Poczta zaloguj się przez facebooka
Login:
Hasło:
Przypomnij hasłoZapamiętaj mnie

Wesela

Wesela

Postautor: Lima » 17 czerwca 2008, 22:49

Wspaniałe wesela dzięki temu,że wrócili właściwi właściciele.
Lima

wesela

Postautor: gosc » 17 sierpnia 2008, 22:34

polecam dom weselny WIWAT w POLWIOSKU STARYM.super obsluga,wysmienite jedzenie.naprawde warte i godne polecenia innym.
gosc

Postautor: Gość » 24 sierpnia 2008, 13:08

ej to zarcie w Vivacie to maaxxx... w zadnej restauracji nie widzialem tak udekorowanego zarcia! czlowiek najadal sie samym widokiem, ale ludzie to zdjecia na tle polmiskow robili behehe
no ale jedzenie ogolnie zarabiste, szkoda ze to nie jest caloroczna czynna restauracja i szkoda ze troche daleko do konina, ale jak na wesele to polecam !!!!!!
Gość

sala weselna

Postautor: narzeczona » 28 października 2008, 01:33

czy ktoś mógłby mnie nakierować na strony internetowe na te 2 podane wyżej sale, bo nigdzie nie mogę znaleźć o nich żadnych informacji? i jeszcze mam pytanie czy ktoś może wypowiedzieć się na temat pałacyku w Lisewie, bo myślę nad zorganizowaniem tam wesela:)
bardzo proszę o pomoc:)
narzeczona

Postautor: narzeczona » 28 października 2008, 21:57

proszę może ktoś podzieliłby się swoimi opiniami o miejscach na zorganizowanie wesela takich jak: hotel Boss w Miłosławiu, Pałacyk w Lisewie ?
narzeczona

Re: Wesela

Postautor: magdalenka » 3 listopada 2008, 23:13

a co myślicie o Bajadzie w bialkowie? zastanawiam się czy tam nie zrobić wesela.
magdalenka

Postautor: Gość » 7 listopada 2008, 20:03

Bajada *******. Ale najbliższy wolny termin to styczen 2011. Wczoraj dzwoniłem w sprawie wesela i mnie zatkało...
Gość

Postautor: gość » 12 listopada 2008, 18:55

wszedzie tak pozajmowane niestety!!!!!!!!
gość

Wróć do Imprezy: gdzie warto się pojawić?