Poczta zaloguj się przez facebooka
Login:
Hasło:
Przypomnij hasłoZapamiętaj mnie

Który sklep zoologiczny lepszy, Ferio, czy ten w galerii???

Który sklep zoologiczny lepszy, Ferio, czy ten w galerii???

Postautor: xensolo » 12 stycznia 2009, 20:22

KTÓRY SKLEP ZOOLOGICZNY W TYM MIEŚCIE JEST LEPSZY WASZYM ZDANIEM? ZOO CENTRUM W GALERII NAD JEZIOREM, CZY ZWIERZYNIEC W FERIO? NIE WIEM GDZIE WARTO KUPOWAĆ, CZY IŚĆ PO RADE....
xensolo

Postautor: Gość » 12 stycznia 2009, 21:19

Nie wim o jakie gatunki zwierząt Ci chodzi ale jeżeli chodzi o rybki to polecam sklep PIRANIA na zatorzu. Fachowa obsługa no i przede wszystkim wszystko zdrowe i po przystępnej cenie.
Gość

Re: Który sklep zoologiczny lepszy, Ferio, czy ten w galerii???

Postautor: Gość » 12 stycznia 2009, 21:37

xensolo pisze:KTÓRY SKLEP ZOOLOGICZNY W TYM MIEŚCIE JEST LEPSZY WASZYM ZDANIEM? ZOO CENTRUM W GALERII NAD JEZIOREM, CZY ZWIERZYNIEC W FERIO? NIE WIEM GDZIE WARTO KUPOWAĆ, CZY IŚĆ PO RADE....

w jednym z tych sklepów zwierzeta sa bardzo zadko karmione...Sanepid powinien sie tym zajac
A skad wiem?Te zwierzaki wygladaja jakby mialy zaraz pasc...zreszta wiele sie o tym slyszy
Gość

Postautor: Krzych » 13 stycznia 2009, 09:54

Fakt, najpierw napisz o co dokładnie chodzi, jeśli o karmę to nie polecam.... drogo. To samo kupisz dużo taniej w Piranii lub na Dworcowej.
Krzych

Postautor: Gość » 13 stycznia 2009, 11:33

xensolo pisze:KTÓRY SKLEP ZOOLOGICZNY W TYM MIEŚCIE JEST LEPSZY WASZYM ZDANIEM? ZOO CENTRUM W GALERII NAD JEZIOREM, CZY ZWIERZYNIEC W FERIO? NIE WIEM GDZIE WARTO KUPOWAĆ, CZY IŚĆ PO RADE....

JA POLECAM SKLEP ZOOLOGICZNY W GALERI W KALISZU, JEST DUZY, WIEKSZY WYBOR, A KALISZ JEST W SUMIE NIEDALEKO:)
Gość

Postautor: Gość » 13 stycznia 2009, 18:00

żaden z podanych przez ciebie sklepów nie jest najlepszy! najlepszą poradę uzyskasz w sklepie na błaszaka, na zakolu za hofdomem oraz przy ślimaku! pan w piranii też się zna, ale miał słaby wybór towaru, bo słaby ruch- chyba.że coś się zmieniło, bo dawno u niego nie byłem!
Gość

Postautor: Gość » 13 stycznia 2009, 18:02

aha co do tych dużych, ładnych sklepów w galeriach! w małych, prywatnych sklepach pracują ludzie z zamiłowania, którzy często posiadają hodowle, lubią to i to robią! w tych marketowych jest duża rotacja pracowników- niekiedy trafiają tam ludzie przypadkowi, a uzyskane informacje nie do końca są wiarygodne!
Gość

Postautor: lila » 14 stycznia 2009, 14:46

nie polecam zoo w galerii nad jeziorem katastrofalna obsługa jedynie pan mówi coś od rzeczy a te panie nawet nie ma słów żeby opisać to jak mnie potraktowały towaru dużo tylko jak się o coś spytać to nagle nic nie ma i jeszcze trzeba wielmożną panią przeprosić że przeszkodziłam w namiętnej rozmowie przez telefon !!! a w ferio przejrzyście ale drogo !!~!
lila

Postautor: Gość » 16 stycznia 2009, 19:40

Najlepszy jest na zakolu.
Gość

Postautor: Gość » 16 stycznia 2009, 21:52

W Galerii to chyba tylko jedna jest uprzejma i zna się na rzeczy.Zawsze odpowiada grzecznie i swietnie doradza taka blondynka z grzywka...A ta ciemna jak sie wchodzi to od razu miny strzela.Poza tym te zwierzaki marnie wygladaja...Czy one sa karmione?
Gość

Postautor: Gość » 18 stycznia 2009, 20:40

podzielam zdanie w tej galerii nad jeziorem obsługa skandaliczna , a ta pani od zwierzaków to chyba nie zna się na nich mogłaby przynajmniej poczytać książki i dowiedzieć się co nie co (kupiłam chomika chciałam samiczkę a dostałam samca) i ta nie wiedza tej pani powtarza się bardzo często i to nie tylko z wiedzy o gryzoniach !!!!
Jeżeli ktoś pracuje z musu to lepiej niech da sobie spokój bo dzięki takim osobom ten sklep traci klientów chyba że pracodawca nie ma już w kim przebierać !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Gość

Postautor: Gość » 18 stycznia 2009, 20:57

zgadzam sie ze obsluga w galerii jest nieciekawa...zwlaszcza jesli chodzi o czarnule...do plci przeciwnej nic nie mam,bo zawsze ktorys Pan doradzi i wszytsko powie co tzreba..
Gość

Postautor: Gość » 18 stycznia 2009, 21:20

czarnula nie kojarzę ?! ale ta blondyna ostra s... potrafi przygadać klientowi zero kultury zero wychowania zero inteligencji zero interpersonalnego podejścia do klienta arogancka bezczelna tyle mogę wymienić po dwóch wizytach w tym sklepie teraz wchodzę do niego tylko wtedy kiedy jest tam pan jestem normalnie obsłużona kiedy biorę duży worek karmy dla pupila !!
Gość

Postautor: Gość » 18 stycznia 2009, 21:56

tam są dwie blondyny,ta wyglądająca na starszą jest bardzo miła.
Gość

Postautor: Anna J » 20 stycznia 2009, 21:04

Anonymous pisze:czarnula nie kojarzę ?! ale ta blondyna ostra s... potrafi przygadać klientowi zero kultury zero wychowania zero inteligencji zero interpersonalnego podejścia do klienta arogancka bezczelna tyle mogę wymienić po dwóch wizytach w tym sklepie teraz wchodzę do niego tylko wtedy kiedy jest tam pan jestem normalnie obsłużona kiedy biorę duży worek karmy dla pupila !!

wiem o ktora ci chodzi ale to nie ta ta druga nosi okulary.Zawsze swietnie mnie obsluguje i dobrze zna sie na tym co robi.Kierownik tez wporzadku.Zawsze uprezejmy i chetnie doradza.
Anna J

Następna

Wróć do Konin