Poczta zaloguj się przez facebooka
Login:
Hasło:
Przypomnij hasłoZapamiętaj mnie

najlepsze przedszkola w Koninie

Postautor: Gość » 26 stycznia 2011, 15:38

jw.P31" POD TĘCZĄ "ul.Różyckiego Zatorze
Gość

Postautor: Gość » 27 stycznia 2011, 18:58

gość pisze:przedszkole nr 31 znajduje się na ul. Przemysłowej obok straży
OBOK STRAŻY JEST PRZEDSZKOLE NR 32 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A 31 JEST OBOK SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 12
Gość

Postautor: Gość » 3 lutego 2011, 17:35

Polecam P nr 1, dyrektorka bardzo kompetentna i chętna do pomocy
Gość

Postautor: Gość » 3 lutego 2011, 17:54

A ja polecam przedszkole "Kosmatek", ul. Kopernika (Stary Konin). Pani Ewa i pani Wioletta- świetnie!
Gość

Postautor: Gość » 3 lutego 2011, 18:48

a ile płacicie drogie mamy za to przedszkole?
Gość

Postautor: Gość » 3 lutego 2011, 21:44

Przedszkole nr 31 "Pod Tęczą" :

Opłata za pobyt dziecka w przedszkolu powyżej 5 godzin / na 1 miesiąc
- 5 godzin 0,00 (w godz 8.00 - 13.00)
- 6 godzin 22,00
- 7 godzin 44,00
- 8 godzin 66,00
- 9 godzin 88,00
- 10 godzin 110,00

Opłata za posiłki - Stawka żywieniowa na 1 dzień
- Śniadanie godz. 8.30 - 1,50 zł
- Obiad godz. 12.30 -3,00 zł
- Podwieczorek I - godz. 14.30 -1,50 zł
- Podwieczorek II - godz. 16.30 -1,50 zł

Przedszkole nr 31 "Pod Tęczą" - moja córeczka uwielbia chodzić do przedszkola .Ja osobiście też jestem zadowolona.
Gość

Postautor: Gość » 8 lutego 2011, 21:35

Anonymous pisze:A ja polecam przedszkole "Kosmatek", ul. Kopernika (Stary Konin). Pani Ewa i pani Wioletta- świetnie!
Ja polecam przedszkole nr 32 ! Wykształcona zawsze chętna do pomocy kadra , przedszkole czyste i zadbane , placówka integracyjna gdzie dzieciaki od małego uczą się tego , ze należy innym pomagać , bardzo miła Pani dyrektor ! na etacie logopeda, , psycholog specjalisci którzy powinni byc w każdej placówce oświatowej , zajęcia z Wczesnego Wspomagania Rozwoju Dziecka ! Nic dodać nic ująć ! Chodził tam mój syn ( świetnie przygotowany do edukacji wczesnoszkolnej ) , pozostałe dzieciaki tez tam będą chodziły ! Zostawiają tam dziecko byłam pewna ,że nie zostawiam płaczącego dziecka stojącego samotnie w koncie ! JUZ OD PROGU WYCHODZIŁY PO NIEGO NAUCZYCIELKI ,PANIE WOŻNE MIMO TEGO ŻE DZIECI MNÓSTWO I Z TEGO CO WIDZIAŁAM TEŻ I DZIECIACZKI Z UPOŚLEDZENIAMI !
Gość

Postautor: kkk » 5 kwietnia 2011, 09:37

ja nie polecam przedszkola 32 koło strazy ul. Przemysłowa
kkk

Postautor: Mama przedszkolaka » 6 kwietnia 2011, 12:24

A ja polecam przedszkole prywatne na V osiedlu, jestem zadowolona , w grupie mała ilość dzieci , kameralnie, cicho i spokojnie, wiadomo tanio nie jest ale coś za coś.
Mama przedszkolaka

Postautor: Gość » 6 kwietnia 2011, 19:42

przedszkole Nr 32 samo pisze sobie autoreklame! Drogie panie odrobine samokrytycyzmu i pokory bo wiadomo jak jest.......
Gość

Postautor: Gość » 8 kwietnia 2011, 07:55

Anonymous pisze:
Anonymous pisze:A ja polecam przedszkole "Kosmatek", ul. Kopernika (Stary Konin). Pani Ewa i pani Wioletta- świetnie!
Ja polecam przedszkole nr 32 ! Wykształcona zawsze chętna do pomocy kadra , przedszkole czyste i zadbane , placówka integracyjna gdzie dzieciaki od małego uczą się tego , ze należy innym pomagać , bardzo miła Pani dyrektor ! na etacie logopeda, , psycholog specjalisci którzy powinni byc w każdej placówce oświatowej , zajęcia z Wczesnego Wspomagania Rozwoju Dziecka ! Nic dodać nic ująć ! Chodził tam mój syn ( świetnie przygotowany do edukacji wczesnoszkolnej ) , pozostałe dzieciaki tez tam będą chodziły ! Zostawiają tam dziecko byłam pewna ,że nie zostawiam płaczącego dziecka stojącego samotnie w koncie ! JUZ OD PROGU WYCHODZIŁY PO NIEGO NAUCZYCIELKI ,PANIE WOŻNE MIMO TEGO ŻE DZIECI MNÓSTWO I Z TEGO CO WIDZIAŁAM TEŻ I DZIECIACZKI Z UPOŚLEDZENIAMI !

chyba faktycznie autoreklama

ja napiszę tak miałam porównanie te koło straży i inne w Koninie
Do mnie te przedszkole koło straży jest ok, zaprowadzałam tam bratanka i naprawde fajne i miłe przedszkolanki, budynek taki komunistyczny jeszcze ;( ale kadra super no może ta od angielskiego nie halo
Teraz zaprowadzam do innego przedszkola i zawsze to samo od rana panie przedszkolanki siedzą w jednym pokoju tworzą tzw. kółko graniaste i gadają która co jadła wczoraj i jak sie potyem czuła - szydera.
Najlepiej widać jakie prace wywieszają na korytarzach dzieci. Jak sie którejs chce to dzieci malują, wyklejają, szyją a jak na odpierdziel to tylko kolorują kserówki. Po pracach widać ktora nauczycielka sie przykłada a która siedzi przy kompie i dubie w nosie
Gość

Postautor: Gość » 8 kwietnia 2011, 08:32

Polecam przedszkole Jaś Wędrowniczek.Moja córka chodzi już tam drugi rok i jest super.Pozdrawiam kadrę z misiaków.
Najbardziej denerwuje mnie to że rodzice z mojej grupy obgadują nauczycielkę ,któa jest bardzo dobrym pedagogiem.Lecz prosto w oczy nic nie chcą jej powiedzieć.Ja miałam drobny problem,porozmiawiałam,wyaśniłam i jest ok.
Moja córcia bardzo lubi wszystkie Panie jednakowo.Niestety wymagać od maluchów trochę trzeba to zaprocentuje w przyszłości.
Gość

przedszkole

Postautor: koninianka » 6 czerwca 2011, 14:25

Ja odradzam Pętliczka !!! i prawie całą kadre !!! traktowani sa dobrz tylko rodzice tzw"idealni" tzn tata ,mama w komplecie ... inni traktowani sa gorzej !!! Składki nie wiedomo na co !!! ???
Oszuści!!!
koninianka

Magdalena

Postautor: Gość » 6 czerwca 2011, 16:48

Ja polecam kubusia puchatka - zdecydowanie super! Pani Małogosia z maluchów super kobieta, pani woźna też do rany przyłóż. Ogólnie aż miło tam wejść
Gość

Re: przedszkole

Postautor: SAMOTNA matka » 9 czerwca 2011, 18:08

koninianka pisze:Ja odradzam Pętliczka !!! i prawie całą kadre !!! traktowani sa dobrz tylko rodzice tzw"idealni" tzn tata ,mama w komplecie ... inni traktowani sa gorzej !!! Składki nie wiedomo na co !!! ???
Oszuści!!!

CHYBA "PENTLICZKA"!!!!!!!
JEŚLI TAM JEST PANI/PANA DZIECKO, TO Z PEWNOŚCIĄ WIELKIE SCZĘŚCIE.

NAJLEPSZE W CAŁYM KONINIE, WSZYSTKO NA WYSOKIM POZIOMIE, A JEŚLI NIE WIADOMO NA CO SKŁADKI???-ZAWSZE JESTEŚMY INFORMOWAMI CO, KIEDY, JAKI KOSZT I NIC NIE JEST OBOWIĄZKOWE!!!!!!!!!!!!!!!
SAMOTNA matka

PoprzedniaNastępna

Wróć do Konin