Poczta zaloguj się przez facebooka
Login:
Hasło:
Przypomnij hasłoZapamiętaj mnie

Zespol muzyczny Rytmix co sadzicie i tym 'zespole'?

Postautor: Gość » 12 stycznia 2012, 11:23

marek k pisze:Z tego co mi wiadomo. To ten czarny chlopak ukonczył szkołe muzyczna i gra na akordeonie. Więc nie wiem czemu myślicie i na jakiej podstawie stwierdzacie ze walą z mp3 nawet jesli nie słyszeliscie. Oglądałem płyte z wesela na którym grali i ludzie sie świetnie bawili, to bylo widac. Widzialem na filmie mają konkretny sprzęt klawisz KORG PA 500 a z tego keybordu można wyciągnąć cuda i myśle ze nie wyłożyli pieniędzy po to aby teraz walili z podkładów. I druga sprawa Jeśli ktoś gra na akordeonie to jednak coś musi potrafić, musi znać ten świat muzyki, inaczej wirtuozerie, czy interpretacje danego utworu. Ten czarny chlopak to nie byle kto. A jesli chodzi o jego głos to uważam ze dobrze śpiewa. Po prostu kwestia gustu
chyba ci slon na ucho nadepnal. Jak te jeki nazywasz spiewem to nie jest z toba dobrze. Jest tyle fajnych zespolow w okolicy, dajcie spokoj z jeczacymi dziecmi ten czarny to niech sie szkola zajmie bo do muzyki to on sie nie nadaje.
Gość

Postautor: Gość » 12 stycznia 2012, 11:49

...i co im po tym Korgu jak i tak puszczją mp3 bo nie potrafią wykorzystać jego potencjału...zresztą najważniejsze jest ,żeby na parkiecie się działo i podobało ludką...a jak się nie podoba to PAx3 czy Audya też nie pomoże:):):)
Gość

Postautor: Gość » 12 stycznia 2012, 17:07

NIE ZNAM TEGO ZESPOLU
Gość

Postautor: Gość » 12 stycznia 2012, 17:11

PAx3 czy Audya - to nie zespół to taka marka klawiszy:-)
Gość

Postautor: ldddd » 12 stycznia 2012, 18:31

Konkurencja sie dusi hahahaaa ;D
ldddd

Re: xxxx

Postautor: Gość » 12 stycznia 2012, 19:19

Anonymous pisze:Nie ma co sie oszukiwac na taki sprzet to potrzebna jest forsa.. a chlopaki dopiero zaczynają.. wiec uwazam ze taki korg pa 500 im wystarczy.. wystarczy wyobraznia i wszystko da sie zrobic.. wszyscy tu sie mądruja a zeby cos pokazac to pewnie nici z tego. kazdy lubi dowalic drugiej osobie. no niestety zazrdos, cala polska ;)

Tak naprawdę Korg PA-500 to jest dla początkujących ludzi a nie dla muzyków. A ten czarny chłopak nie skończył żadnej szkoły muzycznej bo kolo szkoły muzycznej to może szedł ale do niej nigdy nie wchodził. To jest żaden muzyk i nie maja żadnego wesela.
Gość

Postautor: Gość » 12 stycznia 2012, 19:25

ldddd pisze:Konkurencja sie dusi hahahaaa ;D

Konkurencja to podejrzewam za ma na na wasz zespól wywalone jajka hahaha
Gość

Postautor: Gość » 12 stycznia 2012, 19:28

Anonymous pisze:
Anonymous pisze:Nie ma co sie oszukiwac na taki sprzet to potrzebna jest forsa.. a chlopaki dopiero zaczynają.. wiec uwazam ze taki korg pa 500 im wystarczy.. wystarczy wyobraznia i wszystko da sie zrobic.. wszyscy tu sie mądruja a zeby cos pokazac to pewnie nici z tego. kazdy lubi dowalic drugiej osobie. no niestety zazrdos, cala polska ;)

Tak naprawdę Korg PA-500 to jest dla początkujących ludzi a nie dla muzyków. A ten czarny chłopak nie skończył żadnej szkoły muzycznej bo kolo szkoły muzycznej to może szedł ale do niej nigdy nie wchodził. To jest żaden muzyk i nie maja żadnego wesela.

Skoro wszyscy mówią ze nie graliście żadnego wesela i ze nie macie zespołu konkurencyjnego to wrzuć urywek filmu z waszej imprezy. Tylko nie mów ze nie masz nie możesz itp. Poprostu udowodni
Gość

Postautor: Gość » 12 stycznia 2012, 19:44

Anonymous pisze:
Anonymous pisze:

Skoro wszyscy mówią ze nie graliście żadnego wesela i ze nie macie zespołu konkurencyjnego to wrzuć urywek filmu z waszej imprezy. Tylko nie mów ze nie masz nie możesz itp. Poprostu udowodni

Produkcja trwa hahahahahahahahaha nie mają bo nie grali jeszcze żadnej imprezy :D
Gość

Postautor: Gość » 12 stycznia 2012, 21:09

Mam to gdzies co piszecie :) nie interesuje mnie to nawet :) ale jesli nie slyszałes to nie oceniaj bo to sie chore robi. Nie gram imprez typu dyskoteka poniewaz nie ma z tego kasy, nie cenie sie nisko ;) Gramy wesela przynajmniej jedno na miesiac. Jak dla mnie, dla młodego chlopaka grajac wesele za ponad tysiac to jest duza kasa.
Wchodze na scene patrząc na ludzi ktorzy swietnie sie bawia. Dlla mnie to jest zajebist* przyjemnosc. Wyobraz sobie nawet nie mam czym sie pobrudzic hahaa :) a Ty ? hahaha musisz "pracowac" jesli w ogole pracujesz, za tyle ile ja wyciagne w jedna noc i harujesz jak wół, sluchajac ludzi co Ci rozkażą. ;) Widzisz roznice?
I nie zrezygnuje z muzyki... To jest hobby, swietne hobby
Gość

Postautor: Gość » 12 stycznia 2012, 21:36

Anonymous pisze:Mam to gdzies co piszecie :) nie interesuje mnie to nawet :) ale jesli nie slyszałes to nie oceniaj bo to sie chore robi. Nie gram imprez typu dyskoteka poniewaz nie ma z tego kasy, nie cenie sie nisko ;) Gramy wesela przynajmniej jedno na miesiac. Jak dla mnie, dla młodego chlopaka grajac wesele za ponad tysiac to jest duza kasa.
Wchodze na scene patrząc na ludzi ktorzy swietnie sie bawia. Dlla mnie to jest zajebist* przyjemnosc. Wyobraz sobie nawet nie mam czym sie pobrudzic hahaa :) a Ty ? hahaha musisz "pracowac" jesli w ogole pracujesz, za tyle ile ja wyciagne w jedna noc i harujesz jak wół, sluchajac ludzi co Ci rozkażą. ;) Widzisz roznice?
I nie zrezygnuje z muzyki... To jest hobby, swietne hobby

Nie rozsmieszaj mnie smarkaczu! Ty grasz jedno wesele na miesiac? Chyba w swoich snach haha! Kto by cię wziąl - to twoje marne bimbanie i jęki. Nawet jeśli coś gdzieś zarobisz, to pewnie na zeszyty do szkoły tylko ci starczy! hahaha Co ty mozesz wiedziec o życiu i o zarabianiu na nie? Tym , co masz do "zaoferowania" nie jest pewnie nikt zaintersowany , wiec nie ściemniaj ze sie cenisz, bo nikt by cie nie wziąl.
Gość

Postautor: Gość » 12 stycznia 2012, 22:04

No widocznie wiem co to zycie :)
Nie lepiej bylo zachowac opinie dla siebie? Chciales sie wykazac? haha Czlowieku z czym do ludzi? siedzisz w domu i i grzejesz w tzw. fotel dzien po dniu w kolko to samo. Oczerniajac ludzi ktorzy do czegos dochodza w zyciu.. nie nudzi Cie to?
A jesli chodzi na co wydaje kase. Tak masz racje na ksiazki, zeszyty, dlugopisy bo nie zamierzam siedziec bezczynnie w domu.. Zeby cos osiagnąc w zyciu potrzebne sa pieniadze, pieniadze na dobre studia. A ukonczene studiów= satysfakcja z zycia !
Gość

Postautor: Gość » 12 stycznia 2012, 22:31

Nie ośmieszaj się. Nie masz podstaw do domysłów czy ja siedzę w fotelu czy nie i nie interesuj się tym, bo g... ci do tego. Ale czymś trzeba nadrabiać w życiu, jak się nie nadajesz do niczego, to musisz mieć wielką gębę. Ja raz cie słyszałem i mam prawo wyrazić swoją opinię, moim zdaniem nie nadajesz sie do grania a tym bardziej do śpiewu. Nie polecam zdecydowanie.
Gość

Postautor: Gość » 12 stycznia 2012, 22:33

A po to jest forum i ten temat, żeby wyrazić opinię i podzielić się nią z innymi po to, by mieli wyobrażenie o pewnych sprawach.
Gość

Postautor: Gość » 12 stycznia 2012, 22:36

robi sie to nudne. Ja chce cos osiagnac w zyciu = dobra praca :)
i wez skoncz bo smiejszny jestes :)E
Gość

PoprzedniaNastępna

Wróć do Koło