Poczta zaloguj się przez facebooka
Login:
Hasło:
Przypomnij hasłoZapamiętaj mnie

lidl koło

Postautor: Gość » 15 czerwca 2011, 08:06

Zalamka!
Gość

Postautor: Gość » 15 czerwca 2011, 13:00

Anonymous pisze:A więc jeszcze ze trzy Biedronki w Kole, bo te co mamy to za mało. Niedługo ich będzie w naszym mieście jak kiosków RUCHu za PRLu. Na każdym rogu. Mamy kapitalizm, wolny wybór i jeśli mam wybierać między np biedronkowym ketchupem lub piwem, co nawet nie stało obok w/w towarów, to wybaczcie Państwo, ale ja podziękuję. Poza tym jakie firmy mamy w kraju scricte Polskie? Żadnej? Więc tak czy siak nasze pieniążki idą na zachód. Wracając do tematu, to ja też chcę Lidla w Kole. I tu nie chodzi o spożywkę. Sprzęt AGD chociażby czy kosmetyki Lidl ma dużo lepsze i ciekawsze.

oprocz biedronek są jeszcze dwa polo markety, w których towary jakosciowo s już lepsze, kaufland, carrefour, kilka sklepów pssowskich i prywatnych a wam się marzy kolejny market?! po ch.uj on tutaj?!
Gość

Postautor: Gość » 15 czerwca 2011, 13:44

PENNY MARKT NIEMCY ODPOWIEDNIK POLSKIEJ BIEDRONKI
Gość

Postautor: Gość » 15 czerwca 2011, 13:46

PENNY MARKT NIEMCY ODPOWIEDNIK POLSKIEJ BIEDRONKI
Gość

Postautor: Gość » 15 czerwca 2011, 13:47

Anonymous pisze:PENNY MARKT NIEMCY ODPOWIEDNIK POLSKIEJ BIEDRONKI

dokładnie! przecież dla NIemca Aldi albo Lidl to jest sklep dla "biedoty" ak jk u nas Biedronka..
Gość

Postautor: Gość » 15 czerwca 2011, 14:25

Anonymous pisze: dokładnie! przecież dla NIemca Aldi albo Lidl to jest sklep dla "biedoty" ak jk u nas Biedronka..

to czemu ludzie przy kasie też kupują w biedronkach i innych marketach???przecież to dla biedoty!!!...i chyba nie byłeś w tym lidlu czy innym niemieckim markecie,,,jak na moje oko to biedota takimi furami nie podjeżdża pod markety....
Gość

Postautor: Gość » 15 czerwca 2011, 15:11

Anonymous pisze:
Anonymous pisze: dokładnie! przecież dla NIemca Aldi albo Lidl to jest sklep dla "biedoty" ak jk u nas Biedronka..

to czemu ludzie przy kasie też kupują w biedronkach i innych marketach???przecież to dla biedoty!!!...i chyba nie byłeś w tym lidlu czy innym niemieckim markecie,,,jak na moje oko to biedota takimi furami nie podjeżdża pod markety....

byłam w lidlu nie raz bo jestem przedswicielem handlowym.. i dlatego jak najbardziej nie rozumiem tej smiesznej fascynacji tym sklepem..czytaj ze zrozumieniem- biedota w cudzysłowiu- sugeruje cos co powiedział szanowny prezes pis
Gość

Postautor: Gość » 15 czerwca 2011, 16:18

Anonymous pisze:
Anonymous pisze:

byłam w lidlu nie raz bo jestem przedswicielem handlowym.. i dlatego jak najbardziej nie rozumiem tej smiesznej fascynacji tym sklepem..czytaj ze zrozumieniem- biedota w cudzysłowiu- sugeruje cos co powiedział szanowny prezes pis

byłaś w lidlu w niemczech nie raz??to dobrze światowa kobieta z ciebie...a właśnie miałem na myśli markety znajdujące się w niemczech i nie tylko lidl,,wypowiedź wyżej że niemcy takie sklepy uważają za biedotę,,to trochę śmieszne,,bo bardzo dużo niemców jeździ wypasionymi furami i tylko na zakupy do marketów i zostawiają tam grube €€€uro...i się nie fascynuje lidlem,,,tylko uważam,że są tam lepsze,co niektóre,rzeczy niż w biedrące....a jak miał bym wybierać tandetę polską czy niemiecką,to norma,że wybiorę niemiecką i przez to,,dla mnie mogą tego lidla wybudować...no i mogliby jedą biedrone i polo zlikwidować....czytaj ze zrozumieniem.....i jestem wróżką i wszystko przewidzę co ktoś miał na myśli pisząc biedota w cudzysłowie....pozdro....
Gość

Postautor: Gość » 15 czerwca 2011, 18:24

niemcy są bardzo oscczędni dlatego też pojadą do peeny markt mercem czy bmw ale tam nikt nie zwraca na to uwagi to normalne rzeczy
Gość

Postautor: Gość » 15 czerwca 2011, 18:30

JA TEŻ JESTEM ZA LIDLEM LUBIE TEN SKLEP ROBIE TAM ZAKUPY BIEDRONKA NIC NIE MA DOBREGO W SWOJEJ OFERCIE A NIE BĘDĘ SIE TRUŁ SMALCEM PRZYKŁAD KILO MARGARYNY NA CHLEB 2.49ZŁ TO Z CZEGO TO JEST LUB TE WĘDLINY NIE JESTEM BOGATY ALE WOLE MNIEJ NORMALNEJ KIEŁBASY JAK JEŚĆ DUŻO ŚWIŃSTWA WODY Z DOMIESZKĄ MIĘSA
Gość

Postautor: Gość » 15 czerwca 2011, 19:22

Anonymous pisze:
Anonymous pisze:
Anonymous pisze:

byłaś w lidlu w niemczech nie raz??to dobrze światowa kobieta z ciebie...a właśnie miałem na myśli markety znajdujące się w niemczech i nie tylko lidl,,wypowiedź wyżej że niemcy takie sklepy uważają za biedotę,,to trochę śmieszne,,bo bardzo dużo niemców jeździ wypasionymi furami i tylko na zakupy do marketów i zostawiają tam grube €€€uro...i się nie fascynuje lidlem,,,tylko uważam,że są tam lepsze,co niektóre,rzeczy niż w biedrące....a jak miał bym wybierać tandetę polską czy niemiecką,to norma,że wybiorę niemiecką i przez to,,dla mnie mogą tego lidla wybudować...no i mogliby jedą biedrone i polo zlikwidować....czytaj ze zrozumieniem.....i jestem wróżką i wszystko przewidzę co ktoś miał na myśli pisząc biedota w cudzysłowie....pozdro....

to wypier.dalaj do Niemiec jak Ci się tu tak nie podoba! Do biedronki też wielu bogatych Polaków chodzi i tyle w temacie. Ja po prostu uważam, że kolejny mrket w mieście w którym połowy ludzi nie stać na cokolwiek jest zbędny.. Ale smorząd grubą kasę za to bierzę.. Mógł być zakład pracy pobudowany, le nie, ludzie chcą Lidla, bo im się niemiecka czekolada marzy.. żałosne to jest, kłocicie się o ****** market zamiast zwrócić uwagę na to, że jeszcze rochę i w KOle zostaną sami emeryci, bo dla młodych nie ma tu perspektyw.. Jedyne co w Kole otwierają to kolejne markety i kolejne lumpeksy..
Gość

Postautor: Gość » 16 czerwca 2011, 13:27

Anonymous pisze:to wypier.dalaj do Niemiec jak Ci się tu tak nie podoba! Do biedronki też wielu bogatych Polaków chodzi i tyle w temacie. Ja po prostu uważam, że kolejny mrket w mieście w którym połowy ludzi nie stać na cokolwiek jest zbędny.. Ale smorząd grubą kasę za to bierzę.. Mógł być zakład pracy pobudowany, le nie, ludzie chcą Lidla, bo im się niemiecka czekolada marzy.. żałosne to jest, kłocicie się o ****** market zamiast zwrócić uwagę na to, że jeszcze rochę i w KOle zostaną sami emeryci, bo dla młodych nie ma tu perspektyw.. Jedyne co w Kole otwierają to kolejne markety i kolejne lumpeksy..

...nic nie był napisane że się tu komuś nie podoba,to tylko opinia co do lepszej tandety,, aaa i o biedronce też była wzmianka, że ludzie przy kasie do niej wbijają....
a ty cokolwiek zadziałałeś(łaś) w związku z tym zakładem pracy??? czy tylko piszesz o tym na forum, co ludzie mogliby zrobić,, a czy to zależne od mieszkańców? co nowego powstanie,, i tak zrobią(nasz rząd) co będą uważali za słuszne... i faktycznie jest już za dużo marketów w miasteczku(likwidacja dwóch stonek,polo i będzie po jednym markecie z innym logo), ale jak już uchwalone, o powstaniu nowego marketu, a nie zakładu pracy, to popieram lidla...daj ludziom wybór na coś nowego, jeśli to już nie jest ten zakład p... i ja również mogę napisać,,się wyprowadź do innego miasta, bo tu nie ma dla ciebie perspektyw, bo z tego co widzę to tobie się tu nie podoba...nara....
Gość

Postautor: Gość » 16 czerwca 2011, 16:13

uuu pisze:
Anonymous pisze:Ja wolę żeby moje pieniądze szły na zachód niż do polski za tak fatalną jakość.
Niemcy i zachód mają lepsze rzeczy co w polsce jest podróbką np. kawa kakao czekolada proszki itd. Na zachodzie dbają o jakość a w polsce o ilość
Słyszałem ,że od poniedziałku szykuje się w Lidlu promocja na kiełki fasoli. Super oferta specjalnie na nasz rynek. Życzę smacznego.
Dzisaj polecam na wp.pl artykuł pt 6 dzieci zatruło się mięsem z bakterią E coli. Kolejny dowód na rewelacyjną jakość produktów w Lidlu.
Gość

Postautor: Gość » 16 czerwca 2011, 16:34

i tak jesteśmy za LIDLEM
każdego to czeka że kopnie w kalendarz prędzej czy później ;)
Gość

Poprzednia

Wróć do Koło