Poczta zaloguj się przez facebooka
Login:
Hasło:
Przypomnij hasłoZapamiętaj mnie

Najlepszy endokrynolog w Koninie

Najlepszy endokrynolog w Koninie

Postautor: nnoowwaa » 22 lutego 2009, 19:08

Mam nadczynnosc tarczycy i dostalam skierowanie do endokrynologa. Czy mozecie mi kogos polecic?? i gdzie on przyjmuje??
nnoowwaa

Postautor: Marisol » 22 lutego 2009, 20:38

Ja chodziłam do doc Lewandowskiego przyjmuje na Wojska Polskiegona wprost giełdy w poniedziałki i piątki(chyba,że coś sie teraz zmieniło od dwóch miesięcy).Bardzo mi pomógł i ja osobiście bardzo go sobie chwale!
Marisol

Postautor: ciotka klotka » 22 lutego 2009, 20:46

odradzam dr. Gąsiora straszny gbur i bardzo niemiły człowiek dr Pitz z Poznania tez nie lepszy nie daje skierowań na badania .Moim skromnym zdaniem docent Lewandowski przyjeżdża z Łodzi przyjmuje w Starym Koninie na wprost stadionu jest piękna duża przychodnia.Jasno i rzeczowo wszystko ci powie o chorobie nie trzeba go ciągnąć za język. Przyjmuje prywatnie( i tu ciekawostka rachunek dostajesz w rejestracji nie płacisz do ręki) i na fundusz Powodzenia.
ciotka klotka

Postautor: nnoowwaa » 23 lutego 2009, 13:44

Dzieki:) a poza Lewandowskim jest ktos jeszcze dobry w Koninie??
nnoowwaa

Postautor: Gość » 23 lutego 2009, 22:34

A ja musze z dzieckiem pójśc do endokrynologa ... zapisałm sie do Pani dr Gąsior ( na poznańskiej ) z opinii innych matek słyszałam, ze jest miła ale czy jako specjalista tez jest dobra ???... czy był ktoś z dzieckiem u tej lekarki ???

Zapisywałam sie w lutym a termin mam na 22 lipca !! ... niezłe terminy !!!
Gość

Postautor: Gość » 23 lutego 2009, 23:49

Chodzę z córką do PANI GĄSIOR i jestem bardzo zadowolona. Dawno nie spotkałam tak miłej osoby (chociaż zanim się nie odezwała nie wyglądała na najmilszą) Pierwsza wizyta trwała bardzo długo, ponad godzinę. Nie przypominam sobie, żeby jakikolwiek inny lekarz poświęcił mojemu dziecku tyle uwagi. Naprawdę ta Pani chce pomóc w leczeniu a nie tylko odbębnić wizytę. Polecam z całą odpowiedzialnością.Natomiast PAN GĄSIOR, to rzeczywiście wielka pomyłka. No, chyba, że idzie się prywatnie, bo wtedy staje się cud i nagle z gbura robi się słodzik.
Gość

Postautor: Gość » 24 lutego 2009, 12:23

dZIĘKI !!! ... czyli cierpliwie czekam na wizyte w lipcu u PANI GĄSIOR:) ... MAM NADZIEJĘ, że wreszcie jakis lekarz a dokładnie ta pani rozwieje moje obawy dotyczące mojego dziecka :( i albo mnie uspokoi albo zaleci odpowiednie leczenia !!
Gość

Postautor: Gość » 24 lutego 2009, 12:47

Anonymous pisze:A ja musze z dzieckiem pójśc do endokrynologa ... zapisałm sie do Pani dr Gąsior ( na poznańskiej ) z opinii innych matek słyszałam, ze jest miła ale czy jako specjalista tez jest dobra ???... czy był ktoś z dzieckiem u tej lekarki ???

Zapisywałam sie w lutym a termin mam na 22 lipca !! ... niezłe terminy !!!

Ja znam państwa Gąsior , gdyż obydwoje mnie prowadzili. PAni Gąsior do 15 roku życia, potem pan Gąsior. Powiem tak- w wieku 13 lat wykryto u mnie nadczynność tarczycy, guzkowatą, z guzem gorącym( była obawa że rakowym)- dzięki nim wszystko zakończyło się pomyślnie! Szybka konsultacja, szybka operacja, czuwali nade mną i nad lekarzami, którzy się mną zajmowali, ponaglali ich. Od razu załatwili mi miejsce w Poznaniu. Polecam, polecam ze szczerego serca!!!
Może i pan Gąsior ma niemiły wyraz twarzy, ale w rzeczywistości to bardzo życzliwy człowiek, a co najważniejsze doskonały specjalista! Tak jak jego żona.
Gość

Postautor: Gość » 24 lutego 2009, 17:39

Co do żony to się zgodzę, ale pan Gąsior potraktował mojego syna jak kretyna. Dzieciak z wielką nadwagą a jego tekst: jedz mniej mięsa, kiedy syn jest wegetarianinem. Dopiero pani Gąsior zdiagnozowała niestety, ciężką chorobę. Napomnę jeszcze, że u obojga leczyłam syna prywatnie. Do pana Gęsiora poszłam jako pierwszego, bo już wcześniej leczył mojego męża prywatnie i był rewelacyjny. Dlatego sądziłam, że jak pójdę normalnie, też będzie ok. Nie było. Różnica kolosalna. Natomiast pani Gąsior - pełen profesjonalizm.
Gość

Postautor: gość » 28 lutego 2009, 19:13

w multimedzie na wojska polskiego przyjmuje docent Lewandowski, doktor Babińska- Olejniczak i lek. med. Jagodzińska. wszyscy w ramach NFZ
gość

Re: Najlepszy endokrynolog w Koninie

Postautor: Gość » 29 maja 2013, 00:51

Polecam dr Gąsiora, chodzę do niego prywatnie od prawie dwóch lat. Skierował mnie na badania hormonalne do Kutna na fundusz. Wyregulował mi tarczyce,mam małe problemy z jednym z hormonów. Pytał się czy chce zajść w ciążę w najbliższym czasie.Konkretne podejście . Wszystko wytłumaczy, wyjaśni. POLECAM!!!
Gość

Re: Najlepszy endokrynolog w Koninie

Postautor: Gość » 29 maja 2013, 00:52

Polecam dr Gąsiora, chodzę do niego prywatnie od prawie dwóch lat. Skierował mnie na badania hormonalne do Kutna na fundusz. Wyregulował mi tarczyce,mam małe problemy z jednym z hormonów. Pytał się czy chce zajść w ciążę w najbliższym czasie.Konkretne podejście . Wszystko wytłumaczy, wyjaśni. POLECAM!!!
Gość

Wróć do Konin