Poczta zaloguj się przez facebooka
Login:
Hasło:
Przypomnij hasłoZapamiętaj mnie

JAKI PIES DO PILNOWANIA DOMU I PODWÓRKA!

JAKI PIES DO PILNOWANIA DOMU I PODWÓRKA!

Postautor: Gość » 20 sierpnia 2011, 08:50

niedługo przeprowadzamy się z mężem do swojego domu, ponieważ obok nas na chwile obecna nie ma innego domu triche boimy się włamań. Mam pytanie jakiej rasy psa polecacie do pilnowania podwórka?
Gość

Postautor: Gość » 20 sierpnia 2011, 12:31

Kup kaukaza!
Gość

Postautor: Gość » 20 sierpnia 2011, 15:30

Zgadzam się, straszy już postura, a i charakter ma cięzki. Jednak owczarek tez jest dobry, ale wzbudza mniejszy respekt.
Gość

Postautor: wacuś12345 » 21 sierpnia 2011, 07:49

Każdy duży pies straszy. Ludzie widząc dużego zwierza od razu zakładają, że musi być groźny i unikają. A jak jeszcze jest tabliczka "uwaga, agresywny pies", to każdy jest ostrożny.
wacuś12345

Postautor: Gość » 21 sierpnia 2011, 11:42

żaden pies nie pomoże, jeśli na odludzie zawita profesjonalny włamywacz czy grupa gangsterska! Taka ekipa jeśli wybierze się do was w odwiedziny, to będzie przygotowana w zastrzyk usypiający dla waszego psiaka i gaz usypiający dla was. Jak rano się obudzicie, to już będzie po strachu!
Gość

Postautor: Gość » 21 sierpnia 2011, 11:44

Kaukaz jest dobry, ale nie dla każdego!!!!! Jeśli ktoś nie ma ogromnej wiedzy, jak należy z takim psem postępować i jak go ułożyć, to może sprawiać duże problemy i być niebezpieczny, nawet dla domowników
Gość

Postautor: Gość » 21 sierpnia 2011, 11:53

Na dobrych 'Fachowców" nic nie pomoże. Przykład macie choćby na Solnej- pies, najnowsze systemy antywłamaniowe, super drzwi, alarmy, czujki itd. a jak przyszło co do czego, to wyrżnęli i zmasakrowali całą rodzinkę- nawet zwarta zabudowa i sąsiedzi za płotem niczego się nie domyślili!
Gość

Postautor: Gość » 21 sierpnia 2011, 12:34

bernardyn, bokser, owczarek niemiecki, kaukaz.... są to odpowiednie rasy
Gość

Postautor: Gość » 21 sierpnia 2011, 21:08

rottweiler - tylko i wylacznie
Gość

g

Postautor: miłosnik » 21 sierpnia 2011, 22:28

amstaff
miłosnik

Postautor: Gość » 21 sierpnia 2011, 22:46

dobry alarm wystarczy a jak juz to maly pies duzo szczeka..
Gość

Postautor: Gość » 22 sierpnia 2011, 12:19

Anonymous pisze:bernardyn, bokser, owczarek niemiecki, kaukaz.... są to odpowiednie rasy
JA MAM BOKSERA FAKT JEST BOJOWY :) LUDZIE SIE GO BOJĄ ZA SAM WYGLĄD ALE KIEDYŚ WESZŁAM PO CICHU DO DOMU A ON TAK CIEŻKO CHRAPAŁ LEŻĄC ŁAPAMI DO GÓRY NA FOTELU ŻE AŻ MI SIĘ ŚMIAĆ CHCIAŁO :) KOCHANE PSIAKI. TO WSZYSTKO ZALEŻY JAK WYCHOWASZ PSA :) CZY MA BYĆ STRÓŻEM CZY PRZYJACIELEM DOMU.
Gość

Postautor: Gość » 22 sierpnia 2011, 16:56

płot pod wysokim napięciem! lepszego zabezpieczenia nie ma, a jeśli ktoś się łapką sparzy, to jego problem, po co właził na nieswoje

ja mam położony przewód na murku, dziecko tam nie sięgnie, a złodziej jeśli będzie chciał płotek przeskoczyć, to się zdziwi, jak wysportowany by nie był, to u góry i tak będzie musiał się złapać, przewodu złapać!
Gość

Wróć do Konin