyajciolka miala to i bardzo bolaace okresy i bol nawet gdy niemaial okresu i ma do usuniecia polipa bardzo duzego, zrob badania bo moga to byc owulacyjne plamienia, poczatkowa ciaza, nadzerka i inne choroby oraz zaburzenia hormonalne. Jestes na tyle dorosla ze kazda kobieta powinna sie badac, a ty uciekasz od problemu jak male dziecko i sie boisz. Na forum rozwiazania nie znajdziesz. pa
Gość

Wróć do Intymnie