Poczta zaloguj się przez facebooka
Login:
Hasło:
Przypomnij hasłoZapamiętaj mnie

Praca chałupnicza

Praca chałupnicza

Postautor: normalna » 7 lipca 2007, 13:34

Co myslicie o tego rodzaju pracy? Czy warto? Jak tak, to może znacie jakieś firmy, z którymi warto współpracować?

Czy lepiej zrezygnować z pomysłu podjecia takiej pracy? Nastawić sie na wyzysk i oszustwo? W końcu nigdy nie wiesz na kogo trafisz?

Bardzo prosze o Wasze opinie :)
Pozdrawiam
normalna

Postautor: kdasd » 9 lipca 2007, 22:52

wczoraj czytalem o tym w necie i to jest ponoc wielka sciema. muszisz zaplacic za katalog i oferte ich firmy i ponoc czesto znikaja, jesli nie to zarabiasz grosze. jesli sie jeszcze odezwiesz to ja podam link do strony gdzie jest to opisane zaj....cie. teraz nie chce mi sie szukac.
kdasd

Postautor: normalna » 12 lipca 2007, 20:24

Wielkie dzieki za odpowiedz!

Tez troszke o tym czytalam, poszperalam troszke po forach- wypowiadaja sie rozni ludzie!

Tak jak piszesz- nie zdecydowalabym sie zaplacic w ciemno, a watpie zeby byla jakas firma, ktora nie pobiera pieniedzy za materialy, ktore Ci dostarcza.

Niestety, ale masz racje piszac ze to wielka sciema. A szkoda, bo fajnie byloby dorobic sobie troszke siedzac w domu.

Jeszcze raz dzieki za odpowiedz
Pozdrawiam
normalna

Postautor: Gość » 14 lipca 2007, 15:05

Czy ktoś coś wie na temat firmy EMIDA z Wrocławia? Oferują chałupnictwo, ale chcą kasy. Proszę o odpowiedz wszystkich, którzy coś wiedzą.
Gość

Postautor: Gość » 1 września 2007, 02:05

Anonymous pisze:Czy ktoś coś wie na temat firmy EMIDA z Wrocławia? Oferują chałupnictwo, ale chcą kasy. Proszę o odpowiedz wszystkich, którzy coś wiedzą.

Interesujace to jest. Sprawdzilam adres, do mieszkam blisko Powstanców Sl. 131/14, tam gdzie ma siedzibe Emida, i co sie okazalo, znajduje sie na miejscu gdzie jakieś pol roku temu powstala Nowa Galeria Arkady. Niezly bajer. Nie polecam. tym bardziej, ze na jednej stronie juz czytalam , ze to oszusci. Po wsylaniu do nich pieniedzye, nic nie odpisali, nie wyslali katalogu, a nr tel nie isteniej, bo nie ma sygnalu.
Nie polecam.
Gość

Postautor: Gość » 27 lutego 2011, 17:01

Anonymous pisze:
Anonymous pisze:Czy ktoś coś wie na temat firmy EMIDA z Wrocławia? Oferują chałupnictwo, ale chcą kasy. Proszę o odpowiedz wszystkich, którzy coś wiedzą.

Interesujace to jest. Sprawdzilam adres, do mieszkam blisko Powstanców Sl. 131/14, tam gdzie ma siedzibe Emida, i co sie okazalo, znajduje sie na miejscu gdzie jakieś pol roku temu powstala Nowa Galeria Arkady. Niezly bajer. Nie polecam. tym bardziej, ze na jednej stronie juz czytalam , ze to oszusci. Po wsylaniu do nich pieniedzye, nic nie odpisali, nie wyslali katalogu, a nr tel nie isteniej, bo nie ma sygnalu.
Nie polecam.

Ja chciałam się w to wkręcić, ale najpierw dla pewności napisałam maila na adres podany na stronce. Właściciel strony odpowiadał na moje pytania ogólnikowo, a gdy zapytałam czy mogę przyjść osobiście i wpłacić te 32zł i zanieść kupon odpowiedział, że adres podany to jest jego mieszkanie prywatne i że on jest tylko pośrednikiem pomiędzy firmami a "przyszłymi pracownikami, w związku z tym mam zrobić przelew. Podejrzane....
Gość

Wróć do Ogólna dyskusja