Dzisiaj jest niedziela 4 grudnia 2016, imieniny: Barbary, Krystiana, Berny WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (28195) SPORT FORUM FIRMY (5207) PRACA (28) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
0 / 1oC
Jutropogoda
1 / 1oC
Pojutrzepogoda
3 / 0oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl
POLECANE:
Magiczna filmowa kraina. "Kukułeś" na finał konińskich Debiutów (0)Sztuki walki królowały w sobotę w Koninie. II liga A1 (2)

Gdzie na kilka dni w Polskę?

Re: Gdzie na kilka dni w Polskę?

Postautor: kepi » 18 marca 2015, 20:05

Może na przykład wypoczynek w spa? Przekonałam się niedawno jaki to świetny pomysł, jak mnie koleżanki wyciągnęły na babski wypad nad morzem do Jastrzębiej Góry. Dodatkowo można w drodze powrotnej zatrzymać się w Gdańsku czy Sopocie - piękne miasta, które z pewnością warto odwiedzić i zwiedzić. Ja do nich zawsze chętnie wracam, mimo, że byłam tam już milion razy :) Zawsze można odkryć coś nowego
kepi

Postautor: fruga » 25 marca 2015, 09:36

Myślę, że świetnie sprawdzi się Beskid Śląski. Sama bardzo chętnie jeżdżę do Ustronia lub Wisły :)
fruga
Średniozaawansowany

Postautor: balina » 27 marca 2015, 10:42

Możecie sobie poszukać jakiejś fajnej wycieczki w wyszukiwarce http://www.qtravel.pl/
Tam jest naprawdę bardzo wiele ciekawych pomysłów, często można także trafić na różne promocje i rabaty, więc zawsze to taniej.
No i nie musimy się ograniczać do ofert biur podróży, ale także ogłaszają się tam hotele, pensjonaty, prywatne kwatery i inne tego typu miejsca. Oczywiście zwykle jest dużo zdjęć i dokładne opisy, wiec łatwo wybrać coś dla siebie.
balina

Postautor: fitnesstomojezycie » 27 marca 2015, 15:45

Myślę, że na mazury! <3
fitnesstomojezycie
Nowy

Postautor: fruga » 28 marca 2015, 21:20

Zdecydowanie! Ja też uwielbiam Mazury :)
fruga
Średniozaawansowany

Postautor: marylan » 8 kwietnia 2015, 13:30

Jak ma się bagażnik rowerowy to można jechać gdziekolwiek http://www.jx.pl
Gorzej jak właśnie samochód mały i trudno się spakować. Wtedy wyjazdy gdziekolwiek dalej w Polkę są bardzo uciążliwe.
marylan

Postautor: oliivier » 8 kwietnia 2015, 16:00

Na kilka dni to polecam mazury fajne miejsce do odpoczynku z dala od tłocznych miejsc jak plażą czy też góry chociaż można przejechać się na kilka dni do zakopanego też fajna sprawa tylko lepsza atmosfera gdy jest się tam w zimię. Ja na majaóweczkę się wybieram w mazury:)
oliivier
Nowy

Postautor: materna » 24 kwietnia 2015, 11:26

Szukacie za granicą, a przecież w Polsce tyle miejsc godnych zobaczenia - czemu zatem nie tam?
Np. Ostróda? Poświęciliśmy kilka dni, noclegi przez http://austeria.org/ i kilka dni zwiedzania. Wystarczył tylko dobry plan. I analogicznie ciekawe miejsca można znaleźć na większej części Polski.
materna

Postautor: Mr.XX » 27 kwietnia 2015, 15:31

Ostróda byłem, widziałem i POLECAM :)! Dobre miasto i fajnie tam się można zrelaksować. Bardzo teraz mi zależy aby pojechać z moją żoną do Kazimierza Dolnego. Podobno jest tam elegancko. Ktoś już tam był w tej miejscowości ? Można tam sobie zarezerwować wcześniej jakiegoś przewodnika albo kogoś takiego co by opowiedział o historii miasta.
Mr.XX
Nowy

Postautor: Kaska27 » 1 maja 2015, 17:17

Ja kiedy tylko mogę, wyjeżdżam nad morze. Ostatnio zafundowałam sobie tygodniowy pobyt w Krynicy Morskiej i mimo, że pogoda nie rozpieszczała, bawiłam się świetnie. Znalazłam sobie fajny i niedrogi nocleg na http://www.mojeurlopy.pl/noclegi/krynica-morska. Odpoczęłam od pracy, mogłam spokojnie przemyśleć kilka spraw spacerując brzegiem morza, tego mi trzeba było.
Kaska27

Postautor: Laura2121 » 10 maja 2015, 21:38

Morze to fajny pomysł, ale można też świetnie spędzić czas w górach. Ja jakiś czas temu byłam z w Pieninach i skorzystałam tam z atrakcji oferowanych przez firmę http://sebateks.pl/. Były spływy Dunajcem, wycieczki w góry i mnóstwo innych możliwości spędzania czasu, jak chociażby park linowy. Świetna opcja na krótszy lub dłuższy wypad.
Laura2121

Postautor: luneta » 19 maja 2015, 20:39

Pieniny są piękne! Ja lubię też Beskidy. Na kilka dni najlepiej jednak wybrać się na Mazury.
luneta
Średniozaawansowany

Postautor: ciapek111 » 21 maja 2015, 07:25

Pieniny to zdecydowanie dobry wybór, sama uwielbiam tam wracać raz na jakiś czas.
ciapek111
Zaawansowany

Postautor: luneta » 30 maja 2015, 05:54

A może wycieczka po miastach? Też są atrakcyjne. Polecam np. Toruń, Kraków, Wrocław, Gdańsk, Warszawę.
luneta
Średniozaawansowany

Postautor: Antek76 » 5 października 2016, 10:37

Faktycznie, fajne miejsce. Akurat krynica morska hoteli ma sporo, więc nie trzeba się martwić o bazę noclegową. Lubię tam bywać o różnych porach roku.
Antek76

PoprzedniaNastępna

Wróć do Czat - kawiarenka